Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Silniczki podnoszenia szyb.


Chuck Norris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ze względu na to że przerabiam drugi raz temat z silniczkami podnoszenia szyb, to mniej więcej wiem o co chodzi, ale ja u siebie wymieniałem całe silniczki, a u kumpla jest tzw. bębenek zjechany najprawdopodobniej od linki, która się poplątała na nim :wallbash: (silniczki są dobre).

Dlatego moje pytanie brzmi czy jest możliwość wymiany samego bębenka, i w jaki sposób go wymontować, najlepiej jakbyście przedstawili mi za pomocą obrazków z ETKI, bo nie mam dostępu :confused4: z góry dzięki i Pozdrawiam! :wink4:

Dodam fotkę, która bardziej doinformuje Was o co mi mniej więcej chodzi. :)

Na czerwono jest to co chciałbym wymienić (wymontować)

Na zielono to co jest zjechane. :)

bjcOr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa szczerze mówiąc, ale już mam namiary na silniczki także dzięki WIELKIE wrclaguna za szybką odpowiedź.

Mam tylko jeszcze jedną prośbę mógłbyś mi podać tylko nr tego silniczka prawego i lewego bo z tego co wiem są inne, i czy np. do modelu 2003 podpasują silniczki od roczników 2001, 2002, 2004?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do KERCIEGO ma do sprzedania swoje stare [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:37_________________________________________________końcówka nr. parzysta to jest prawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki22[/color][/b] tez chyba ma :wink4

Dokładnie :wink4:, ale dzięki za info właśnie będę się z nim ugadywał. :)

Ponowie moje pytanie bez względu na roczniki B6- stek można wykorzystać silniczki ze starszego lub młodszego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobić jakieś rękodzieło

ale wątpię by się opłacało...

Też wole nie robić rzeźby tym bardziej że to auto kumpla i cena silniczków jest b. dobra. :wink4:

Ponowie moje pytanie bez względu na roczniki B6- stek można wykorzystać silniczki ze starszego lub młodszego modelu?

Naprawdę nikt nie wie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma składanych lusterek ta A4- Grzegorz, a ma to coś wspólnego w ogóle z silniczkami podnoszenia szyb?

Z tego co piszesz wynika, albo się mylę :decayed:, że są 2 rodzaje silniczków podnoszenia szyb- te które mają elektr. skł. lusterka i te które nie mają, więc rocznik nie gra roli w tym momencie, jakbyś mógł Grzesiu to podaj mi nr tych 2 wariantów silniczków.

Z góry dzięki i pozdrawiam! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...