Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!!!

Po wielkich eskapadach w końcu z wielką pomocą jednego z klubowiczów gwerty stałam się współwłaścicielką pięknej A4 B5 z silnikiem 1,9 TDI 116 KM!!!Jest to wersja uboga, ale spełnia wszystkie moje oczekiwania!!!Oto kilka fotek:

5bbe6742f4968c3cmed.jpg

bac34d9e4972cfd2med.jpg

84d6118ace815f61med.jpg

28c6174d17a1bb4cmed.jpg

254def417fb47bf8med.jpg

f55126b2d07fff2amed.jpg

aa02abc7703b6bcemed.jpg

Koła 16-tki, 5 ramionek podkreślają piękno OOOO :>

Przyjechało z zachodu i jest aktualnie po wymianie rozrządu, płynów,

co było bolączką na starcie to czujnik temperatury i termostat!!!

Wymiana i wszystko cacy. Do szlifu aluminiowa listwa na klapie bagażnika!!!

074de26f208feb20med.jpg

27921d0bce09b560med.jpg

Listwa na dniach zostanie odmalowana!!!!

Na dzień dzisiejszy wstawione są już chromowane ramki zegarów i zdjęcia pojawią się wkrótce!!! :cool1:

Co do modyfikacji to jeszcze się zastanawiam........

Opublikowano

Witajcie!!!

Po wielkich eskapadach w końcu z wielką pomocą jednego z klubowiczów gwerty stałam się współwłaścicielką pięknej A4 B5 z silnikiem 1,9 TDI 116 KM!!!Jest to wersja uboga, ale spełnia wszystkie moje oczekiwania!!!Oto kilka fotek:

5bbe6742f4968c3cmed.jpg

bac34d9e4972cfd2med.jpg

84d6118ace815f61med.jpg

28c6174d17a1bb4cmed.jpg

254def417fb47bf8med.jpg

f55126b2d07fff2amed.jpg

aa02abc7703b6bcemed.jpg

Koła 16-tki, 5 ramionek podkreślają piękno OOOO :>

Przyjechało z zachodu i jest aktualnie po wymianie rozrządu, płynów,

co było bolączką na starcie to czujnik temperatury i termostat!!!

Wymiana i wszystko cacy. Do szlifu aluminiowa listwa na klapie bagażnika!!!

074de26f208feb20med.jpg

27921d0bce09b560med.jpg

Listwa na dniach zostanie odmalowana!!!!

Na dzień dzisiejszy wstawione są już chromowane ramki zegarów i zdjęcia pojawią się wkrótce!!! :cool1:

Co do modyfikacji to jeszcze się zastanawiam........

ladna seria :good:

Opublikowano

A niech służy, trzeba ją jeszcze tylko dobrze opić, za każde kółko półlitra stawia właściciel.

Opublikowano
  • Autor

bez Ciebie gwerty nie było by tego cuda!!!!! :notworthy:

Opublikowano

A niech służy, trzeba ją jeszcze tylko dobrze opić, za każde kółko półlitra stawia właściciel.

:good:

ładne autko :)

Opublikowano

Bardzo ładna A4, widać że zadbana, bezawaryjności życzę :good:

Opublikowano

Kolejny AJM :kox: Piękna seria :decayed:

Opublikowano

musimy zrobić sesję zdjęciową dwóch sióstr :evil:

Opublikowano
  • Autor

:drunk::friends:

siostry rządzą :a4fan:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:28_________________________________________________Ach.... zapomniałam dodać że autko przejechało 213 tyś. km! :tongue4:

Opublikowano

No no ładna limuzyna zawitała w klubie A4. Z zewnątrz prezentuje się świetnie, więc w środku też musi być ok. Oby się sprawowała i dawała wiele radości z jazdy. Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia w środku w produkcji!!!na pewno na dniach będą gotowe..... :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 23:18_________________________________________________chodzi tylko o wrzucenie na serwer....... :> :gicior:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 23:19_________________________________________________wnętrze wyszło nieostre więc czeka mnie poprawka :cool1: zdjęcia już z ramkami na zegarach!! :rolleyes:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzięki za komentarz :)

Twoje Audi tez niczego sobie, bardzo ładna furka :)

Opublikowano

Bardzo ładna i zadbana audica, oby służyła długo i bez awaryjnie :wink4:

Tylko zrobić delikatną poprawkę listwy i będzie cacy :kox:

Opublikowano
:shocked: ale mi w oko wpadła :) Super samochodzik. Naprawdę extra ! Powodzenia :hi: :hi: :hi: :hi: i gratulacje :notworthy:
Opublikowano

bezawaryjności życzę :good:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

byś pochwaliła sie na forum tunelem 2 din :naughty:

Opublikowano

No ładna :good: Podobna do mojej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I nadszedł czas dołączyć kolejne zdjęcia!!!oto pierwszy mod: ramki zegarów

939630e236385348med.jpg

drugą modyfikacją był tunel środkowy, ciężki do dostania i kosztowny ale z kreatywnością kolegi klubowicza GWERTY i mojego narzeczonego powstało cacko a ja nie widzę żadnej różnicy:

3e6f19789d8f0143med.jpg

06f39bee5422a511med.jpg

738dd609816ab6c0med.jpg

013610116558442fmed.jpg

pozdrawiam wszystkie Panie i pomocnych Panów!

Opublikowano

fajnie wyrzeźbiona ta konsola :good:

to jest 1-din przerobiony na 2-din? :mysli: możemy liczyć na jakieś foto z tych przeróbek?

Opublikowano
  • Autor

Tak to z 1 din przerobione zostało na 2 din!!! zdjęć niestety nie ma na razie, bo jest opcja wykonania drugiego tunela i będą zdjęcia!!!!!obiecuję!!!![br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 17:05_________________________________________________Duuuużo pracy ale warto!!!!!!!!!! :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.