Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moim zdaniem sie uwsteczniasz :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moim zdaniem teraz jest konsekwencja w projekcie - jest roll, są kubły, z natury auto o sportowym zacięciu to i zawias musi być taki żeby szło zapier...ać :jerk:

Opublikowano
Moim zdaniem teraz jest konsekwencja w projekcie - jest roll, są kubły, z natury auto o sportowym zacięciu to i zawias musi być taki żeby szło zapier...ać :jerk:

amen

Opublikowano
Moim zdaniem teraz jest konsekwencja w projekcie - jest roll, są kubły, z natury auto o sportowym zacięciu to i zawias musi być taki żeby szło zapier...ać :jerk:

+1

Opublikowano

Przecierz Gracjan pisał że 4.5 tys nie przekracza, ja bym tutaj widział białe kolo z innymi elementami w bieli

Opublikowano
ja bym tutaj widział białe kolo z innymi elementami w bieli

daaaaaawno temu o tym mowiłem , koło + obudowy lusterek :jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

I był by fajny Street

Opublikowano
  • Autor

Żadnego białego :decayed: Na razie już nic nie kombinuję, jest tak jak chciałem, zrobi się tylko detailing na sezon i tyle :wink:

Opublikowano

Zgadzam się - białe bbsy :kwasny:

Dobrze jest tak jak jest.

Opublikowano
Zgadzam się - białe bbsy :kwasny: Dobrze jest tak jak jest.
nie miałem wcale na mysli bialych bbs tylko ogólnie białe alu, bbs bardziej podchodzą mi do sytej gleby niż do sreetu
Opublikowano

W pewnym wieku biale rozowe i sraczkowate kola nie wypada miec.

Trzeba przestac byc chlopcem a stac sie facetem:decayed:

Gracjan piekne s4.

Jaram sie za kazdym trazem jak ja widze:wink:

Opublikowano
Zgadzam się - białe bbsy :kwasny: Dobrze jest tak jak jest.
nie miałem wcale na mysli bialych bbs tylko ogólnie białe alu, bbs bardziej podchodzą mi do sytej gleby niż do sreetu

Pisałem do Gracjana, z nawiązaniem do siebie bo wiem jak wyglądają białe BBS-y:tongue4:

Opublikowano
Zgadzam się - białe bbsy :kwasny: Dobrze jest tak jak jest.
nie miałem wcale na mysli bialych bbs tylko ogólnie białe alu, bbs bardziej podchodzą mi do sytej gleby niż do sreetu

Pisałem do Gracjana, z nawiązaniem do siebie bo wiem jak wyglądają białe BBS-y:tongue4:

Nie zatrybilem :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały aktual...

Zdecydowałem się na poflokowanie boczków drzwi tylnych:

iH4s47X.jpg

Zaciski zmieniły kolor na zółty:

rdD05so.jpg

Wyciąłem środkowy tłumik i delikatnie przerobiłem jedną z rur dzięki czemu już nie stuka o podpore dyfra, aktualnie wydech to DP 2,75" -> 2x2,5" na jednym przelotowym tłumiku, myślę że jest to to co powinno...

Ifg8TzX.jpg

wMf7tcy.jpg

Czech coś nagrał przed domem Osy ale nie jest to to co na żywo...

https://www.youtube.com/watch?v=HnRdbEFFnpM&feature=youtu.be

Czas na zmianę oleju:

20fIM1u.jpg

Do eventu trzeba ogarnąć jeszcze detailing i to by było na tyle na tą chwilę...

Opublikowano

dwa płukania?

Opublikowano
  • Autor
dwa płukania?

Jedno niby na 5l a że wchodzi 6 to wlewam trochę drugiego a reszta to daily zostaje :wink:

Opublikowano

Z ciekawosci czemu lejesz 10w-60?

Opublikowano
dwa płukania?

Jedno niby na 5l a że wchodzi 6 to wlewam trochę drugiego a reszta to daily zostaje :wink:

6l?? mi zawsze wchodzi 3 i wylewa się korkiem

Opublikowano
  • Autor
Z ciekawosci czemu lejesz 10w-60?

Lepiej sobie radzi z wyższą temperaturą :wink:

Opublikowano

Boczki na propsie, wreszcie wyglada to jak ma, widzimy sie na evencie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.