Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie to troszkę się nie zgodzę,że przedliftowy silniczek nie podejdzie do lamp poliftowych bo obecnie mam u siebie tak jedną lampe zrobioną i śmiga aż miło, tak więc się da wystarczy trochę gimnastyki i 10 min.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

syllwek dales tam panu wyzej ten link do filmiku co mi pomogl to wpasowac?

Opublikowano

Proszę bardzo

mam nadzieje ,że ułatwi to niektórym sprawę.
Opublikowano

dobrze by bylo zeby jakis mod to podwiesil na pierwszej stronie jako uzupelnienie porad endriuu

Opublikowano

a ja już po nie było problemów :D

Opublikowano

koledzy macie ten schemacik z 1 strony.

jak z lamp boscha przelutowac kostke na lampy lift valeo?? bo cos nie abla nawet zdjecia zaladowac nie moge

---------- Post added at 08:18 ---------- Previous post was at 08:18 ----------

jak ciag blotnik

Opublikowano

Błotnik do łuku jedziesz brzeszczotem, potem łuk nawiercasz wiertarką, i dalej brzeszczotem albo kątówką.

Schemat dla przejścia z Bosch na Valeo zespolone.

bosch2valeo.jpg

copyright by damos

Schemat dla przejścia z Valeo na Valeo zespolone. Jeśli po modzie nie świecą ci mijania wraz z długimi wejdź tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swi...-t29283.0.html

valeo2valeo.jpg

Opublikowano

Reniu masz u mnie browara :drinks:

Masz moze jeszcze fote z ciecia blotnika,to juz flaszke obalimy :decayed:

Opublikowano

Swoje foty mam, tyle że nie na kompie w pracy. Tutaj masz zdjęcia z pierwszego postu w temacie, ja robiłem tak samo:

3. Brzeszczot w ruch. Tniemy do połowy potem nawiercamy wiertarką

p1010010b.jpg

p1010011t.jpg

4. Następnie robimy dokładne ciecię rowno w połowie i gniemy blache aż do oderwania

p1010013.jpg

5. Odcinamy do końca kawałek blachy na dole.

p1010014r.jpg

6. Kamieniem szlifujemy nierówności

p1010015cvv.jpg

7. Przygotowanie do malowania (najpierw minia potem lakier)

p1010018z.jpg

Opublikowano

Dzieki znaczy sie wycinamy do zalamania blachy.

Kurcze ja nie moglem tych zdjec z 1str. otwozyc.Dzieki za pomoc ide za chwile rzezbic.

Opublikowano

Elektryka zrobiona :decayed:

Jeszcze musze podlaczyc kierunkowskazy i tu pytanie z czeko wtyczki do kierunkow? Narazie podepne na samych pinach.

teraz zabieram sie za blacharke

Opublikowano
Elektryka zrobiona :decayed:

Jeszcze musze podlaczyc kierunkowskazy i tu pytanie z czeko wtyczki do kierunkow? Narazie podepne na samych pinach.

teraz zabieram sie za blacharke

kurna co wy macie z tymi kierunkami..... niechce mi sie czytac co i jak ale jak miales ori lampy dzielone a zakladasz zespolona np depo to kierunki przeklad aie cale ze starych lamp, razem z oprawkami..... moze troche ciezej wchodza ale wchodza.....

Opublikowano

dokladnie, ale jak cos to moge komus sprzedac oprawki lamane pod katem 90 stopni z lamp ori valeo poliftowych ;)

Opublikowano

ewentualnie można wyrezać starą wtyczkę pod kierunki do lamp zespolonych, ja tak mam i śmiga :decayed:

Opublikowano

Fajnie to wyszlo choc jedna lampa mi jakos odstaje i niewiem co z tym zrobic,ale jak na teraz jest fajnie.

Mimo ze wczesniej mialem dzielone lamy firmy depo to cale tez sa fajne.

Opublikowano

mam wszystko zrobione jak w pierwszym poście jedynie musiałem zamienić krótkie z długimi,przełożyłem we wtyczce kable,jednej rzeczy której mi brakuje to świateł pozycyjnych,podłączone jak na schemacie a nie świecą czy ktoś podejrzewa o co chodzi?

Opublikowano
mam wszystko zrobione jak w pierwszym poście jedynie musiałem zamienić krótkie z długimi,przełożyłem we wtyczce kable,jednej rzeczy której mi brakuje to świateł pozycyjnych,podłączone jak na schemacie a nie świecą czy ktoś podejrzewa o co chodzi?

moze sprawa najbardziej prozaiczna... przepalone zarowki :grin:

Opublikowano

albo zobacz czy nie podłączyłeś pod halogeny.

Opublikowano

przeczytałem cały wątek i mam pytanie mam lampy valeo przedlift chcę zamontować polift już mam valeo komplet z silniczkami żarówkami itd czy jak kupię adaptery kostek na allegro wszystko zgra bez problemu bo przecież były valeo i bosch przedlifty i lekko się różniły podłączeniem kabli czy mając adaptery też przyjdzie kombinować z pinami

Opublikowano

a ile te adaptery kosztują??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.