Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal


312MC

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie dlatego kupilem ten grill tym bardziej ze nowka. Tylko tak jak mowie mam odczucie ze te uchwyty sa malo elastyczne zaloze to zobacze bede delikatnie pasowal :D a z zalozeniem znaczka to trzeba podklejic jakims klejem czy bez problemu na tych zaczepach bedzie sie trzymal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowalem przy -15 i nic sie nie dzialo. Jak ktos to montuje mlotkiem to nie dziwie sie ze sie cos polamie.. Wszystko trzyma cacy i nic sie z tym niedzieje. jakosciowo jest wykonany dobrze.. Nie jest to jednak or rs4 ale niezla alternatywa :wink4:

no właśnie tak myślałęm :cool1:, jakby co to zostaje palnik podgrzać i wejdzie cycuś :wink4:

312MC, jak bedziesz sprzedawał ten grill co masz teraz, i znajdziesz kupca, to mozesz mu zaproponować ze ja mam kratki w zderzak do kompletu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi na PW foto tych kratek bo jakieś kur... podjebały mi juz druga kratke ze zderzaka. Jak można kras takie gówno, po 20zł/sztuka w sklepie :wallbash:. Jak złapie cwela to mu łapy przetrące :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi na PW foto tych kratek bo jakieś kur... podjebały mi juz druga kratke ze zderzaka. Jak można kras takie gówno, po 20zł/sztuka w sklepie :wallbash:. Jak złapie cwela to mu łapy przetrące :evil:

Przykręcaj na śruby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręc na śruby i po sprawie ja u siebie wszystkie 3 mam przykręcone ale z innych powodów niż kradzieże :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jako że juz nastaje zima to nie kupuje żadnych konkretnych alusków. Chyba że na trafi się naprawde jakaś okazja to coś zanabęde. Ale żeby nie było że nic na zime się nie zmieni to zabieram sie dzisiaj za lakierowanie swoich 16" w czarny półmat a w przyszłym tygodniu zaciemnie szybki. Fotorelacja na bierząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORGINALNY moge mieć w dobrej cenie ale poco przepłacać jak nie widać różnicy

jak to nie widac roznicy :?: roznica jest w h.j i widac ja od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORGINALNY moge mieć w dobrej cenie ale poco przepłacać jak nie widać różnicy

jak to nie widac roznicy :?: roznica jest w h.j i widac ja od razu

Ja tam sie nie znam :kox:i nie widze za bardzo. A po drugie jak widać to nie znajdzie sie amator pozyczania w godzinach nocnych, sąsiadowi nie dawno wyciagneli grila od eSki :kwasny:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 19:06_________________________________________________af99d264bf47c36dmed.jpg

Wypadek przypadek.

Błotnik lewy tył, klapa, pas tylny, zderzak tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny srodek ale ciekawi nie jak wcisnoles tylna kanape RECARO do siebie :mysli: ta kanapa to chyba musi byc z RS4 czyli avnta bo przecierz tam byly bylo RECARO .No chyba ze sie myle :cool1: . A co to za stluczka wjechal ci ktos czy ty cofnoles w latarnie niema sie co martwic bo juz jest powod a zeby zapodac zderzeczek od S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto juz nie bedzie naprawiane bo sie pokrzywiło całe, busik mi wpakował sie w tyłek. co do recaro to po tych były jeszcze czarne a teraz sa normalne kubły[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 11:03_________________________________________________

hpim1888?

hpim1887?

hpim1891?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...