Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /


Stolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zrobim. tylko chyba dam komuś do wyspawania bo na alledrogo to drogo... za kawałek rury :mysli:

jak zobaczysz ile z tym roboty to zmienisz zdanie

ja robiłem sam i wyszły grosze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Migomat, troche praktyki w spawaniu Bram :) myślę że się uda. Tylko co z tą pierwszą sondą. słyszałem, że może waryjować.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 09:54_________________________________________________Dobra Pany. Dziś wywalilem zawartosc katalizatora. Szok . Auto jeeeedzieeee ze ja pierdziuuu. Zabity był całkowicie. Wstawilem go pustego ale to nie to:/ auto brzydkie dźwięki wydaje. Tzn Zawor upustowy turbiny słychać przy każdej zmianie biegu i generalnie taki gluchy dźwięk jest. Ale auto idzie do przoduuu ze hohooo..

I tu stawiam pytanie. Co tam wstawim proszę o konkretne przykłady.

Chodzi mi tez po głowie zakup nowego (zamiennika) katalizatora.

Pomocy. O na światłach to jak BOV słychać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol... Qri mial na sprzedaz DP pod nasze AVJ :wink4:

gdzie byl zastosowany sprawny myk na 2 sonde

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 00:20_________________________________________________poszlo pw , ktore przyspieszy sprawe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Zara mu klikne ciekawe ile dziangow. dzięki Za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie wczoraj nieziemska ochota zrobienia porządku z wydechem który od jakiegoś czasu brzęczał.

wyciągnąłem cały układ na ziemie zidentyfikowałem winowajcę i zrobiłem co było konieczne...:)

img1565as.jpg

img1570f.jpg

img1569j.jpg

skąd to się tam więło? ze środkowego tłumika? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol co zamiast kata w końcu wstawiasz?? mi się też chyba wysrał wczoraj- jak z Wawy wracałem mocy nie było ale basssss taki że radio nawet nie zagłusało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naradzie mam pustego kata check engine nie świeci ale w ecu jest błąd sondy lambady :) myślę ze docelowo wyspawam pewnie jaki DP zrury i owinę termoizolacja. Tposejdon przytargal mi metr rury 60mm średnicy. Tylko nie wiem czy nie zawazka.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?

przeciez w 1.8t takie juz masz chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?

przeciez w 1.8t takie juz masz chyba :decayed:

w 190konnej wersiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc warto 312 czy szukać 320?

Karol bedziesz się pierdzielił z takimi pipkami zakładaj 320 od nas Łukasz ma 312 i będzie szukał 320 z eS więc pewnie warto ale ja tam się nie znam :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bo mam jazma + tarcze 312 za 250 zl. :cool1:

TO NAWET SIĘ NIE ZASTAAWIAJ- JAK CI BRAKNIE HAMULCY SPOKOJNIE SIĘ ICH POZBĘDZIESZ I WTEDY- sorry za duże litery :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a c masz juz 345?

zapodane jak cos to mam :) ja tez zmieniam na wiosne

Czaki mnie korci żeby heble zajeb..ać 345 ale pierw rns i listwy s4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...