Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To masz niezły szit... Soczewki z Valeo w porównaniu do sonarów to, jakby niebo, a ziemia.

:polew::polew: ale ma kolega racje.

co do soczewek nie wiem nie miałem tego dziadostwa.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mam koledzy i mnie to boli. Ja tego nie kupowałem. Zmienił bym na depo ale narazie funduszy brak i szybko nie będę mógł wymienić. A tak bym kupił same soczewki valeo przełożył bym i narazie by było. Tylko nie wiem czy tak da radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mam koledzy i mnie to boli. Ja tego nie kupowałem. Zmienił bym na depo ale narazie funduszy brak i szybko nie będę mógł wymienić. A tak bym kupił same soczewki valeo przełożył bym i narazie by było. Tylko nie wiem czy tak da radę

odpusc sobie.... odczekaj i kup depo/valeo po lifcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mam koledzy i mnie to boli. Ja tego nie kupowałem. Zmienił bym na depo ale narazie funduszy brak i szybko nie będę mógł wymienić. A tak bym kupił same soczewki valeo przełożył bym i narazie by było. Tylko nie wiem czy tak da radę

weż sprzedaj na allegro.czasem głupi się trafi i będziesz miał na poliftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cris no co Ty:grin: za ten chłam wezmę wg mnie max ze 170Plnów i to nie wiem a polifty to 400 a gdzie jeszcze silniczki i kostki:facepalm: Jak bym wiedział przed kupnem auta co watę są te lampy to kazał bym sprzedawcy jeszcze opuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj ja tylne przedlifty sprzedałem drożej niż polifty.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim aucie audi 80 miałem lampy dayline i wstawiłem tam soczewki bixenon. I wtedy to jakoś świeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oryginał to oryginal a nie chińska tandeta jak u mnie:grin:

pokaż fotke tych lamp.nie inwestuj w nie tylko poczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie widziałeś tego bubla?:grin: ok wstawię jutro bo nawet nie mam zdjęc a jest noc to nie zrobie. Do jutra:)

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 23:13 ----------

Cris chciałeś zdjęcie

17022013035.jpg

oto przyczyna mojego nieszczęścia:facepalm:

jesteś zainteresowany? Chcesz kupić?:polew: kiepski żart:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:.ile kosztują nówki na aledrogo??

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

nówki kosztują 550zł.wystaw za 400 zł.może trafi się młody i głupi i weżnie.szczerze to bym narazie dał przedlift.:wink:i dozbierał na polifty.:kox:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

a ja mam te i świecą zaje....NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 TYC KOMPLET LEWA PRAW (3007164021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ładnie opisane w pierwszym pościel.. Ale mam banalne pewnie pytanie... Na czym polega regulowanie świateł na stacji diagnostyczne ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świtała regulujesz po to aby odpowiednio oświetlały drogę. Ustawia się ich wysokość świecenia aby oświetlały drogę na odpowiednią odległość oraz aby oświetlały odpowiednią część drogi - pas jezdni oraz pobocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to wiem... mnie chodzi na czym polega sama regulacja..?

Ustawiam światła w pozycji " 0 " i potem manipuluje lampą..? czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie, a regulacja polega na tym ze jak Ci wsiada dwie osoby do tylu i zawalisz bagaznik gratami to przod auta idzie do gory i wtedy mozesz to skorygowac zeby swiatla nie swiecily za wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumowałem:decayed: dzięki kolego...

Pytam bo właśnie rezam bosh na valeo zespolone...:wink:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

no i ogarnołem temat... sprawa jest dość prosta... chociaż w aucie z 98r miałem lampy valeo a schemat kostek bosh :decayed: ale działa. pięknie świeci... czas na xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...