Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te pokrywy trzeba frezowac na powierzchniach przyłożenia

inaczej ciekną, nie mam pojecia dlaczego sie krzywią

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pewnie temperatura przez tyle lat robi swoje :thumbdown:

Opublikowano

ładna sztuka ;)

co do dekli to w wiekszosci motorów V tak jest niestety z upływem czasu chyba poprzez ciepło z turbo i kolektorów wydechowych :gwizdanie:

Opublikowano

ładna sztuka ;)

co do dekli to w wiekszosci motorów V tak jest niestety z upływem czasu chyba poprzez ciepło z turbo i kolektorów wydechowych :gwizdanie:

raczej przez nieodpowiednią wymianę :wink4:

Opublikowano

myślisz że ci się uda? ja chyba na poxipol musze zrobić bo już nic nie pomaga :angry:

ja bym zaspawal :decayed:

Opublikowano

myślisz że ci się uda? ja chyba na poxipol musze zrobić bo już nic nie pomaga :angry:

ja bym zaspawal :decayed:

:good:

Opublikowano

na pewno ci cieknie z tego? może to uszczelniacze wałków?

Opublikowano

Ja Reinza założyłem do 1.8 T AEB na zagięciach trochę silikonu i spokój jest

Opublikowano

na pewno ci cieknie z tego? może to uszczelniacze wałków?

ja mam swiezo uszczelnione uszczelniacze, dekle, a i tak dalej gdzies cieknie :polew:

Opublikowano

na pewno ci cieknie z tego? może to uszczelniacze wałków?

zawsze z tego cieknie, nawet w manualu serwisowym jest napisane żeby w rogach silikonem zalać. ja mam dwie warstwy a i tak cieknie :wallbash:

Opublikowano

na pewno ci cieknie z tego? może to uszczelniacze wałków?

ja mam swiezo uszczelnione uszczelniacze, dekle, a i tak dalej gdzies cieknie :polew:

mogłes powiedziec to bym Ci je lekko "liznął" na frezarce :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

napisalem "gdzies", ale raczej nie z dekli :)

Opublikowano
  • Autor

Na pewno z tego cieknie, uszczelnienia wałków ok :)

Opublikowano

Buba masz gdzieś manual? podrzuciłbyś na PW

U mnie z lewej strony ciekło, wymieniłem, ale po jakiś czasie okazał się oring wałka więc wymieniłem wszystkie i jest ok, duży udział w padaniu uszczelek ma nie tylko temperatura/ nierówna powierzchnia dekli, ale również same osady silnika której przy pałowaniu wypychają olej, warto zrobić silnikowi kurację oczyszczającą, osobiście wymieniam teraz olej co 5 tys km

Opublikowano
  • Autor

Ja leje tego shella 10w60 i wymieniam max co 7tyś km...

Dzisiaj porozbierałem wszystko, trochę się zdziwiłem :shocked:

20120124_100730.jpg 20120124_100737.jpg 20120124_110518.jpg 20120124_110527.jpg

Opublikowano

krótkie trasy

Opublikowano

+ niska temperatura/wilgoć, zimą to norma, jeżeli miałbyś to w lecie byłoby kiepsko.... ;-)

Opublikowano
  • Autor

Tak jak mówicie, ale nie liczyłem że będzie tego tam aż tyle :blink:

Opublikowano

olej zmien na 5W-30 albo 0W-30

Opublikowano

silnik pada :gwizdanie:

manuala gdzieś mam ale musze poszukać[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:16_________________________________________________

na pewno ci cieknie z tego? może to uszczelniacze wałków?

ja mam swiezo uszczelnione uszczelniacze, dekle, a i tak dalej gdzies cieknie :polew:

mogłes powiedziec to bym Ci je lekko "liznął" na frezarce :mysli: :mysli: :mysli:

a jak ja pytałem czy dasz rade po powiedziałeś żebym się gonił i d*py pierdołami nie zawracał :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.