Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

U mnie tez czujnik padł, kupiłem w ASO.

Nowy soft będzie na wiosnę :)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie tez czujnik padł, kupiłem w ASO.

Z ciekawości ile dałeś ??

Opublikowano
  • Autor

Poszło PW.

Opublikowano

jakbys precaty wywalil to pewnie by wyszlo lepiej niz u flyera :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wydechu narazie nie ruszałem, pojechałem orientacyjnie, dla czystej ciekawości.

Teraz muszę sprawdzić czy mam te precaty bo przez Was nie daje mi to spokoju :P

Opublikowano

precaty moga byc ale kwestia czy sa pełne czy puste :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że jak ich już nie będzie to wcale, zobaczymy.

Nie wiesz Buba może czy dojrzę z góry tam coś ?

Opublikowano

Wydaje mi się że jak ich już nie będzie to wcale, zobaczymy.

Nie wiesz Buba może czy dojrzę z góry tam coś ?

to zależny czy masz osłony termiczne czy nie. cały wydech od turbiny aż za skrzynę prawie masz osłonięty blachą od góry. Jak nie masz to zobaczysz tylko puszki ale co w środku to nie wiadomo, jeszcze od spodu można sprawdzić

Opublikowano
  • Autor

Mam osłony termiczne, lipa ;/

Opublikowano

musisz niestety prawie caly wydech wrzucić, żeby sprawdzić. ja się przymierzam ale caly czas coś nowego wychodzi i nie mogę :disgust:

Opublikowano

jakbys precaty wywalil to pewnie by wyszlo lepiej niz u flyera :decayed:

watpie, bo katow juz nie ma, wiec nawet jak ma precaty to ich wywalenie nie da mu ponad 20PS.

Opublikowano

jakbys precaty wywalil to pewnie by wyszlo lepiej niz u flyera :decayed:

watpie, bo katow juz nie ma, wiec nawet jak ma precaty to ich wywalenie nie da mu ponad 20PS.

skąd wiesz, może akurat :decayed::naughty:

Opublikowano

a niech ma :tongue4:

tak, czy siak ciekawe czemu nie ma serii na lepszym filtrze i braku katow :mysli:

Opublikowano

a niech ma :tongue4:

tak, czy siak ciekawe czemu nie ma serii na lepszym filtrze i braku katow :mysli:

bardziej zamulające są precaty niż katy, może ma zapchane.

a jaki masz boost?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 11:18_________________________________________________

moze na elpidzi hamowali ?

a on ma LPG??

Opublikowano

Garcjan nie ma podtlenku, ja hamowałem pb i lpg

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie LPG to zło :decayed:

Aligator powiedział że 3 konie ma błąd pomiarowy hamownia, może dlatego.

Boost mam okolice 0,7 bara.

Silnik nie był wyciągany, może ma gdzieś drobną nieszczelność czy coś, nie wiem. Aligator powiedział ze auto zdrowe i to mi wystarczy, jedzie też przyzwoicie.

Nie ma co gdybać.

Opublikowano

No, w koncu auto ma juz 13 lat, wiec i tak jest spoko na serie :)

Opublikowano

No, w koncu auto ma juz 13 lat, wiec i tak jest spoko na serie :)

zdadza sie :good:

wyobraź sobie teraz mine pana w RS4 B7 któremu ucieka 80km a auto ma kilka lat, to jest dopiero szok :gwizdanie:

Opublikowano

swietna s4:) :good:

Opublikowano
  • Autor

Wkońcu doszła gleba - gwint KW.

DSC_0094.jpgDSC_0096.jpgDSC_0097.jpgDSC_0098.jpgDSC_0100.jpgDSC_0102.jpgDSC_0103.jpgDSC_0104.jpgDSC_0105.jpgDSC_0106.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.