Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ładniejsze te dekory od starych:naughty:, malowane czy ori? Najlepsze byly by kolorze fury:wink:

Malowane :wink: Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz...

a moim zdaniem bylo by juz mega w srodku, zrob male VT zeby sie przekonac:naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ładniejsze te dekory od starych:naughty:, malowane czy ori? Najlepsze byly by kolorze fury:wink:

Malowane :wink: Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz...

Dobrze zdecydowałeś. Te są mega:slina:

Opublikowano
Ładniejsze te dekory od starych:naughty:, malowane czy ori? Najlepsze byly by kolorze fury:wink:

Malowane :wink: Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz...

i dobrze, tylko smerf moze miec niebieskie dekory :decayed:
Opublikowano
Ładniejsze te dekory od starych:naughty:, malowane czy ori? Najlepsze byly by kolorze fury:wink:

Malowane :wink: Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz...

jakby fotele były całe czarne, to niebieskie były by spoko, a tak jak jest teraz jest idealnie:wink:

Opublikowano

Piękne te dekory:wink:

odpowiesz na PW:naughty:

Opublikowano

Piekne s4:kox:

Dobrze te fele wygladaja na b5.

Ciekawe jak w B6 u mnie bezie sie prezentowac....:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane, można zamykać :hi:

Opublikowano

Mam nadzieję że moja baba go nie rozwali. Prawie taki fajny jak mój

Opublikowano
Auto sprzedane, można zamykać :hi:

ta 1 kwietnia:decayed:

Opublikowano

dobra prowokacja:decayed:

Opublikowano

ale ona na serio stoi juz u mnie

Opublikowano
ale ona na serio stoi juz u mnie

to zapodaj foto z dwoma esami:naughty:

Opublikowano
ale ona na serio stoi juz u mnie

to zapodaj foto z dwoma esami:naughty:

dokładnie

Opublikowano

nie da rady bo jedna stoi w stolicy a druga w koluszkach

Opublikowano
nie da rady bo jedna stoi w stolicy a druga w koluszkach

i tak nie wierze:grin:

Opublikowano

co poradzić. przyjdzie Gracjan to powie co i jak

Opublikowano

hehe dzisiaj jest dzień jak jest i nie dziwne że ludzie nie wieża :P

Opublikowano

No no ;d robi wrażenie :D Kolor miodzio :D

Opublikowano

Gracjan problem jest bo moja baba wracała i na autostradzie auto stanęło. Mówiła że coś zaczęło trzeszczeć, piszczeć, tłuc i zgasło. Jak kręci rozrusznikiem to jakby coś latało w silniku i piszczy. Teraz stoi i czeka na lawete. Co to może być? Olej lałeś jakiś?

Opublikowano
  • Autor
Gracjan problem jest bo moja baba wracała i na autostradzie auto stanęło. Mówiła że coś zaczęło trzeszczeć, piszczeć, tłuc i zgasło. Jak kręci rozrusznikiem to jakby coś latało w silniku i piszczy. Teraz stoi i czeka na lawete. Co to może być? Olej lałeś jakiś?

Kurde, myślałem że się nic nie stanie... Motodoktor chyba nie ogarnął no i tłok wpadł do miski :doh:

Olej lałem słonecznikowy, taki mi w realu zachwalano...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.