Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co się może dziać gdy jest urwany "nieszczelny".

Pierwszy wiosenny Mod.

img9606.jpg

Proszę nie zwracać uwagi na syf w aucie.

Opublikowano

a jedzie Ci auto ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dojechałem do pracy :)

Opublikowano

Pytam o moc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mam małe problemy z mocą m. in. z powodu nieszczelnego wyjścia z kolektora wydechowego. I narazie to całe auto na pół gwizdka chodzi.

A odnośnie tego to też będę miał pytanie.

Mam Turbosprężarkę okopconą.

Wymieniłem uszczelkę między kolektorem a turbo,

Dokręciłem na Ciepłym silniku.

Dzisiaj jak się wkur. to wyjmę cały kolektor.

Zrobiłem Loga takioego długiego na 4 biegu.

Zerknie Ktoś.

Chyba nie doładowuje zdeka.

loglk.jpg

Opublikowano

Dosc mocno niedoladowuje ;) Mimo ze masz soft to laduje tyle ile seryjnie by ladowala :) Czyli 0,6 - 0,7 bara a powinna 0,9.

Ten wezyk nie ma wplywu na moc ale przetarty skutecznie skroci zywot turbiny.

Opublikowano
  • Autor

wężyk wymieniłem (ten od DV)

Opublikowano

Wiesz ze stolkien kojarzy mi sie ze stolcem ? Czemu tak Kajoju CZEMU !!??!! :decayed:

Opublikowano

Wiesz ze stolkien kojarzy mi sie ze stolcem ? Czemu tak Kajoju CZEMU !!??!! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: jeba..y

kiedy zmiana na B7?

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ze stolkien kojarzy mi sie ze stolcem ? Czemu tak Kajoju CZEMU !!??!! :decayed:

Pustaku a słyszałeś kiedy o Tolkienie?

:naughty:

Opublikowano

O J.R.R Tolkienie pewnie słyszał, ale Stolkienie...? :cool:

Opublikowano

Wiesz ze stolkien kojarzy mi sie ze stolcem ? Czemu tak Kajoju CZEMU !!??!! :decayed:

Pustaku a słyszałeś kiedy o Tolkienie?

:naughty:

watpie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A

O J.R.R Tolkienie pewnie słyszał, ale Stolkienie...? :cool:

Ale wytłumacz o co ci chodzi. przecież napisałem wyraźnie. A to że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ...

"Słyszałeś kiedy o Tolkienie? "

Bardzo mnie cieszy że ty słyszałeś.

A w ogóle To odpi&^olić się od mojego Nicka

Nick jak każdy inny.

Opublikowano

Ale wytłumacz o co ci chodzi. przecież napisałem wyraźnie. A to że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ...

"Słyszałeś kiedy o Tolkienie? "

Bardzo mnie cieszy że ty słyszałeś.

A w ogóle To odpi&^olić się od mojego Nicka

Nick jak każdy inny.

Spoko, bez napinki. To tylko żarty. Wyluzuj. A co do problemów z czytaniem ze zrozumieniem, to przeczytaj jeszcze raz co napisałem. :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Na S_Tolkien zmienię. Nie będzie dla Panów problemu.

Opublikowano

Ztolkien

Opublikowano
  • Autor

A da się to zmienić?jak się da To Moderator Zmień mi. na Stona i po sprawie. Nie będzie jeden z drugim mi tu szargał dobrego imienia :gwizdanie:

Opublikowano

Ty sie powaznie tak napinasz ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Napięcie już mi opadło. teraz pytam :cool1:

No może faktycznie za wrażliwy jestem. Ale 3 sępy złapały temat i ogień. No a z jakiej racji.

Wracając do tematu auta.

Za ile mogę wystawić moje felgi z oponami? mam komplet opon do tego Michelin w dobrym stanie na ok 2 sezony.

Chciał bym je zmienić na 18" RS grafitowe jest okazja. Od kolegi z Forum.

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 12:05_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-alufelgi-model-rs4-18-5x112-i1528885119.html

Opublikowano

ciezko powiedziec za ile... 17 z oponami kupuje sie za 1300-1500PLN.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.