Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

qr**, już to pisałem i powtórzę - fury z salonu nie są tak dopicowane jak Gracjanowe S4 :decayed:

Kilka rzeczy trzeba jeszcze dopracować, posprawdzać jak tam ten silniczek będzie hulał itd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr**, już to pisałem i powtórzę - fury z salonu nie są tak dopicowane jak Gracjanowe S4 :decayed:

Kilka rzeczy trzeba jeszcze dopracować, posprawdzać jak tam ten silniczek będzie hulał itd :decayed:

jasne , pościągaj opony z felg i umyj je od środka , no i obowiązkowo polerka wnęki na koło zapasowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr**, już to pisałem i powtórzę - fury z salonu nie są tak dopicowane jak Gracjanowe S4 :decayed:

Kilka rzeczy trzeba jeszcze dopracować, posprawdzać jak tam ten silniczek będzie hulał itd :decayed:

jasne , pościągaj opony z felg i umyj je od środka , no i obowiązkowo polerka wnęki na koło zapasowe :decayed:

korekta :decayed:

ale z klimą to wg. mnie cudowanie, ale pewnie cos sie naprawia i wpadnie spowrotem :wink:

Już jest tu taki jeden element na forum co wydarł klime bo zona nie moze uzywac :facepalm: i ja musialem ja od nowa pakowac do auta :grin: lepiej było zonie gwiazdke na panelu plastrem zalepic

Grac wyjebales klime wyjeb i przeglad i tak teraz na drogi nie wyjedziesz bo sie komora zakurzy :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, klima wyleciała na stałe, wszystko było sprawne ale w tym aucie i tak nie używałem, oczywiście wszystko leży schowane w kartoniku i czeka na lepsze czasy :wink:

O komorę "będziem" dbać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun za włożoną pracę! a brak klimy nie popieram (nie wyobrażam się jak w upał pojedziesz na jakiegoś spota itd:kwasny:), no ale Twoje auto Twoja sprawa, g... nam do tego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Twoja Furaszi wprawia mnie w kompleksy :decayed:

jest Straszna Bestia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun za włożoną pracę! a brak klimy nie popieram (nie wyobrażam się jak w upał pojedziesz na jakiegoś spota itd:kwasny:), no ale Twoje auto Twoja sprawa, g... nam do tego:decayed:

Wcześniej miałem i nie używałem więc co to za różnica? Temat klimy uważam za zakończony, nie ma i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Gracjan wreszcie poskładanej fury, oby teraz już jeździła tak jak wygląda:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan jest chudy i się nie poci , więc da rade :decayed: w czarnej jak dobrze pamiętam też nie było klimy , a jeszcze wpakował czarne skóry do środka :kox:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

kezor pokosz twoja hehe

zwykłe b5 jakich pełno, nie ma się czym chwalić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty furacz nie wygląda na swoje lata :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam? żyje toto? :decayed:

Żyje żyje... Dalej jeździ tyle co nic ale to się pewnie nie zmieni :wink: Zrobiłem około 220km i nic nie odpadło więc już chyba nie odpadnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie swiruj , ze wyzerowałeś szafe :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...