Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze jedna fotka z Pogoria Treffen....

gZCG97y.jpg

No i kilka fotek z Rock`n Low :)

9JTLKEz.jpg

HiZzD0p.jpg

CaYlYjw.jpg

AccSlVJ.jpg

LvNeqgF.jpg

yTxS7ve.jpg

Qmxdqc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura nadal ładna, przeładna. Dobrze, że jednak nie sprzedałeś, ale te napisy trącają mi remizą (bez obrazy).

Żółte zaciski też średnio pasują: kolor felg, kolor auta to miało by smak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi blondynki a drugi jak mu nogi śmierdzą, ile ludzi tyle opinii ;) Mi się podobają, zwraca na siebie uwagę i według mnie pasują do całokształtu... Kolor zacisków tez uważam za najlepszy jaki był przez te wszystkie wcielenia, na tył wpadnie pewnie przez zimę hamulec normalny i to tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moim zdaniem wszysytko ładnie wygląda..koło zacisk i napisy..fura mega za***ista..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cały temat i powiem Ci, że autko masz konkret :) chciałbym mieć tyle czas, chęci i pieniędzy, żeby dorobić się takiej piękności. Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, a ty co spać nie umiesz? Ładnie tak smykać się po "nielegalnych wyścigach"? :D

a jeśli chodzi o auto, to na żywo jest mega dobrze, wszystko komponuje się ze sobą i tworzy ładną całość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracjan, a ty co spać nie umiesz? Ładnie tak smykać się po "nielegalnych wyścigach"? :D





a jeśli chodzi o auto, to na żywo jest mega dobrze, wszystko komponuje się ze sobą i tworzy ładną całość :wink:

Hehe, widzę że nic się nie ukryje :decayed: Wyjechałem trochę pohałasować, na spota i padł pomysł żeby na "nielegalne wyścigi" się przejechać, a że mnie długo nie trzeba namawiać to szybko się zgodziłem hehe... Ogólnie jakoś co kolejne spotkanie to mniej się dzieje a już ucieczka ludzi jak widzą radiowóz na sygnałach jest przekomiczna, naoglądali się szybkich i wściekłych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie zrobiłeś chociaż jednego przejazdu żebym mógł usłyszeć jak to ryczy ;)

a jeśli chodzi o uciekanie, co poradzisz że niektóre auta może jeżdżą ale jeśli chodzi o stan techniczny to.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi co masz na aucie to 18 czy 19"?

19x8,5J

Małe odkopanie tematu... Powoli zaczynam realizować plany co do przyszłego sezonu, na pierwszy ogień mała przeróbka rollbara + nowy kolor...

Wycieczka do Ireco Motorsport udana :)

x875Kmd.jpg

Kolejna rzecz to nowa zabudowa podłogi i obicie materiałem...

Edytowane przez Gracjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak...

CuxbeUU.jpg

Roll skończony, aktualnie jest u lakiernika, we wtorek odbiór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty to teraz tam wepchniesz .......

Jeszcze miejsce jest... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...