Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dobrze ze wycioles ten kawalek!! zobacz czy mocowanie to przy chlodnicy dobrze weszlo czy nie prezy i wypycha lampe na zewnatrz..... ogolnie ja w kazdym zestawie lamp Depo lekko podcinalem plastik przy lampie przy tym mocowaniu zeby weszlo do konca.....

chodzi Ci o te uszy? od góry lampy?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chodzi mu o ten bolec z boku lamp od srodkowej strony ktory tylko wchodzi w dziure i trzyma w ten sposob lampe.

jak patrzysz na auto z przodu to lewa lapma<prawy dolny róg> prawa lampa<lewy dolny róg>

Opublikowano

no i chyba mam winowajce a raczej winowajców...miałem spawane zaczepy górny od lamp i jakoś tak dziwnie odstawały, podłożyłem po 2 podkłądki i od razu się ułożyło:decayed:

Opublikowano
to poprostu zajrzyj tam.... nie trzeba nic zdejmowac zeby zobaczyc :whistling:

ta po niedzieli muszę oblukac z tym od środka może to to :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W 1z Zmieniał ktoś juz tampy na polift??? Ten bolec w dolnej lampie dobrze pasuje? Czy trzeba cos przerabiac?

Opublikowano

a co to robi czy to 1z czy inny silnik.... tu jest tylko podzial na przedlift i polift, przy lampach depo ja zawsze lakko podcinalem ten plastik dookola bolca co w chodzi w mocowanie kolo chlodnicy....

Opublikowano

Mógłby mi kto powiedzieć jak mają być ustawione przysłonki w lampach poliftowych? Chodzi mi o regulacje przysłonki w lampach, w środku. Mam europę lampy, pomieszały mi się z angolem i naprzestawiałem i nie pamiętam jak było. Patrząc od środka kabiny, drucik przysłonki lewej lampy na być na dole czy na górze? No i analogicznie, co z prawą? :facepalm:

Opublikowano

_____/----- _____/-----

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

tak maja swiecic lampy

Opublikowano
a co to robi czy to 1z czy inny silnik.... tu jest tylko podzial na przedlift i polift, przy lampach depo ja zawsze lakko podcinalem ten plastik dookola bolca co w chodzi w mocowanie kolo chlodnicy....

Chodzi mi o to czy własnie w tych starszych modelach jest to mocowanie na tego bolca koło chlodnicy... Ale jak nie ma problemu z przykreceniem to spoko :)

Opublikowano
_____/----- _____/-----

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

tak maja swiecic lampy

:co:

Opublikowano
a co to robi czy to 1z czy inny silnik.... tu jest tylko podzial na przedlift i polift, przy lampach depo ja zawsze lakko podcinalem ten plastik dookola bolca co w chodzi w mocowanie kolo chlodnicy....

Chodzi mi o to czy własnie w tych starszych modelach jest to mocowanie na tego bolca koło chlodnicy... Ale jak nie ma problemu z przykreceniem to spoko :)

lampy zespolone i dzielone maja takie same mocowanie przy chlodnicy

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

_____/----- _____/-----

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

tak maja swiecic lampy

:co:

:facepalm: ustaw tak przeslony zeby po wlaczeniu lamp bylo takie odciecie swiatla, zajrzyj do soczewki od tylu przez dziure od zarowki i bedziesz widzial przeslone, z lewej strony przeslona ma byc nizej a z prawej wyzej....

Opublikowano

jawo ale d..y dajesz no kurde :) nie mozesz tego ogarnać?

Opublikowano

Jak się na czymś nie znam, to się za to nie zabieram.

BTW. Ciul go wie jak to ustawić, nie wiedząc jak powinny świecić. Pierwsze auto wkońcu :grin:

Opublikowano
tak
Opublikowano

No tak to one na pewno nie świecą :grin:

Opublikowano

Sezon na na stłuczki otwarty Czekać na okazje i kupować zderzak ze spryskiwaczami :naughty:

Opublikowano

Witam,

chciałem sie was zapytać czy po zmianie lamp i umocowaniu ich na tych trzech uchwytach nie maja one żadnych drgań na dołkach

Opublikowano

nie mają

Opublikowano

nieco wyżej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.