Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Szarpanie powyżej 3000 obrotów


nomad_2004

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę . Od 3000 obrotów zaczyna szarpać ( szczególnie przy jeździe pod górę ). Przy jeździe do 3000 absolutnie nic się nie dzieje. Pompa w zbiorniku sprawdzona, filtr paliwa wymieniony. Na VAG-U żadnych usterek, logi dynamiczne ok. Co można jeszcze sprawdzać w układzie paliwowym - bo wszystko na to wskazuje , że coś tam nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenie pompowtryskiwaczy raczej wykazałoby na VAGU ??[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 14:27_________________________________________________Wskazuje na to , że na wyższych obrotach dostaje za mało paliwa... ???

VAG Nie pokazuje uszkodzonych wtrysków trzeba wiec samemu poradzić sie opini fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to w silniku 1.9 tdi z golfa jakas kostka miala przebicie i odcinalo mi paliwo na 4 tys obrotow poczytaj fora golfa w golfach to padalo na potege mi to wykryl jakis 3 lub 4 mechanik odrazu wiedzial coto nawet kompa niepodlanczal niepowinno byc z tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce straszyc, ale w pierwszych modelach BRD pekaly glowice i byly wlasnie tez takie objawy tego. Poprostu poprzez przeciekajace chlodziwo nie pasowaly jakos te wartosci dla kompa i tak reagowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys co to za pojęcie w pierwzych modelach? Ja mam koncuwke 2006 i dupneła, znam kumpla który ma 10.2007 i tez pękła także nie ma reguły a to żę szarpie napewno nie jest objawem pękniętej głowicy.

nomad_2004 - Auto masz po wirusie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...