Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Klima sama się wyłącza


Kunio

Rekomendowane odpowiedzi

W A4 mojego starszego dzieje sie cos dziwnego z klima, w czasie jazdy potrafi sama sie wylaczyc. Po wcisnieciu Auto nie zalącza się kompresor. W czym moze byc problem? U mnie podobne objawy byly kiedy mialem zawilgocony przekaznik, tyle ze u mnie jest on na podszybiu pod maska i łatwo się do niego dobrać, a w ojcowej A4-ce nie mam pojęcia gdzie on się znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jeszcze zapoznać sie z pierszą wiadomością tego wątku i posprawdzać:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,70.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czynnik dzisiaj wymieniony i dalej to samo. wyjechalem z warsztatu i po chwili klima sama sie wlaczyla. Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu kompresor znowu sie nie zalącza. W czym moze byc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czynnik dzisiaj wymieniony i dalej to samo. wyjechalem z warsztatu i po chwili klima sama sie wlaczyla. Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu kompresor znowu sie nie zalącza. W czym moze byc problem?

nie napisałeś jeszcze czy podczas włączonej klimatyzacji kręci się wentylator (ten elektryczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz vaga, wejdz w klimę i w wartościach mierzonych w pierwszym kanale na pierwszej pozycji od lewej masz stan sprężarki, jak chodzi musi być 0. Czekaj z podłączonym kompem aż Ci wyłączy sie sprężarka i odczytaj wartość w tym okienku i podaj na forum to powiem Ci co jest przyczyną wyłączania się kompresora. Może to być problem z czujnikiem obrotów w sprężarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś jeszcze czy podczas włączonej klimatyzacji kręci się wentylator (ten elektryczny)

jak chlodzi tzn ze sie kreci ;)

podlacze vaga i sprawdze. A tan na marginesie to gdzie jest przekaznik od klimy?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2007, 21:29 _________________________________________________a moglby mi ktos pokazac gdzie znajduje sie przekaznik od klimy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...