Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na seryjnych coolerach chyba nie ma uja...

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zrobi, zrobi :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Okaże się :naughty:

Teraz najważniejsze jest żeby wszystko dobrze siadło, potem pojeździć trochę żeby się wszystko ułożyło, potem można myśleć o programie :wink4:

Opublikowano

taa 340 KM da radyy na seryjnych :polew: :polew: :polew: tak serio to wsadzaj coolery z RS4 przynajmniej (SID chyba ma coś), a te 800-900 zł to nic w porównaniu do ogólnych kosztów :naughty:

Opublikowano

kolega jezdzi na programie GTO, 327kM

Opublikowano

tak tylko powiedz mi jaki to sens, jak coolery z RS4 w lecie ledwo sapią

P.S. te 340 są realne zresztą Gracjan zapytaj się Krzycha ile zrobił na k03 :kox:, ale wsadzaj inne coolery :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak już będę coś rzeźbił to tylko FMIC wchodzi w grę lub te SMICe z ebaya, chińczyki ale wydajniejsze niż RS-owe :good:

Opublikowano

kupiłeś nowe k03?? :blink:

Opublikowano

jak widac na dołaczonych "rysunkach"

Gracjan, jakie koszta ?

Opublikowano
  • Autor

kupiłeś nowe k03?? :blink:

A no :embarrassed:

jak widac na dołaczonych "rysunkach"

Gracjan, jakie koszta ?

PW

Opublikowano

Mnie tez interesuje cena za te nowki :)

W te 330KM to nie wierze na seryjnych coolerach (i jeszcze pewnie wydech seria), na obciazeniowce wyszloby na pewno sporo mniej. Zdrowa seryjna eSka ma po sofcie 300-310KM. Z wydechem i coolerem mozna atakowac 330.

Opublikowano
  • Autor

Zimą na mega mocnym programie może by wyszło okolice 330KM ale pewnie latem już by było z 300 jak dobrze pójdzie...

Opublikowano

Same zdrowe turbo i coolery powinny dużo dać :gwizdanie:

Opublikowano

Całkiem seria, takie same jak szły na pierwszy montaż :decayed:

Facepalms.gif

Facepalms.gif

:zemdlal:

:shocked:

Opublikowano

Gracjan to chociaz mogłes wziąć K03s , do tego wtryski , fmic i byłoby pieknie.

Opublikowano
  • Autor

Ile było by więcej, według mnie nie warto, jak się już bawić to raz a dobrze :wink4:

Opublikowano

Gracjan, mam prosbe

zmierz prosze srednice dolotu w jednej turbinie

dopiero teraz sie im przyjrzalem i zauwazylem ze maja po 8 lopatek jak w K03S i K04

a zwykla K03 ma ich 12, czyli wniosek z tego ze w S4-ce sa mocniejsze turba niz poczatkowo zakladalismy jako zwykle K03 i hybryda nie mialaby tutaj zastosowania

ale moze sie myle, wiec prosze o wymiar

Opublikowano

Ile było by więcej, według mnie nie warto, jak się już bawić to raz a dobrze :wink4:

przestań , do K03s nie potrzeba wiekszej rzezby , wtryski i fmic :good:

Opublikowano

Ile było by więcej, według mnie nie warto, jak się już bawić to raz a dobrze :wink4:

przestań , do K03s nie potrzeba wiekszej rzezby , wtryski i fmic :good:

wytłumacz upartemu :>

Opublikowano

Ile było by więcej, według mnie nie warto, jak się już bawić to raz a dobrze :wink4:

przestań , do K03s nie potrzeba wiekszej rzezby , wtryski i fmic :good:

wytłumacz upartemu :>

no własnie. ja stwierdziłem ze jesli bede cos grzebał to dam roztoczyc moje zapasowe K03 , zmienie wtryski , załoze fmica i to wszystko.

jak peknie 360 to mi starczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.