Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Brak mocy i wysokie spalanie 1.9 AHF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, problem jest nastepujacy auto pozbawione jest mocy w parze z tym idzie wysokie spalanie na poziomie ok 9 l na miescie. Turbina w aucie byla regenerowana zostal wymieniony zaworek n75 przeplywka po czyszczeniu. Maxymalna predkosc auta to 160 km/h przy ponad 4 tys. obrotow a zeby uzyskac taka predkosc nalezy rozpedzac sie ponad 2 km lub wiecej. Na dole przedstawiam logi dynamiczne i statyczne:

grupa: 00

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15183.html

grupa: 01

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15184.html

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15185.html

grupa: 03

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15186.html

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15187.html

grupa: 04

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15188.html

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15189.html

grupa: 08

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15190.html

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15191.html

grupa: 010

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15192.html

grupa: 011

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15193.html

prosze o analize logow bo jezdzic sie nieda....

Opublikowano

W logach nie ma tragedii.. przynajmniej w tych co zamiesciles.

Dologuj statyczne i statyczne Basic Settings.

Filtr paliwa zmieniony ?

Opublikowano

Z tego co widac to turbinka przeładowywuje lekko, zamiesc BS i statyczne i wtedy zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

Przeladowanie turbo wydaje mi sie ze jest niewielkie w dopuszczalnej granicy i raczej w az tak radykalny sposob nie zmniejszyloby mocy auta. Postaram sie dzisiaj zrobic dodatkowe logi grupy 11 ale raczej to nie jest trop braku mocy bynajmniej takie sa moje odczucia ale zobaczymy. Filtr paliwa byl zmieniany 4 mies. temu.

Podaje logi grupy 11 statyczny oraz statyczny bs

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15703.html

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15704.html

grupa 00:

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15708.html

grupa 03:

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15706.html

grupa 04:

http://vaglog.rtnet.pl/kaito20_15707.html

nalezy patrzec na logi z 21 czerwca bo na poczatku sa takze logi z innych dni

Opublikowano

proponuję abyś sprawdził wartość kąta wtrysku w grupie 000 w trybie Basic Settings i jeśli będzie poniżej 49-51 to go przyspiesz do ww. wartości a następnie zloguj dynamicznie grupę 004 i sprawdź jakie wtedy uzyskasz osiągi.

Opublikowano

Kat ustawiony dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Kat przyjmuje wartosc od 49 do 51 wiec chyba jest ustawiony idealnie. Wczesniej mialem lekko wyprzedzony i specjalnie go sam ustawialem na takie wartosci jakie powinny byc czyli 49-51

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.