Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

coś mnie się wydaje że to jest C ja mam koniec grudnia 98 na ecu i jest właśnie C

uzupełnij profil najpierw :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

coś mnie się wydaje że to jest C ja mam koniec grudnia 98 na ecu i jest właśnie C

Dokładnie, teraz sprawdzałem i mam C :) [br]Dopisany: 15-12-2011, 15:44:09_________________________________________________Właśnie się umówiłem na program - wtorek :naughty: W sobotę wymiana oleju i można jechać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotowiec od nosba i mozna latac tez :P

Na wszystkim można latać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci polecić Mirassa z Ecuproject. Ale widzę, że już sprawa załatwiona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy stroi gdzie lubi :) znam pare osob z wawy i okolic i jezdza do GTO na slask znow inni z krakowa czy slaska wala do wawy do MRmotors:)

Dokładnie, tak jest :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka osób w Polsce która ogarnia 2.7 i Witek (z całym szcunkiem dla niego) nie jest jedyny. Nie tylko on robi kreski jakby od linijki były rysowane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka osób w Polsce która ogarnia 2.7 i Witek (z całym szcunkiem dla niego) nie jest jedyny. Nie tylko on robi kreski jakby od linijki były rysowane :wink4:

Ja zauważyłem pewnego rodzaju napędzanie klienteli do jednej firmy... Szczególnie na forach z grupy VAG. Nie wiem co to ma na celu, lecz magików jest wielu i jeśli ktoś nie ma czasu dla klienta, który chce zostawić u niego pokaźną sumkę... To ja tego nie rozumiem. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz C i do C mam ekstra wsad :) Czasy robione przez abdula ( ponizej piatki ) mowia same za siebie :) No ale nie dales sie przekonac twoj wybor.

Glupie pytanie :) Anti lag i LC do k03? Czy to nie przesada? :rolleyes:

BTW : ja juz dawno mam klina do kogo na strojenie pojade jak zmienie wiatraki :) Wiec Ci sie nie dziwie ze miales metlik :) Do witka to z tego co wiem ciezko sie dobic bo ma terminy na multum czasu do przodu wiec chyba normalne ze jak ma ustawione kogos to nie rzuci i wepchnie was? :) Nie to zebym bronil czy atakowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz C i do C mam ekstra wsad :) Czasy robione przez abdula ( ponizej piatki ) mowia same za siebie :) No ale nie dales sie przekonac twoj wybor.

Glupie pytanie :) Anti lag i LC do k03? Czy to nie przesada? :rolleyes:

BTW : ja juz dawno mam klina do kogo na strojenie pojade jak zmienie wiatraki :) Wiec Ci sie nie dziwie ze miales metlik :) Do witka to z tego co wiem ciezko sie dobic bo ma terminy na multum czasu do przodu wiec chyba normalne ze jak ma ustawione kogos to nie rzuci i wepchnie was? :) Nie to zebym bronil czy atakowal :)

Nie liczę na super moc na ori smicach, zimą pewnie będzie spoko ale latem będzie puchnął i po jeździe, dlatego na lato FMIC + korekta.

U mnie wyznacznikiem nie był termin, moglem czekać i miesiąc, jeżdżę ponad rok bez programu więc miesiąc mnie nie zbawi. U mnie zadecydował brak kontaktu i całkowite olanie moje osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie :) Anti lag i LC do k03? Czy to nie przesada? :rolleyes:

A dlaczego LC nie. GTO ustawiał to na k03 i jakoś daje rade :wink4:

Nosba wsady nie są złe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze nia daje rady tyko ze to takie troche na przerost ale w sumie sprezarki tanie to mozna wysadzac :wink4:

Gracjan to ty taki och ach troche jestes :) A serio to wiem o co Ci chodzi :) No ale jak mowie za duzo roboty pewnie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze nia daje rady tyko ze to takie troche na przerost ale w sumie sprezarki tanie to mozna wysadzac :wink4:

Gracjan to ty taki och ach troche jestes :) A serio to wiem o co Ci chodzi :) No ale jak mowie za duzo roboty pewnie ma :gwizdanie:

no nie wiem ja u rogala umowilem sie od strzalu wyjal kalendarz i terminow mial do wyboru moglem za tydzien moglem za dwa , wybralem za miesiac by moc przygotowal auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz C i do C mam ekstra wsad :)

a od kiedy ty kórwa patrzysz na nr sterownika ??? u mnie dojebałes od innego ECU a tu sie tłumaczysz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz C i do C mam ekstra wsad :) Czasy robione przez abdula ( ponizej piatki ) mowia same za siebie :) No ale nie dales sie przekonac twoj wybor.

Glupie pytanie :) Anti lag i LC do k03? Czy to nie przesada? :rolleyes:

BTW : ja juz dawno mam klina do kogo na strojenie pojade jak zmienie wiatraki :) Wiec Ci sie nie dziwie ze miales metlik :) Do witka to z tego co wiem ciezko sie dobic bo ma terminy na multum czasu do przodu wiec chyba normalne ze jak ma ustawione kogos to nie rzuci i wepchnie was? :) Nie to zebym bronil czy atakowal :)

Nie liczę na super moc na ori smicach, zimą pewnie będzie spoko ale latem będzie puchnął i po jeździe, dlatego na lato FMIC + korekta.

U mnie wyznacznikiem nie był termin, moglem czekać i miesiąc, jeżdżę ponad rok bez programu więc miesiąc mnie nie zbawi. U mnie zadecydował brak kontaktu i całkowite olanie moje osoby.

W sumie to Cię rozumiem.

Masz C i do C mam ekstra wsad :)

a od kiedy ty kórwa patrzysz na nr sterownika ??? u mnie dojebałes od innego ECU a tu sie tłumaczysz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

za***rdala ? za***rdala ! Efekt AXE jest.. testowałem u siebie na mieście ..laski stanikami nie rzucały..ale podniecenie sięgało zenitu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...