Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracjan jaki materiał kupiłeś i gdzie?? Na co to kleiłeś?? Muszę wyrezać roletę na tył a przyszła w innym kolorze półka

Materiał to czarna tkanina z gąbką, kupowałem w Zabrzu - Mikulczyce - Strzelców Bytomskich 11, tak jest hurtownia materiałów. Kleiłem na klej Bonaterm, taki mi polecali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kawalątek więc trzeba będzie zanabyć ;) A te rolety tylnych szyb pogoniłeś??

Tak, Gwerty zabrał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele wsadzone, zostało zabudować wnękę po siedzisku kanapy i ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

4w2MELx.jpg

pB7U9hO.jpg

vOQ2AcN.jpg

dqYGzae.jpg

0mKdUed.jpg

37ME6Bx.jpg

Podoba mi się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

mowie ci , wyciagnij licznik , wywal kontrolki i po krzyku :wink:

BTW ładnie wyglada z fotelami , przymierze kiedys swoje zgrabne dupsko jak sie spikniemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

mowie ci , wyciagnij licznik , wywal kontrolki i po krzyku :wink:

BTW ładnie wyglada z fotelami , przymierze kiedys swoje zgrabne dupsko jak sie spikniemy :naughty:

ale jak wyciągnie kontrolki to i tak będzie błąd i w razie czego poduszka się nie otworzy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wyciągnie kontrolki to i tak będzie błąd i w razie czego poduszka się nie otworzy :whistling:

rozjebałem doszczętnie 4 samochody , w ani jednym nie wystrzeliła poduszka i zyje :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wyciągnie kontrolki to i tak będzie błąd i w razie czego poduszka się nie otworzy :whistling:

rozjebałem doszczętnie 4 samochody , w ani jednym nie wystrzeliła poduszka i zyje :naughty::naughty::naughty::naughty:

Jest się czym chwalić:polew::polew:Gracjan foteliki kox:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rejsizmie pisze że około 100kg:wink: Mi osobiście fotele nie podchodzą, i jak narazie transformacja moim zdaniem na minus, ale zobaczę na żywo wtedy powiem coś więcej, z drugiej strony to jeszcze nie koniec zmian i nie ma cospianć pośladów:wink: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąć błędy poduszek ale to musi chwilę poczekać :wink:

mowie ci , wyciagnij licznik , wywal kontrolki i po krzyku :wink:

BTW ładnie wyglada z fotelami , przymierze kiedys swoje zgrabne dupsko jak sie spikniemy :naughty:

Obawiam się że twoje "zgrabne dupsko" się nie zmieści :grin:

Dobry mod :thumbup:

Ważyłeś ile kg gratów się pozbyłeś?

Wysłane z mojego GT-N7100

Tak mniej więcej podejrzewam max 100kg, jak znajdę wagę na którą umiem wjechać to z ciekawości wjadę i będę wiedział ile waży.

Na rejsizmie pisze że około 100kg:wink: Mi osobiście fotele nie podchodzą, i jak narazie transformacja moim zdaniem na minus, ale zobaczę na żywo wtedy powiem coś więcej, z drugiej strony to jeszcze nie koniec zmian i nie ma cospianć pośladów:wink: :decayed:

Nie każdemu musi się podobać, luzik :wink:

robi robotę, jak zamierzasz zabudować tył?

Na to ciągle nie mam pomysłu szczerze mówiąc...

Wszystko ładnie, pięknie, ale poprawiłbym mocowanie pasów ramieniowych w "X".

Cytat z zał. J: "Dla pasów 4-punktowych, pasy ramieniowe muszą być zamontowane krzyżowo, symetrycznie względem osi centralnej przednich foteli.".

Pasy już zrobione w "X" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że pasy zmienione.

Z zabudową tyłu możesz pokminić generalnie najprościej, kupić kawałek materiału/arkusz, dociąć pod wymiar bagażnik + miejsce na tylne fotele i masz gotowe.

26 sec. filmu, słaba jakość ostrzegam niemniej można dostrzec o co chodzi, wydaje mi się, że wygląda to w miarę.

Dla podejrzenia w ex samochodzie Kolegi BurnOuT, pasów nie komentuje :D .

1000969ha3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...