Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /


Stolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Karol opróżnij skrzynkę :gwizdanie:

fajnie w kolorze wyglądają te dokładki- szkoda że nie s line ale pewnie jeszcze wpadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszly wszystkie dokladki w malunek :mysli:

No wszystko wymalowane. [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________

Karol opróżnij skrzynkę :gwizdanie:

Skrzynka czysta.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________A oto Aktualnie schnące Mody :) :gwizdanie: :gwizdanie:

Czarny Mat będzie.

przodi.jpg

ramkix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. :good:

30 zł podkład i Lakier mat.

98644160.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. :good:

30 zł podkład i Lakier mat.

98644160.jpg

i jest malina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w0409.jpg

Tak wygląda teraz przód :)

Super robota :cool1: pełny szacunek za samodzielne malowanie dokładek.

Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. :good:

30 zł podkład i Lakier mat.

98644160.jpg

Grill również świetnie się prezentuje. Ja u siebie kratki od halogenów walne w czarny połysk żeby była różnica między gilem dolnym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ciekawy pomysł. :good: Czekam na efekty. A co do malowania dokładek to sprzęt i trochę lakieru na zapas jak by coś nie wyszło i sam sobie zrobisz. Nic trudnego :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś pomalował ramki halogenów w kolor nadwozia ? Wtedy by się ładnie grill odcinał od reszty. Masz jasny kolor i wtedy grill dolny by się wyróżniał na tle reszty. Ja mam taki dylemat u siebie bo ten grill dolny już się gubi a jak się go w czarny robi to już całkowicie go nie widać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz raczej już nic nie zmienię bo mi się bardzo podoba. Brakuje mi jeszcze tylko dokładki S-Line. Ale to za jakiś czas. Teraz marzy mi się Turbo K04 i 230Ps :gwizdanie:

A tak nawiasem pisząc, to udało mi się zlikwidować nieszczelność Turbiny. Przestał wpadać w tryb awaryjny, nie wywala błędu doładowania,

W końcu odpowiednio doładowuje, więc wróciła przyjemność z jazdy.

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 13:36_________________________________________________Proszę Państwa Pytanie za 100 Pkt. Czy wywalać Katalizator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa Pytanie za 100 Pkt. Czy wywalać Katalizator?

Jak jest zdrowy, to nie ma sensu, chyba, ze chcesz miec ciut glosniejszy wydech i lepszy odplyw gazow z turbo...

Jak wywalac kata, to od razu zrobic jakiegos dałnpajpa lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że grzechocze coś w środku tego Kata. ale nie potrafię dokładnie określić miejsca.może być sytuacja, że zaczyna się rozsypywac w srodku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiaj downpipa, auto odzyje, kolega tak zrobil w 1.8T i auto wreszcie zaczęło przyśpieszać i bardziej rasowo słychać turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobim. tylko chyba dam komuś do wyspawania bo na alledrogo to drogo... za kawałek rury :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...