Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To było jakoś oczyszczane w ogóle z rdzy i odtłuszczane, czy po prostu tak, jak było tak pomazane konserwacją?

Tak, najpierw szczotką drucianą, potem gdzie się dało dojść pędzlem to malowałem odrdzewiaczem i na to poszedł baranek :wink:

rozumiem że malowałeś sprężarką ? nie chlapało czasem tak gdzie nie miało ? Bo sam sie przed zimą do tego przymierzam ale będę takie coś robił pierwszy raz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było jakoś oczyszczane w ogóle z rdzy i odtłuszczane, czy po prostu tak, jak było tak pomazane konserwacją?

Tak, najpierw szczotką drucianą, potem gdzie się dało dojść pędzlem to malowałem odrdzewiaczem i na to poszedł baranek :wink:

rozumiem że malowałeś sprężarką ? nie chlapało czasem tak gdzie nie miało ? Bo sam sie przed zimą do tego przymierzam ale będę takie coś robił pierwszy raz :whistling:

Malowałem sprayem, poszły 2 puszki.... Koła miałem zdjęte a na podłodze folie żeby nie pobrudziło kafelek i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica mega,bardzo przyjemnie leży w rękach ten materiał,aż szkoda zakładać ręlawiczki:naughty: jak sie dba to bedzie długo słuzyła,do performance i całej otoczki moim zdaniem pasuje bardzo dobrze.Dodatkowy plus,że w rękawiczkach nie wypalcujesz ekranu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wsi chodzo słuchy że się jakieś kubły krojo, pasy, szelki, rollbary, fajerwerki:whistling:

Prawda to?:naughty:

Coś tam prawdy jest :decayed:

Na razie kombinuję nad zabudową głośnika w bagażnika bo wk***ia mnie ta skrzynia, wygląda to jak w calibrze jakiejś... Jak to już będzie to chce zobaczyć jakby wyglądał zapas przypięty takim mocowaniem w bagażniku...

mocowanie-kola-zapasoweg_11260.jpg

Oprócz tego na bank wpadną jakieś kubełki i szelki OMP niebieskie 3 calowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu musisz jeszcze jezdzic w kasku bo furmanka bedzie sa chwile wygladac jak rajdówka

Pamiętaj... Go Hard Or Go Home... nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki...wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem... :wink:

Przestały mnie jarać graty typu: np. ori fotele Recaro, które mają prawie wszyscy, to jest projekt... ma być głośno, niewygodnie, dużo ma auto palić :wink: Jak chce wygodę i ekonomię, wsiadam w daily, włączam klimę i mogę jechać na koniec świata przy spalaniu 6l :wink:

I rollbara do kompletu wrzucaj :wink::thumbup1:

Najbardziej widziałbym taki setup: Recaro CS z tyłami w black piano, szelki OMP 3" niebieskie, Roll z Wiechersa polerowany lub ew. w kolorze budy ( oczywiście z krzyżem i harnes barem bo czym jest roll bez tego... niczym.... ) wywalenie tylnej kanapy i zabudowanie podłogi na równo z bagażnikiem... Tylko czemu to wszystko takie drogie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doooobry plan! Recaro CS z rollbarem już by rozjebały system !!!!!!! Trzymam kciuki za realizację tej wizji, bo tak jak mówisz: do usrania te ori Recaro w co drugim aucie.

Ponieważ:

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/liczy-sie-pierdolniecie-pl-ffffff

Niestety, na tą chwile CSy poza zasięgiem przez te przygody z silnikiem w tym sezonie... Pokrzyżowało mi to plany dość znacznie :doh: Myślę że na ten sezon 2k14 wpadnie jakiś jednoczęściowy kubeł z Mirco lub ew. Bimarco a będę ciułał na CS w dobrej kasie :wink: Kanapa zrobi na pewno wylot, u mnie nie pełni żadnej funkcji bo auto jest użytkowane wyłącznie jako dwuosobowe, więc jak kanapa zrobi wylot to podłoga będzie zabudowana na gładko z bagażnikiem... Ciągle boję się przy roll-u tego wiercenia w podłogę i w kielichy, muszę zabrać kiedyś A4 od ojca i podjechać do chłopaków z Ireco, jak oni to widzą, jak go mało inwazyjnie zabudować :wink: Szelki będą na pewno :thumbup1:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Dokładnie, mniej więcej coś takiego bym chciał, szelki tylko i wyłącznie niebieskie i 3" bo te 2" wyglądają tak trochę "zabawkowo" aaa no i 4 pkt.... :decayed:

Zastanawia mnie tylko po co kolesiowi harnes barr w rollu jak ma szelki pociągnięte do tylnych pasów :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan tylko pamietaj o pierwszej zasadzie tuningowca : "Auto nie moze wygladać szybciej niz jeździ" :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan tylko pamietaj o pierwszej zasadzie tuningowca : "Auto nie moze wygladać szybciej niz jeździ" :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan tylko pamietaj o pierwszej zasadzie tuningowca : "Auto nie moze wygladać szybciej niz jeździ" :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

:thumbup1:

:wink: ładnie bedzie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...