Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] opłata oc


czy można opłacić składkę w innym mieście,jak jest taniej  

  1. 1. czy można opłacić składkę w innym mieście,jak jest taniej

    • bez zniżek
      0
    • w innym miescie taniej
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbyś przemeldowac sie w inny rejon w Polsce gdzie natężenie ruchu jest mmniejsze i po problemie. Acha jeszcze przerejestrować samochód oczywiście.

A ile Ci wychodzi składka? Obliczałęs w m bank?

A moze dopisz kogoś na współwłaściciciela kto ma zniżki, babcia dziadek, rodzice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak niżej pisze kolego innego wyjścia nie ma-zależy od miasta zameldowania Ciebie i pojazdu. współwłaściciel najlepsza opcja-ja tak już na 3 autach zrobiłem. jeżeli ktoś w rodzinie ma 60%procent znizek to po problemie.

ile ci tej składki wyliczyli jezeli możesz zdradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile?? oc samego?? ja Cie nie pie.....

Tadziu szukaj kogoś kto ma zniżki-masakra. Na poczcie zapytaj jeszcze tam jest najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 23 lata i nie mam nikogo kto by miał zniżki,pierwszy samochód w rodzinie nikt nie miał i ne ma w rodzinie prawka,

Może jakiś wujek, który by CIe nie wykiwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1430 to masakryczna cena-ja mniej za pełen pakiet za B6 zapłaciłem-musisz coś wymyśleć bo to czysty rozbój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem za wszystko(Oc NW i AC),Ac pierwszy raz placilem i na caly rok wyszlo za wsio 1420 zł.Szukaj kogoś kto ma już zniżki i może Ciebie dopisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu jak pierwszy raz rejestrowałem na siebie samochód B5 1,8 to płaciłem 1700zł gościowa dała mi nawet 10% zniżki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłeś w jakiejś multiagencji czy konkretnej ubezpieczalni? Dwa lata temu byłem w podobnej sytuacji i najtaniej wyszło mi w Compensie, ale... miałem skończone już 25 lat, więc nie dostałem zwyżki za wiek... do tego Compensa nie miała zwyżki za staż posiadania praw jazdy (dość sporo firm je ma... np. jedno z najtańszych MTU - 3 lata), wyszło mi jakoś 980zł za B5 '00 1.9TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...