Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale co do radia to mam mieszane uczucia. co do bagażnika to..... :slina::kox:

tzn?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale co do radia to mam mieszane uczucia. co do bagażnika to..... :slina::kox:

tzn?

jeżeli radio z takim ekranem to wg mnie tylko 2 din a nie 1 din wysuwany :wink:

Opublikowano

Śłiczne:jerk:

Jedyny słuszny kolor dla esy.

Moje truchło musze tak wypieścić, tylko kiedy..

Gratki fury:thumbup1:

Radio jest feeeee...

Opublikowano

Dekory na plus. Za to radio straszne kupiłeś:kwasny:

Opublikowano

nareszcie ten szpetny carbon wyleciał z tego auta :kox:

Opublikowano
ale co do radia to mam mieszane uczucia. co do bagażnika to..... :slina::kox:

tzn?

jeżeli radio z takim ekranem to wg mnie tylko 2 din a nie 1 din wysuwany :wink:

myślałem że coś od strony technicznej miałeś na myśli :wink:

Opublikowano

FpAAoxH.jpg

Tyyy wujek co to za "cykacz" :thumbdown::kwasny:

taki pedant i taki babol :facepalm::decayed:

Opublikowano

to bzęczek na muchy

Opublikowano
  • Autor

Jak już miałbym wkładać 2Din to tylko i wyłącznie z RNS-E, na co mnie nie stać, a wsadzać 2din tylko po to żeby było nie będę...

Domyślałem się że radio może się nie podobać innym ale na szczęście mi się podoba, szukałem najlepszego radia do 1500zł i wydaje mi się że takie udało mi się kupić, dla mnie cel osiągnięty... Auto i tak będzie sprzedawane na ori concercie więc przyszły właściciel będzie mógł sobie wsadzić 2din :wink:

Opublikowano

2000 zł to masz 2DIN z RNSe :whistling:

Opublikowano
Jak już miałbym wkładać 2Din to tylko i wyłącznie z RNS-E, na co mnie nie stać, a wsadzać 2din tylko po to żeby było nie będę...

to ile rns-e kosztuje?

za poltoraka bym Ci moje ozenil :hi:

Opublikowano
  • Autor
Jak już miałbym wkładać 2Din to tylko i wyłącznie z RNS-E, na co mnie nie stać, a wsadzać 2din tylko po to żeby było nie będę...

to ile rns-e kosztuje?

za poltoraka bym Ci moje ozenil :hi:

Koło 2tys gdzieś chodzą na allegro z tego co spojrzałem, do tego dochodzi konsola i i kupa innych tańszych czy też droższych gratów.... :wink:

Muszę coś medikowi zostawić żeby miał do robić bo co, kupi gotowca i będzie się lansował :grin:

Poza tym nie tylko S4 człowiek żyje, jest jeszcze daily i kupa innych rzeczy... :wink: Musi zostać tak jak jest, czy się podoba czy nie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

2000 zł to masz 2DIN z RNSe :whistling:

Mam nadzieję że nie zrobione takim sposobem jak ty kminiłeś z dystansami :decayed::decayed:

Opublikowano

tej czystości tylko pozazdrościć, staram się utrzymać porządek, ale ceny kosmetyków odstraszają, mój porządniejszy zakup to gliptone do skóry :grin:

Opublikowano

Gracjan zanim się doczekam Twojej S4, to już będę stary i ślepy i prawko mi zabiorą.

Dekory na plus oczywiście.

Opublikowano
  • Autor
Gracjan zanim się doczekam Twojej S4, to już będę stary i ślepy i prawko mi zabiorą.

Dekory na plus oczywiście.

No co ja mogę że tak lubię to auto i nie chce się go pozbywać:decayed:

Opublikowano

Dekory są super :wink: Czym czyścisz plastiki we wnętrzu?

Opublikowano
  • Autor
Dekory są super :wink: Czym czyścisz plastiki we wnętrzu?

Najpierw APC - Nielsen APC 1:15 a potem jako dressing Angelwax AnGel :wink:

Opublikowano

Ładniejsze te dekory od starych:naughty:, malowane czy ori? Najlepsze byly by kolorze fury:wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładniejsze te dekory od starych:naughty:, malowane czy ori? Najlepsze byly by kolorze fury:wink:

Malowane :wink: Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.