Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a ja mam takie "problem

NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 DEPO KOMPLET LEWA PRAW (3250753385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wyżej są sprzedawane komplet dwóch lamp do a4 b5. Mam w swojej audi (a4 b5 99r. IIlift) oryginalne valeo ale są w nich zepsute ręczne regulacje i muszę kopić nowe.

1.Czy te powyzzsze będą pasować?

2. Na aukcji napisane jest, że to są h7 a ja potrzebuje d2s. Ale h7 to chyba chodzi i drogowe świtała - ale nic nie pisze czy mijania to d2s-y.

3. Na czym polega przełozenie silniczków? Czy jest to skoplikowana sprawa?

4. Nie jest napisane czy lampy są z przetwornicami, jak myslicie są czy nie? Jesli nie są to czy da się przełożyć z moich valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a ja mam takie "problem

NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 DEPO KOMPLET LEWA PRAW (3250753385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wyżej są sprzedawane komplet dwóch lamp do a4 b5. Mam w swojej audi (a4 b5 99r. IIlift) oryginalne valeo ale są w nich zepsute ręczne regulacje i muszę kopić nowe.

1.Czy te powyzzsze będą pasować?

2. Na aukcji napisane jest, że to są h7 a ja potrzebuje d2s. Ale h7 to chyba chodzi i drogowe świtała - ale nic nie pisze czy mijania to d2s-y.

3. Na czym polega przełozenie silniczków? Czy jest to skoplikowana sprawa?

4. Nie jest napisane czy lampy są z przetwornicami, jak myslicie są czy nie? Jesli nie są to czy da się przełożyć z moich valeo?

1 będą pasowały.

2 one są na zwykle żarówki h7 mijania i drogowe.

3 nie jest skomplikowane wyciągasz ze swoich i wkładasz do nowych.

4 nie ma przetwornic to są zwykle lampy nie xenon. Ale da się założyć twoje przetwornice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mam samopoziomowanie i spryskiwacze to raczej pasowałoby załozyc lampy xenon co panowie? jest oferta na forum tutaj za dwie ori lampy valeo (600zł) z żarnikami i przetwornicami ale uchwyty połamane w jednej. Gość doklada druga lampe (od anglika) zeby przełożyć uchwyty. Da się przełożyć połamane uchwyty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z czego docinacie te kawalki do kierunkow USA, jakas folia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, folia, Ja mam od zewnątrz, ale lepiej by chyba było rozkleić lampę i walnąć od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 2 warstwy, choć jedna by wystarczyła. termoplastyczna folia POMARAŃCZOWA na kierunki itp (3149788102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A teraz pytanko.. Widział ktoś gdzieś żarówki na 2 włókna chrom? bo pomarańczowe są takie sobie...:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 2 warstwy, choć jedna by wystarczyła. termoplastyczna folia POMARAŃCZOWA na kierunki itp (3149788102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A teraz pytanko.. Widział ktoś gdzieś żarówki na 2 włókna chrom? bo pomarańczowe są takie sobie...:confused4:

ile tego kupiłeś jeden arkusz?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w zupełności wystarczy......

na kilka kompletów lamp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie, dzisiaj odkręcałem swoje lampy polift i powiedzcie mi jak powinny być montowane w miejscu przedliftowych, na górne zaczepy ok ale jakieś dolne są?? bo u siebie nie widzę a widzę że jest otwór taki jakby nałożyć na coś na dół i z boku wystaje jakiś "bolec". Lampa trzymała mi się na dwóch górnych zaczepach tylko i trytytce. Tak ma być chyba nie? ma ktoś foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko na gornych i taki bolec od srodka autka wchodzi <jak patrzysz na lampe od przodu to dolny lewy lub prawy rog>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie mam widzę teraz ... Sa sie to dokupić ?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie to z czegoś dorobić. Ja nie miałem obydwu dolnych. Jeden przeszczepiłem ze starej lampy, bo i tak był urwany a drugi zrobiłem sobie sam. W kawałek plastiku wkręciłem grubą śrubę i trzyma jak złoto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze prościej.... Przykręć kawałek blachy z otworem i będzie git. Ja tym właśnie regulowałem dopasowanie lampy do zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na tym forum widzialem jak ktos to robil <dorabial ta miejsce> wiec spokojnie :) dasz rade :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...