Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
321602_273675462654134_163502790338069_964674_913997544_n.jpg
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale nie pasuje... trzeba opchnąć dalej :decayed:

jak to?

Opublikowano
  • Autor

ale nie pasuje... trzeba opchnąć dalej :decayed:

jak to?

Haczy o budę i nie da się do końca założyć :wink:

Może jakbym kupił z RS4 ( inny numer ) to by pasowało ale ta jest z A6 Allroad :wink:

Opublikowano

fajnie działasz, podoba mi się ten niebieski pod machą

Opublikowano

dziwne, ten nr co Ci dałem jest z s4/rs4:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
dziwne, ten nr co Ci dałem jest z s4/rs4:eusathink:

No tak, ten tak, ale ja kupiłem z A6 allroad albo passat po lift czy coś takiego, była za 40zł więc zaryzykowałem, no ale niestety :wink:

Opchnę tą i poszukam z VR5 :wink:

Opublikowano

:thumbup1:

a pod maską za dużo niebieskiego:wink:

Opublikowano

zalozyles juz zderzak?

Opublikowano
  • Autor
zalozyles juz zderzak?

Nie, jeszcze nie :wink:

Muszę kupić jeszcze klej do przyklejenia blachy i nowy wąż do sprysków :wink:

Opublikowano

wysle Ci pw

Opublikowano
zalozyles juz zderzak?

Nie, jeszcze nie :wink:

Muszę kupić jeszcze klej do przyklejenia blachy i nowy wąż do sprysków :wink:

nie lep registracji na klej Medik sie fkurwi :kwasny:
Opublikowano
  • Autor
zalozyles juz zderzak?

Nie, jeszcze nie :wink:

Muszę kupić jeszcze klej do przyklejenia blachy i nowy wąż do sprysków :wink:

nie lep registracji na klej Medik sie fkurwi :kwasny:

Jak będzie zabierał auto to tymi rencami mu wyczyszczę to wszystko :naughty:

Opublikowano

Siema bardzo fajnie siadl ten niebieski kolorek pod macha...:kox:

Gracjan mogl bys mi dac jakies namiary na ta zaslepke rejestracji przedniego zdesia...:naughty:

pozdro

Opublikowano
  • Autor
Siema bardzo fajnie siadl ten niebieski kolorek pod macha...:kox:

Gracjan mogl bys mi dac jakies namiary na ta zaslepke rejestracji przedniego zdesia...:naughty:

pozdro

Jak się nie mylę to ten numer - 8D0 807 977

Opublikowano

Jaka folia utrzyma się przy takiej temperaturze :wink:

sa folie ktore utrzymuja sie na zaciskach hamulcowych wiec mysle ze z utrzymaniem na "Y" nie byłoby problemu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jaka folia utrzyma się przy takiej temperaturze :wink:

sa folie ktore utrzymuja sie na zaciskach hamulcowych wiec mysle ze z utrzymaniem na "Y" nie byłoby problemu :wink:

Człowiek uczy się całe życie, nie wiedziałem :wink: Ale mimo wszystko wolę jakiś kolor... :decayed:

Opublikowano

Jaka folia utrzyma się przy takiej temperaturze :wink:

sa folie ktore utrzymuja sie na zaciskach hamulcowych wiec mysle ze z utrzymaniem na "Y" nie byłoby problemu :wink:

jakie??

Opublikowano

jakie??

spytaj nosba co naklejał na zaciski

Opublikowano
  • Autor

Zderzak na aucie, obawiałem się trochę jak dobrany jest kolor ale jak na razie jest dobrze, mam nadzieję że w słońcu się to nie zmieni i nie trzeba będzie poprawiać ;)

n5TsZC5.jpg

IEeyNDI.jpg

aWxQzyP.jpg

qiCe3wg.jpg

Tylny zderzak na ziemi... i wszędzie ten syf... wrr

f3f5dwD.jpg

E9Dc48Q.jpg

agswTPo.jpg

uJGAkxw.jpg

nIUY6sh.jpg

xXv83uK.jpg

aHfb3hx.jpg

Już lepiej :)

BYOfllb.jpg

exBNN25.jpg

7ZlY6qp.jpg

Zderzak też porządnie wymyty, "dyfuzor" pomalowany w czarny połysk...

8MlnoZn.jpg

wVK6Hrt.jpg

Czas na zaciski, czarne już mi się znudziły i postawiłem na niebieski :)

yP4FVAB.jpg

SzKe4On.jpg

o2jMd7P.jpg

7wZmAuu.jpg

0TSBRK0.jpg

6KezEnE.jpg

Śruby też "oberwały"...

1OCD2F6.jpg

msuP4lC.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.