Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

montaz wirnikow od K03S

dolot roztacza sie o 2.5mm

i to wszystko ??? ile taka usługa ???

wymienia sie wirnik (8 lopatek) od strony zimnej i roztacza dolot

nie mam pojecia jaki jest koszt samej uslugi

zawsze jest to zwiazane z regeneracja calej turbiny[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:24_________________________________________________

Gracjan, wyslij te turbiny do ream poland... zrobia Ci na pewno taniej

na pewno zrobia to jak trzeba

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracjan, wyslij te turbiny do ream poland... zrobia Ci na pewno taniej

popieram :good:

Opublikowano

montaz wirnikow od K03S

dolot roztacza sie o 2.5mm

i to wszystko ??? ile taka usługa ???

filozofii nie ma za bardzo, w ream poland powiedzieli mi ok 1400

Opublikowano

owszem ale najlepiej jak sie trafi czesc goraca od K03S, poniewaz lopatki z tej strony maja wieksza srednice od K03 o jakies 2 mm, jak bede w domu to wrzuce foty K03S z roztoczona zimna czescia z K03

Opublikowano

filozofii nie ma za bardzo, w ream poland powiedzieli mi ok 1400

do tego wtryski z RS-a , fmic lub smice z RS-a . ciekawe ile by wypluło :gwizdanie:

Opublikowano

prosze, fotki

czesc zimna jest roztoczona i od zwykłej K03-029, cała reszta K03-073

1c100a6409d10a5fmed.jpg

f04b20591f70ff43med.jpg

9ccad2a7afe518eamed.jpg

Opublikowano

filozofii nie ma za bardzo, w ream poland powiedzieli mi ok 1400

do tego wtryski z RS-a , fmic lub smice z RS-a . ciekawe ile by wypluło :gwizdanie:

ok 400

Opublikowano

filozofii nie ma za bardzo, w ream poland powiedzieli mi ok 1400

do tego wtryski z RS-a , fmic lub smice z RS-a . ciekawe ile by wypluło :gwizdanie:

ok 400

w marzeniach :tongue4:

na takim setupie + k04 rs4 wychodzi 400PS.

mysle, ze na takich hybrydach z wydechem i coolerem to max 360PS (bolo ma hybrydy k03, wiec mozna jego zapytac, mi kiedys mowil cos wlasnie o 360PS).

Opublikowano

a jaka jest różnica pomiędzy K03S a K04? Przecież to prawie takie same dmuchawy, jeśli nawet nie takie same (tutaj spekuluje oczywiście). jak dla mnie to powinno się udać podejść pod 400KM :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale po co mi inne turbiny jak nie chce więcej niż te 320 ps powiedzmy :)

Opublikowano

Ty nie ale my tak :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale zawsze lepiej miec turbo które jest bardziej wydajne a co za tym idzie mniej obciążona i trwalsze

Opublikowano
  • Autor

Ty nie ale my tak :decayed:

No to macie pole do popisu :good: Czekam na pierwsze efekty :)[br]Dopisany: 30-12-2011, 16:57:13_________________________________________________A tak to wygląda na ta chwilę:

20111230_093605_Kopiowanie.jpg 20111230_111639_Kopiowanie.jpg 20111230_111645_Kopiowanie.jpg 20111230_111653_Kopiowanie.jpg 20111230_111700_Kopiowanie.jpg 20111230_111707_Kopiowanie.jpg 20111230_111713_Kopiowanie.jpg 20111230_111729_Kopiowanie.jpg 20111230_111736_Kopiowanie.jpg 20111230_111746_Kopiowanie.jpg 20111230_111758_Kopiowanie.jpg 20111230_123834_Kopiowanie.jpg 20111230_132122_Kopiowanie.jpg 20111230_132130_Kopiowanie.jpg 20111230_172654_Kopiowanie.jpg 20111230_172715_Kopiowanie.jpg 20111230_172622_Kopiowanie.jpg

Z racji tak dużych pęknięć w gorącej stronie mało kto chce się podjąć regeneracji... Jedna firma mi zaoferowała że da mi zregenerowane a te moje zabierze, co mi się najbardziej na tą chwile podoba. Turbo tec za regeneracje powiedział 2000zł netto :shocked: za sztukę...

Opublikowano

turbotec za AWX 3 lata temu wołał od 1800zł za regnerowaną :gwizdanie: wiec jak widać dalej sa drodzy

Opublikowano

a nie zastanawiałeś się nad:

http://allegro.pl/audi-rs4-s6-2-7-bi-turbo-380-km-nowe-komplet-i2015262710.html

w takiej sytuacji rozważyłbym taką opcję :good:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 18:10_________________________________________________BTW 1

ile zajęło ci wyjecie silnika?

BTW 2

niezła dziupla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja silnika nie wyciągałem tylko znajomy ale z tego co wiem to walczył dwa wieczory od mniej więcej 17.00 do 23.00 ( 2.7 wyciąga chyba 5 raz )... Ja dzisiaj walczyłem z odkręceniem samych turbin od kolektorów to zeszło mi na spokojnie po godzinie na jedno turbo, jak ktoś wie jakie klucze, co odkręcać to pójdzie mu zapewne szybciej :)

A dziupla bardzo przyjemna :decayed:[br]Dopisany: 30-12-2011, 18:22:06_________________________________________________Coolery poszły do ciśnieniowego sprawdzenia szczelności, ewentualnego spawania i oczywiście do mycia.... olej jest wszędzie...

Opublikowano

oświece Was :polew: wyjdzie ok 370-380 KM (pompa RS4/wtryski RS4/cały wydech/coolery RS4(lepiej FMIC), mowa o kompletnej przeróbce na K03S

P.S. ładnie masz pęknięte turbiny w wydechowej części... jest norma w S/RS4 , ale nie wiem czy te są nie za duże..

P.S2 masz może foty wirników dolotowych?? masz duże luzy wirników?

Opublikowano

mowiłem że około a nie że tyle będzie, wróżką nie jestem jak co niektórzy :decayed:

Opublikowano

Gracjan strzeż się jak ognia regeneracji w Borowie koło Wrocławia :thumbdown

Opublikowano
  • Autor

oświece Was :polew: wyjdzie ok 370-380 KM (pompa RS4/wtryski RS4/cały wydech/coolery RS4(lepiej FMIC), mowa o kompletnej przeróbce na K03S

P.S. ładnie masz pęknięte turbiny w wydechowej części... jest norma w S/RS4 , ale nie wiem czy te są nie za duże..

P.S2 masz może foty wirników dolotowych?? masz duże luzy wirników?

Pęknięcia normalne na ten przebieg i ten wiek. Tak jak mówisz jest to norma w tych autach, turbiny wszystkim pękają dokładnie w tym samym miejscu.

Foty wirników dolotowych nie ma ale mogę zrobić jutro to nie problem. Wiem tylko że już wirnik obijał się trochę o muszlę i zewnętrzne części łopatek trochę dogięte i wypolerowane :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.