Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w0409.jpg

Tak wygląda teraz przód :)

Opublikowano

Karol opróżnij skrzynkę :gwizdanie:

fajnie w kolorze wyglądają te dokładki- szkoda że nie s line ale pewnie jeszcze wpadną

Opublikowano

złota rączka :good:

Opublikowano
  • Autor

poszly wszystkie dokladki w malunek :mysli:

No wszystko wymalowane. [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________

Karol opróżnij skrzynkę :gwizdanie:

Skrzynka czysta.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________A oto Aktualnie schnące Mody :) :gwizdanie: :gwizdanie:

Czarny Mat będzie.

przodi.jpg

ramkix.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. :good:

30 zł podkład i Lakier mat.

98644160.jpg

Opublikowano

Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. :good:

30 zł podkład i Lakier mat.

98644160.jpg

i jest malina :kox:

Opublikowano

Malina to będzie jak auto umyje :P

:good:

Opublikowano
  • Autor

Umyję jutro z rańca. :good:

Opublikowano

w0409.jpg

Tak wygląda teraz przód :)

Super robota :cool1: pełny szacunek za samodzielne malowanie dokładek.

Wyschło poszła druga warstwa matu. myślę, że styknie. a nawet jak za pół roku odpadnie coś to się jeszcze raz pryśnie. :good:

30 zł podkład i Lakier mat.

98644160.jpg

Grill również świetnie się prezentuje. Ja u siebie kratki od halogenów walne w czarny połysk żeby była różnica między gilem dolnym :good:

Opublikowano
  • Autor

No Ciekawy pomysł. :good: Czekam na efekty. A co do malowania dokładek to sprzęt i trochę lakieru na zapas jak by coś nie wyszło i sam sobie zrobisz. Nic trudnego :):kox:

Opublikowano

Wlasna robota :rolleyes:

2x bardziej cieszy :kox: i niewazne czy male czy duze rezy sie robi :>

Opublikowano

A jakbyś pomalował ramki halogenów w kolor nadwozia ? Wtedy by się ładnie grill odcinał od reszty. Masz jasny kolor i wtedy grill dolny by się wyróżniał na tle reszty. Ja mam taki dylemat u siebie bo ten grill dolny już się gubi a jak się go w czarny robi to już całkowicie go nie widać :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiesz raczej już nic nie zmienię bo mi się bardzo podoba. Brakuje mi jeszcze tylko dokładki S-Line. Ale to za jakiś czas. Teraz marzy mi się Turbo K04 i 230Ps :gwizdanie:

A tak nawiasem pisząc, to udało mi się zlikwidować nieszczelność Turbiny. Przestał wpadać w tryb awaryjny, nie wywala błędu doładowania,

W końcu odpowiednio doładowuje, więc wróciła przyjemność z jazdy.

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 13:36_________________________________________________Proszę Państwa Pytanie za 100 Pkt. Czy wywalać Katalizator?

Opublikowano

Proszę Państwa Pytanie za 100 Pkt. Czy wywalać Katalizator?

Jak jest zdrowy, to nie ma sensu, chyba, ze chcesz miec ciut glosniejszy wydech i lepszy odplyw gazow z turbo...

Jak wywalac kata, to od razu zrobic jakiegos dałnpajpa lepszego.

Opublikowano
  • Autor

mam wrażenie, że grzechocze coś w środku tego Kata. ale nie potrafię dokładnie określić miejsca.może być sytuacja, że zaczyna się rozsypywac w srodku?

Opublikowano

Wstawiaj downpipa, auto odzyje, kolega tak zrobil w 1.8T i auto wreszcie zaczęło przyśpieszać i bardziej rasowo słychać turbo

Opublikowano
  • Autor

Tak zrobim. tylko chyba dam komuś do wyspawania bo na alledrogo to drogo... za kawałek rury :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.