Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taki mały gadżet a cieszy :decayed:

YfPFYzy.jpg

cNN12kR.jpg

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tera to żeś doj**ał :kox::kox::kox: nie prościej całe auto ojebać plandeką ?? :grin:

Opublikowano

Pokrowiec nie wyprasowany... :decayed:

:grin:

Opublikowano
tera to żeś doj**ał :kox::kox::kox: nie prościej całe auto ojebać plandeką ?? :grin:

:polew:

Opublikowano

to sie zdejmuje na czas jazdy czy jak ?? :decayed:

Opublikowano

fotele brudne czy tak na foto wyszly?

Opublikowano

jak to ma być "weekendowa wyścigówka" to po co ci to koło zapasowe i jego dodatkowe 20 kg? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
to sie zdejmuje na czas jazdy czy jak ?? :decayed:

To pokrowiec na kiere jak się dłubie coś przy aucie żeby jej przez przypadek nie pobrudzić :wink:

fotele brudne czy tak na foto wyszly?

GDzie brudne :grin: Tak na foto wyszły :wink:

jak to ma być "weekendowa wyścigówka" to po co ci to koło zapasowe i jego dodatkowe 20 kg? :naughty:

Bo nawet w rajdówkach mają zapas :decayed:

Opublikowano

To pokrowiec na kiere jak się dłubie coś przy aucie żeby jej przez przypadek nie pobrudzić :wink:

nie wyczułeś ironii ?? :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

To pokrowiec na kiere jak się dłubie coś przy aucie żeby jej przez przypadek nie pobrudzić :wink:

nie wyczułeś ironii ?? :naughty::naughty::naughty:

Starałem się wytłumaczyć co, jak gdzie i po co :decayed:

Opublikowano

jebanyyyyyyyyy .... zalej fure formaliną całą i postaw koło kominka :grin::grin::grin:

Opublikowano

To pokrowiec na kiere jak się dłubie coś przy aucie żeby jej przez przypadek nie pobrudzić :wink:

nie wyczułeś ironii ?? :naughty::naughty::naughty:

Starałem się wytłumaczyć co, jak gdzie i po co :decayed:

:buziak:

Opublikowano
jebanyyyyyyyyy .... zalej fure formaliną całą i postaw koło kominka :grin::grin::grin:

formalina zniszczy lakier:decayed:

Opublikowano
  • Autor

"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu :wink:

g7UOzb2.jpg?1

Opublikowano

po co ci zapas ? z tego co przypuszczam to 99% przebiegu robisz wokół komina, przecież w trasy tym nie latasz... :wink:

Opublikowano

troche golfem 2 trąca...:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
po co ci zapas ? z tego co przypuszczam to 99% przebiegu robisz wokół komina, przecież w trasy tym nie latasz... :wink:

Wystarczy że będzie flak 30km od domu i już robi sie problem a znaleźć zapas w 18 żeby obwody kół sie zgadzały nie tak łatwo... a nie zawsze jest ktoś w domu żeby mógł przywieź :wink:

Opublikowano
"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu :wink:

http://i.imgur.com/g7UOzb2.jpg?1

Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał :D hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6

P5170186.jpg

Opublikowano
"Zabudowa" ogarnięta, ciągle łamie się co z tym zapasem i jak na razie zostaje on w garażu :wink:

http://i.imgur.com/g7UOzb2.jpg?1

Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał :D hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6

http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg

a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.