Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy silniczki regulacji lamp przed liftowych będą pasowały do po lifcie Valeo?

:facepalm::facepalm::facepalm: ciągle te same pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam takie pytanie. Po zmianie lamp jakoś dziwnie są spasowane. Co prawda minęło już trochę czasu ale coraz bardziej gryzie to moje oko a ja dostaje szału. Wyciąłem tak jak jest opisane, ale jakoś dziwna luka jest między lampą a błotnikiem. Pokażę jakieś zdjęcie może

dsc9450.jpg

Druga strona wygląda dobrze. Z tą stroną od początku było coś nie tak. Kiedyś próbowałem spasować to jeszcze raz ale bez skutecznie. Wina błotnika? Czy za dużo wykroiłem tej blachy? Proszę o jakąś radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa powinna bardziej sie schowac. zobacz przy chlodnicy jest taki cypelek przy lampie<dolny prawy rog lewej lampy patrzac od przodu auta> mozna go lekko spilowac zeby dobrze wszedl w dziure i wtedy lampa sie bardziej schowac powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czy po przystosowaniu błotników na lampy poliftowe można kiedyś założyć z powrotem lampy przedliftowe ? tak aby wyglądało to oryginalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa powinna bardziej sie schowac. zobacz przy chlodnicy jest taki cypelek przy lampie<dolny prawy rog lewej lampy patrzac od przodu auta> mozna go lekko spilowac zeby dobrze wszedl w dziure i wtedy lampa sie bardziej schowac powinna.

Zrobi się cieplej to zobaczę, danke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie zamontowałem dzisiaj lampy oryginały Valeo zespolone i muszę powiedzieć,że nie poznaje swojego auta :decayed: Dla mnie mega zmiana na plus oczywiście.Jest tylko jeden problem,myślałem,że mnie to ominie ale niestety.:decayed: Gdy włączę długie to mijania gasną.Jak temu zaradzić? Wiem,że w pierwszym poście jest odnośnik do takiego tematu ale gdy klikam w niego to odsyła mnie to głownej strony forum i tyle z tego.Proszę o pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną wtyczkę przekładacie w kostce za kierą po lewej stronie.

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

lampa powinna bardziej sie schowac. zobacz przy chlodnicy jest taki cypelek przy lampie<dolny prawy rog lewej lampy patrzac od przodu auta> mozna go lekko spilowac zeby dobrze wszedl w dziure i wtedy lampa sie bardziej schowac powinna.

Zrobi się cieplej to zobaczę, danke :wink:

u mnie było podobnie z prawej strony, cofnąłem pas na tych dwóch torxach które są za lampą i o wiele lepiej :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby lampy ładnie dolegały do błotnika czeba poluzować dolny uchwyt lampy i wtedy się ładnie dopasuje u mnie tak się dalo:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie z innej beczki :D Bo mam bixy od kolegi z forum :decayed: i kostke do silniczków w srodku w lampie i ( malutka 3 pinowa ) i teraz żeby silniczek działał musze ze starej kostki poliftowej dużej wpiać przewody do tej małej kostki ?? Bo nie ogarniam tego ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego. Musisz kable ze starej kostki od silniczkow wpiac do nowej kostki tej duzej.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...