Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze ze wycioles ten kawalek!! zobacz czy mocowanie to przy chlodnicy dobrze weszlo czy nie prezy i wypycha lampe na zewnatrz..... ogolnie ja w kazdym zestawie lamp Depo lekko podcinalem plastik przy lampie przy tym mocowaniu zeby weszlo do konca.....

chodzi Ci o te uszy? od góry lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chodzi mu o ten bolec z boku lamp od srodkowej strony ktory tylko wchodzi w dziure i trzyma w ten sposob lampe.

jak patrzysz na auto z przodu to lewa lapma<prawy dolny róg> prawa lampa<lewy dolny róg>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba mam winowajce a raczej winowajców...miałem spawane zaczepy górny od lamp i jakoś tak dziwnie odstawały, podłożyłem po 2 podkłądki i od razu się ułożyło:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poprostu zajrzyj tam.... nie trzeba nic zdejmowac zeby zobaczyc :whistling:

ta po niedzieli muszę oblukac z tym od środka może to to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to robi czy to 1z czy inny silnik.... tu jest tylko podzial na przedlift i polift, przy lampach depo ja zawsze lakko podcinalem ten plastik dookola bolca co w chodzi w mocowanie kolo chlodnicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi kto powiedzieć jak mają być ustawione przysłonki w lampach poliftowych? Chodzi mi o regulacje przysłonki w lampach, w środku. Mam europę lampy, pomieszały mi się z angolem i naprzestawiałem i nie pamiętam jak było. Patrząc od środka kabiny, drucik przysłonki lewej lampy na być na dole czy na górze? No i analogicznie, co z prawą? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____/----- _____/-----

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

tak maja swiecic lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to robi czy to 1z czy inny silnik.... tu jest tylko podzial na przedlift i polift, przy lampach depo ja zawsze lakko podcinalem ten plastik dookola bolca co w chodzi w mocowanie kolo chlodnicy....

Chodzi mi o to czy własnie w tych starszych modelach jest to mocowanie na tego bolca koło chlodnicy... Ale jak nie ma problemu z przykreceniem to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____/----- _____/-----

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

tak maja swiecic lampy

:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to robi czy to 1z czy inny silnik.... tu jest tylko podzial na przedlift i polift, przy lampach depo ja zawsze lakko podcinalem ten plastik dookola bolca co w chodzi w mocowanie kolo chlodnicy....

Chodzi mi o to czy własnie w tych starszych modelach jest to mocowanie na tego bolca koło chlodnicy... Ale jak nie ma problemu z przykreceniem to spoko :)

lampy zespolone i dzielone maja takie same mocowanie przy chlodnicy

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

_____/----- _____/-----

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

tak maja swiecic lampy

:co:

:facepalm: ustaw tak przeslony zeby po wlaczeniu lamp bylo takie odciecie swiatla, zajrzyj do soczewki od tylu przez dziure od zarowki i bedziesz widzial przeslone, z lewej strony przeslona ma byc nizej a z prawej wyzej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się na czymś nie znam, to się za to nie zabieram.

BTW. Ciul go wie jak to ustawić, nie wiedząc jak powinny świecić. Pierwsze auto wkońcu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...