Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny po czornym :facepalm:

Tapnięte z iphona

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cena dość oporowa, nastawiłbym się raczej na sprzedaż do rajchu..

Opublikowano
  • Autor
cena dość oporowa, nastawiłbym się raczej na sprzedaż do rajchu..

Wiem że cena wysoka itd ale nie nastawiam się że sprzedam od strzała, w ogóle się nie napalam, co ma być to będzie... Nie sprzeda się to w przyszłym roku zrobię sobie wycieczkę na worthersee :wink:

Opublikowano

Gracjan, jak nie sprzedarz to ja ze Swirem tez jedziemy(o ile ogarne wszystko co mam w planach nowy lakier, powietrze i koło). Moze polecimy razem?:wink:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan, jak nie sprzedarz to ja ze Swirem tez jedziemy(o ile ogarne wszystko co mam w planach nowy lakier, powietrze i koło). Moze polecimy razem?:wink:

Wiesz co ja na kołach na pewno nie pojadę bo bym pierdolca dostał :grin: Najprędzej to lora ewentualnie laweta :wink:

Opublikowano
Gracjan, jak nie sprzedarz to ja ze Swirem tez jedziemy(o ile ogarne wszystko co mam w planach nowy lakier, powietrze i koło). Moze polecimy razem?:wink:

Wiesz co ja na kołach na pewno nie pojadę bo bym pierdolca dostał :grin: Najprędzej to lora ewentualnie laweta :wink:

Czemu pierdolca byś dostal?

Opublikowano
  • Autor
Gracjan, jak nie sprzedarz to ja ze Swirem tez jedziemy(o ile ogarne wszystko co mam w planach nowy lakier, powietrze i koło). Moze polecimy razem?:wink:

Wiesz co ja na kołach na pewno nie pojadę bo bym pierdolca dostał :grin: Najprędzej to lora ewentualnie laweta :wink:

Czemu pierdolca byś dostal?

Wydech, kubły + szelki i do tego w rękawiczkach, na kiwki dobre ale nie jechać 750km :decayed:

Opublikowano

W sumie racja, myślałem ze bardziej gleba by przeszkadzala:wink:

Opublikowano
cena dość oporowa, nastawiłbym się raczej na sprzedaż do rajchu..

Wiem że cena wysoka itd ale nie nastawiam się że sprzedam od strzała, w ogóle się nie napalam, co ma być to będzie... Nie sprzeda się to w przyszłym roku zrobię sobie wycieczkę na worthersee :wink:

Gracek z tą ceną to w ogóle nie nastawiaj sie na sprzedaz , z 40k tak samo i z 35k równiez :wink:

I nie odbierz tego jako złośliwość , ja mam swiadomość ile hajsu poszło w to auto i ile jest warte :wink:

Opublikowano
nastawiłbym się raczej na sprzedaż do rajchu..

ciekawe czy dałoby się ją zarejestrować w DE.....

Opublikowano

Mam nadzieje ze sie nie sprzeda i dalej bede sie jarał do tej esy. No chyba ze na forum zostanie, ale nie wiem czy ktos w takim poszanowaniu ją utrzyma.

Sprzedajesz tylko w calosci? To znaczy czy jak na stan obecny nie bedzie chetnych to np kubły, klatke, felgi zabierasz i cena w dół?

Opublikowano
  • Autor
Mam nadzieje ze sie nie sprzeda i dalej bede sie jarał do tej esy. No chyba ze na forum zostanie, ale nie wiem czy ktos w takim poszanowaniu ją utrzyma.

Sprzedajesz tylko w calosci? To znaczy czy jak na stan obecny nie bedzie chetnych to np kubły, klatke, felgi zabierasz i cena w dół?

Albo się sprzeda w całości albo zostaje, tak jak pisałem, parcia nie mam...

Opublikowano

Gracek życzę Tobie i twojemu autu jak najlepiej ale za tą kasę nie ma szans....

Opublikowano
Gracek życzę Tobie i twojemu autu jak najlepiej ale za tą kasę nie ma szans....
nie jest dobrze, najtwardszy twardziel polegl
Opublikowano
nastawiłbym się raczej na sprzedaż do rajchu..

ciekawe czy dałoby się ją zarejestrować w DE.....

nie sądzę aby było to możliwe ponieważ niema dokumentacji na zmiany oraz modyfikacje i nie dostanie tuv

a na pewno niewiele zostało tam fabrycznego np kratka

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z Pogoria Treffen...

UebPI1s.jpg

pXjuZ37.jpg

oUyIly2.jpg

y6kYLvX.jpg

wWXrj3v.jpg

Auto zostaje jednak u mnie, szkoda mi sprzedawać... W ten weekend wybieram się na South Elite do Tychów. W przyszłym roku zrobię sobie wycieczkę na WSEE, niech eSa zobaczy trochę świata :decayed:

Co do dalszych planów, na tą chwilę to jedynie chce poprawić napisy na oponach, marker nie zdaje egzaminu, ogarnąć kilka drobnych spraw mechanicznych, może wrzucę poliuretan na przód... Reszta wyjdzie w praniu ;) Na przyszły sezon coś pomyślę dalej z rozbudową klatki...

Opublikowano

Gracjan Ty to jesteś prze c**j a jeżeli chodzi o decyzję to myślę że bardzo dobra....takiej fury nie ma na żadnym forum:wink:

Opublikowano

Auto piekne, tylko te napisy na oponach traca wiocha

Opublikowano

Bardziej DTM'em :)

Opublikowano

Audi_A4-quattro_BielaDTM.jpg

No to jeszcze zdesio + lotka i :kox:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.