Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Przekładnia kierownicza cieknie


wozniak_4

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam problem z przekładnią kierowniczą- jest wyciek chyba na siłowniku. a w pobliżu nie ma nikogo kto by to mógł zregenerować chcę kupić używaną. moje pytanie brzmi CZY Z PODEJDZIE NP. Z KOBIAKA CZY Z WERSJI BENZYNOWEJ? A MAM 1.9 TDI 90 KONI SILNIK AHU. prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj używki. Taka może ci pochodzić miesiąc, dwa, rok... Tego nie wiesz.

Lepiej wyślij ją do regeneracji. ja regenerowałem swoja w Krakowie. Dałem 400 pln i na razie już 3 m-ce spokoju. Na regenerowaną masz 12 lub 24 mce gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy avant czy sedan to bez roznicy najwazniejsze abys sie zorientowal czy masz maglownice Koyo czy ZF. napewno masz maglownice bez drazka drgan.

na twoim miejscu zregenerowalbym swoja maglownice, anie kupowal uzywana ale zrobisz jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta część jest taka, że gołym okiem nie ocenisz czy jest dobra i czy nie wysypie w szybkim czasie, też miałem ten problem tyle że w Audi 80 B4 i zregenerowałem koszt to 400zł dokładnie taki sam jak pisze piterkrk,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym odnowić wątek, z tego względu, iż dopadł mnie ten sam problem, cieknie mi przekładnia kierownicza i nie wiem, czy kupić używkę, czy dać do regeneracji, bo o nowej to już w ogóle nie mówię :wallbash: A właśnie i czy taka awaria wychodzi z zwykłego zużycia części, czy mogła powstać przy "pomocy" jakiegoś innego czynnika (nieudolnego kierowcy-w domyśle mojego brata, gdyż awaria pojawiła się po tym jak pożyczyłem mu auto i nie wiem czy nie pociągnąć go do odpowiedzialności :evil::naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy kupić używkę, czy dać do regeneracji, bo o nowej to już w ogóle nie mówię

tylko i wylacznie regeneracja

nieudolnego kierowcy-w domyśle mojego brata, gdyż awaria pojawiła się po tym jak pożyczyłem mu auto i nie wiem czy nie pociągnąć go do odpowiedzialności

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy kupić używkę, czy dać do regeneracji, bo o nowej to już w ogóle nie mówię

tylko i wylacznie regeneracja

nieudolnego kierowcy-w domyśle mojego brata, gdyż awaria pojawiła się po tym jak pożyczyłem mu auto i nie wiem czy nie pociągnąć go do odpowiedzialności

:polew:

Niestety, ale ma on "wyjątkowe" zdolności i większość jego wypadów autem kończy się na mniejszej bądź też większej usterce :kwasny:

Może polecicie mi, gdzie mógłbym dostać taką zregenerowaną przekładnie, nie przepłacając za bardzo?? Z góry dzięki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sam poszukać podzwonić, w moim przypadku różnica cen była 100% , bo chcieli nawet ok 800zł za regenerację a co się okazało, że za 400 zł też zrobią i z gwarancją :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge ci polecic Argo z Czestochowy ale poszukaj w swoich okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie dać jakieś namiary na magików od regeneracji? Jak to czasowo wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie dać jakieś namiary na magików od regeneracji? Jak to czasowo wygląda?

google.pl :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie dać jakieś namiary na magików od regeneracji? Jak to czasowo wygląda?

google.pl :cool1:

Google mi maglownicy nie zregeneruje.

Znalazłem kilka adresów, ale nic poniżej 700zł, tutaj koledzy piszą, że za 400 robili, dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google mi maglownicy nie zregeneruje.

ale da ci namiary na magikow od regeneracji :cool1:

Znalazłem kilka adresów, ale nic poniżej 700zł, tutaj koledzy piszą, że za 400 robili, dlatego pytam.

Polska jest duza i w kazdym rejonie ceny sie roznia. jak lubisz jezdzic to podjedz sobie do Argo z Czestochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...