Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Po walce z gwintem w końcu się udało no i się poddał:decayed: ufff

http://i.imgur.com/w5SOIGP.jpg

:oklasky:

mnie tez to czeka , musze tyl opuscic a az sie boje za to zabierac :facepalm:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

smarowałeś czymś poprzednim razem? pytam bo smar miedziany się świetnie nadaje tylko niestety syf łapie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Po walce z gwintem w końcu się udało no i się poddał:decayed: ufff

http://i.imgur.com/w5SOIGP.jpg

:oklasky:

mnie tez to czeka , musze tyl opuscic a az sie boje za to zabierac :facepalm:

Od tygodnia dzień w dzień lałem na to odrdzewiacza no i dopiero puściło w imadle i przy użyciu dość sporej siły :facepalm:

smarowałeś czymś poprzednim razem? pytam bo smar miedziany się świetnie nadaje tylko niestety syf łapie:facepalm:

Niczym nie smaruje bo ta jak piszesz syf się klei do tego... teraz wszystko wyczyściłem szczotką drucianą, odtłuściłem i poskładałem... Mam nadzieję że potem wystarczy tylko wodą z myjki i APC wyczyścić no i będzie dobrze :wink:

Opublikowano
Po walce z gwintem w końcu się udało no i się poddał:decayed: ufff

http://i.imgur.com/w5SOIGP.jpg

:oklasky:

mnie tez to czeka , musze tyl opuscic a az sie boje za to zabierac :facepalm:

Moskal, nalej tam dużo i kilka dni z rzędu płynu hamulcowego

pare razy przelec szczotką drucianą i odkręcisz ręką

Opublikowano

no to zes i mi przypomnial o moim gwincie :facepalm:

Opublikowano

A ja dzis skrecilem w dol i wlasnie mialem smar na gwincie, oczyszczenie szczotka i bez problemu wszystko puscilo. Takze warto przemyslec :wink:

Opublikowano

Moskal, nalej tam dużo i kilka dni z rzędu płynu hamulcowego

pare razy przelec szczotką drucianą i odkręcisz ręką

troche c**jowo bedzie wygladac auto na cegłach pod blokiem przez tydzien :kox:

No ale od 2 tygodni stoi bez zderzaka i pasa przedniego to sie powinni ludziska przyzwyczaic :grin:

Opublikowano

Strzykawka z wezykiem załatwi sprawę.

Opublikowano
  • Autor

Dobra pogoda, można wyjechać... :decayed:

Tył skręcony do końca, z przodu po dzisiejszych poprawkach zostało 2,5cm jeszcze :shock3:

afb5pP2.jpg?1

IT7Wvgx.jpg?1

dYiz7yV.jpg?1

MZaPonK.jpg?1

DQLIT9N.jpg?1

MYOTOtd.jpg?1

iYk3JOM.jpg?1

wcicph2.jpg?1

9XYPpdm.jpg?1

e6mllWC.jpg?1

Myślę że do końca miesiąca powinna pojawić się profi sesja:wink:

Opublikowano

Niczym nie smaruje bo ta jak piszesz syf się klei do tego...

właśnie błąd, ja klade grubo smaru na nakretke i gwint, co z tego ze sie brud nalepi jak pod ta warstwa tlustego jest czysto - sam smar. Robie tak odkad mam gwinta, na zime jak podkrecam w gore zasmalcuje az grubo, na lato wystrczy obczyscic z tlustego i nakreteczka kreci sie leciutko :naughty:
Opublikowano

piekna:banan:

Opublikowano

do toczenia idealnie :decayed:

Opublikowano
Dobra pogoda, można wyjechać... :decayed:

Tył skręcony do końca, z przodu po dzisiejszych poprawkach zostało 2,5cm jeszcze :shock3:

http://i.imgur.com/afb5pP2.jpg?1

Panie kolego gumeczka w kluczyku kłania sie do wymiany :whistling::grin:

Opublikowano

Ale maszyna :shock3: Coś pięknego. :banan:

Opublikowano

za nisko ale ja się nie znam:dziura:

Opublikowano

Panie kolego gumeczka w kluczyku kłania sie do wymiany :whistling::grin:

a idź Pan fc**j z tymi gumeczkami, po 1,5 miesiąca się wyciera nówka sztuka:kwasny:

Opublikowano

Jak tam korekta?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jak tam korekta?:naughty:

Jeszcze nie zacząłem, mam zamiar od poniedziałku :wink: Czekam jeszcze na wosk i już mam wszystko... :wink: Można się bawić :kox:

Opublikowano

jest miodzio :naughty:

Opublikowano

Piękna ta esa :slina::slina::slina: Po co ci znowu korekta?? Ptak nasrał na maskę?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.