Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To masz niezły szit... Soczewki z Valeo w porównaniu do sonarów to, jakby niebo, a ziemia.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 230,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To masz niezły szit... Soczewki z Valeo w porównaniu do sonarów to, jakby niebo, a ziemia.

:polew::polew: ale ma kolega racje.

co do soczewek nie wiem nie miałem tego dziadostwa.:facepalm:

Opublikowano

Wiem co mam koledzy i mnie to boli. Ja tego nie kupowałem. Zmienił bym na depo ale narazie funduszy brak i szybko nie będę mógł wymienić. A tak bym kupił same soczewki valeo przełożył bym i narazie by było. Tylko nie wiem czy tak da radę

Opublikowano
Wiem co mam koledzy i mnie to boli. Ja tego nie kupowałem. Zmienił bym na depo ale narazie funduszy brak i szybko nie będę mógł wymienić. A tak bym kupił same soczewki valeo przełożył bym i narazie by było. Tylko nie wiem czy tak da radę

odpusc sobie.... odczekaj i kup depo/valeo po lifcie...

Opublikowano
Wiem co mam koledzy i mnie to boli. Ja tego nie kupowałem. Zmienił bym na depo ale narazie funduszy brak i szybko nie będę mógł wymienić. A tak bym kupił same soczewki valeo przełożył bym i narazie by było. Tylko nie wiem czy tak da radę

weż sprzedaj na allegro.czasem głupi się trafi i będziesz miał na poliftowe

Opublikowano

Cris no co Ty:grin: za ten chłam wezmę wg mnie max ze 170Plnów i to nie wiem a polifty to 400 a gdzie jeszcze silniczki i kostki:facepalm: Jak bym wiedział przed kupnem auta co watę są te lampy to kazał bym sprzedawcy jeszcze opuścić...

Opublikowano

słuchaj ja tylne przedlifty sprzedałem drożej niż polifty.:grin:

Opublikowano

Co oryginał to oryginal a nie chińska tandeta jak u mnie:grin:

Opublikowano

Ja w poprzednim aucie audi 80 miałem lampy dayline i wstawiłem tam soczewki bixenon. I wtedy to jakoś świeciło.

Opublikowano
Co oryginał to oryginal a nie chińska tandeta jak u mnie:grin:

pokaż fotke tych lamp.nie inwestuj w nie tylko poczekaj.

Opublikowano

to nie widziałeś tego bubla?:grin: ok wstawię jutro bo nawet nie mam zdjęc a jest noc to nie zrobie. Do jutra:)

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 23:13 ----------

Cris chciałeś zdjęcie

17022013035.jpg

oto przyczyna mojego nieszczęścia:facepalm:

jesteś zainteresowany? Chcesz kupić?:polew: kiepski żart:decayed:

Opublikowano

:facepalm:.ile kosztują nówki na aledrogo??

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

nówki kosztują 550zł.wystaw za 400 zł.może trafi się młody i głupi i weżnie.szczerze to bym narazie dał przedlift.:wink:i dozbierał na polifty.:kox:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

a ja mam te i świecą zaje....NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 TYC KOMPLET LEWA PRAW (3007164021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Ok dzięki:)

Opublikowano

Wszystko jest ładnie opisane w pierwszym pościel.. Ale mam banalne pewnie pytanie... Na czym polega regulowanie świateł na stacji diagnostyczne ? :decayed:

Opublikowano

Świtała regulujesz po to aby odpowiednio oświetlały drogę. Ustawia się ich wysokość świecenia aby oświetlały drogę na odpowiednią odległość oraz aby oświetlały odpowiednią część drogi - pas jezdni oraz pobocze.

Opublikowano

No to to wiem... mnie chodzi na czym polega sama regulacja..?

Ustawiam światła w pozycji " 0 " i potem manipuluje lampą..? czy jak ?

Opublikowano

tak wlasnie, a regulacja polega na tym ze jak Ci wsiada dwie osoby do tylu i zawalisz bagaznik gratami to przod auta idzie do gory i wtedy mozesz to skorygowac zeby swiatla nie swiecily za wysoko

Opublikowano

Czyli dobrze rozumowałem:decayed: dzięki kolego...

Pytam bo właśnie rezam bosh na valeo zespolone...:wink:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

no i ogarnołem temat... sprawa jest dość prosta... chociaż w aucie z 98r miałem lampy valeo a schemat kostek bosh :decayed: ale działa. pięknie świeci... czas na xenon

Opublikowano

Mam pytanko czy silniczki regulacji lamp przed liftowych będą pasowały do po lifcie Valeo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.