Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a ja mam takie "problem

NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 DEPO KOMPLET LEWA PRAW (3250753385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wyżej są sprzedawane komplet dwóch lamp do a4 b5. Mam w swojej audi (a4 b5 99r. IIlift) oryginalne valeo ale są w nich zepsute ręczne regulacje i muszę kopić nowe.

1.Czy te powyzzsze będą pasować?

2. Na aukcji napisane jest, że to są h7 a ja potrzebuje d2s. Ale h7 to chyba chodzi i drogowe świtała - ale nic nie pisze czy mijania to d2s-y.

3. Na czym polega przełozenie silniczków? Czy jest to skoplikowana sprawa?

4. Nie jest napisane czy lampy są z przetwornicami, jak myslicie są czy nie? Jesli nie są to czy da się przełożyć z moich valeo?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie a ja mam takie "problem

NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 DEPO KOMPLET LEWA PRAW (3250753385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wyżej są sprzedawane komplet dwóch lamp do a4 b5. Mam w swojej audi (a4 b5 99r. IIlift) oryginalne valeo ale są w nich zepsute ręczne regulacje i muszę kopić nowe.

1.Czy te powyzzsze będą pasować?

2. Na aukcji napisane jest, że to są h7 a ja potrzebuje d2s. Ale h7 to chyba chodzi i drogowe świtała - ale nic nie pisze czy mijania to d2s-y.

3. Na czym polega przełozenie silniczków? Czy jest to skoplikowana sprawa?

4. Nie jest napisane czy lampy są z przetwornicami, jak myslicie są czy nie? Jesli nie są to czy da się przełożyć z moich valeo?

1 będą pasowały.

2 one są na zwykle żarówki h7 mijania i drogowe.

3 nie jest skomplikowane wyciągasz ze swoich i wkładasz do nowych.

4 nie ma przetwornic to są zwykle lampy nie xenon. Ale da się założyć twoje przetwornice.

Opublikowano

skoro mam samopoziomowanie i spryskiwacze to raczej pasowałoby załozyc lampy xenon co panowie? jest oferta na forum tutaj za dwie ori lampy valeo (600zł) z żarnikami i przetwornicami ale uchwyty połamane w jednej. Gość doklada druga lampe (od anglika) zeby przełożyć uchwyty. Da się przełożyć połamane uchwyty?

Opublikowano

Uchwyty można spawać, albo kupić zestaw naprawczy, wiec przełożyć da rade.

Opublikowano

Pewnie masz na myśli Kubę śmiało bierz od niego. ;-)

Opublikowano

panowie z czego docinacie te kawalki do kierunkow USA, jakas folia?

Opublikowano

Tak, folia, Ja mam od zewnątrz, ale lepiej by chyba było rozkleić lampę i walnąć od środka

Opublikowano

od zewnątrz to zapodałeś z takiej co obkleja się lampy?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dokładnie. 2 warstwy, choć jedna by wystarczyła. termoplastyczna folia POMARAŃCZOWA na kierunki itp (3149788102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A teraz pytanko.. Widział ktoś gdzieś żarówki na 2 włókna chrom? bo pomarańczowe są takie sobie...:confused4:

Opublikowano

panowie a mam pytanko ma ktos schemat jak ida kable od spryskow oryginalnych jak założyłem lampy wszystko dziala ale spryski przestały...

Opublikowano
Dokładnie. 2 warstwy, choć jedna by wystarczyła. termoplastyczna folia POMARAŃCZOWA na kierunki itp (3149788102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A teraz pytanko.. Widział ktoś gdzieś żarówki na 2 włókna chrom? bo pomarańczowe są takie sobie...:confused4:

ile tego kupiłeś jeden arkusz?:decayed:

Opublikowano

Tak w zupełności wystarczy......

na kilka kompletów lamp :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany mam pytanie, dzisiaj odkręcałem swoje lampy polift i powiedzcie mi jak powinny być montowane w miejscu przedliftowych, na górne zaczepy ok ale jakieś dolne są?? bo u siebie nie widzę a widzę że jest otwór taki jakby nałożyć na coś na dół i z boku wystaje jakiś "bolec". Lampa trzymała mi się na dwóch górnych zaczepach tylko i trytytce. Tak ma być chyba nie? ma ktoś foto?

Opublikowano

tak tylko na gornych i taki bolec od srodka autka wchodzi <jak patrzysz na lampe od przodu to dolny lewy lub prawy rog>

Opublikowano

Jednego nie mam widzę teraz ... Sa sie to dokupić ?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Możesz sobie to z czegoś dorobić. Ja nie miałem obydwu dolnych. Jeden przeszczepiłem ze starej lampy, bo i tak był urwany a drugi zrobiłem sobie sam. W kawałek plastiku wkręciłem grubą śrubę i trzyma jak złoto :wink:

Opublikowano

ja to w lampie mam tylko w karoserii nie :/

Opublikowano

To jeszcze prościej.... Przykręć kawałek blachy z otworem i będzie git. Ja tym właśnie regulowałem dopasowanie lampy do zderzaka

Opublikowano

nawet na tym forum widzialem jak ktos to robil <dorabial ta miejsce> wiec spokojnie :) dasz rade :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.