Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jutro będę wszystko wiedział, wyceniają na miejscu jak widzą turbinę...

Wszędzie gdzie pytałem to między 900 a 1400zł więc poziom pod tym względem wyrównany.

Zbiorniczek nowy z ASO :naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

20111229_134548.jpg

kawa ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

20111229_134548.jpg

kawa ? :kox:

Z mleczkiem :decayed:

Opublikowano

A z kominów to bedzie ci sie kopciło po mocniejszym pałowaniu jeszcze długi czas :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, wiem, niestety z tym już nic się nie da zrobić, polatam po autostradzie w nocy to się wypali :wink4:

Opublikowano

Niezla cena za dwie sztuki:)

Opublikowano
  • Autor

Ciekawostka: Dzisiaj zapytałem z ciekawości ile w ASO kosztuje turbo K04 z RS6.... 9876zł :slina:

Opublikowano

Niezla cena za dwie sztuki:)

mowisz o tych 900-1400 - to raczej cena za sztuke :)

Opublikowano
  • Autor

Niezla cena za dwie sztuki:)

mowisz o tych 900-1400 - to raczej cena za sztuke :)

Za sztukę, za sztukę :embarrassed:

Opublikowano

do J-na sadzisz z nimi? powiedzą ci ok 1500 za sztukę, oni mają pojebane ceny

Opublikowano
  • Autor

Tak do Jaworzna...

Trochę mnie zabiłeś tą ceną teraz...

Opublikowano

w piz*u mają drogo, jak znajomy wpadł z hybrydami na sprawdzenie to powiedzieli o nie nie my się boimy to robić :polew:

Opublikowano

Po c**j to rozszczelniac ? Przeciez to az sie prosi zeby nie rozszczelniac i tak jest zrobione zeby tego nie robic przy wyciaganiu silnika... :thumbdown:

Opublikowano

Tak do Jaworzna...

Trochę mnie zabiłeś tą ceną teraz...

Z tego co wiem Gracjan to wszystkie firmy zawsze mówia o przedziale cenowym 900-1500pln a przewaznie wychodzi 1500+ , ja oddawałem w wawie K03 z parówy do regeneracji to mi powiedzieli ze okolo 1200pln a w sumie wyszło 1684pln jesli dobrze pamietam :thumbdown: z tym ze moja nie pusciła oleju , po prostu dymiła mocno i była na wykończeniu , ale jezdziła

Opublikowano

Ciekawostka: Dzisiaj zapytałem z ciekawości ile w ASO kosztuje turbo K04 z RS6.... 9876zł :slina:

mam uszkodzona prawa turbine z RS6, rocznik chyba 2003

i nie wyglada na przesadnie duza a wirnik od strony sprezania jest jak w K03S

nawet zastanawialem sie nad adaptacja do mojego auta ale musialbym robic nowy kolektor i DP

ja na Twoim miejscu pokusibym sie wlasnie o montaz wirnikow od K03S

dolot roztacza sie o 2.5mm i cala robota z tym, montowalem juz cztery takie do 1.8T

i na'razie bez zadnych niespodzianek jezdza do dzisiaj

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to nie lubię półśrodków,więc jak już miałbym coś zmieniać to na K04 :wink4:

Opublikowano

montaz wirnikow od K03S

dolot roztacza sie o 2.5mm

i to wszystko ??? ile taka usługa ???

Opublikowano

Gracjan, wyslij te turbiny do ream poland... zrobia Ci na pewno taniej

Opublikowano

Devastation, wczoraj Gracjanowi pisałem żeby sobie przerobił na k03s, ale on nie chce, to nie, będzie mniej szmocy :>

Opublikowano

Aż miło popatrzec na takie Autko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.