Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki w tylnie drzwi?Czy jest taka możliwość?


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy jest możliwość zamontowania głośników w tylnie drzwi.Chciałem dodać że oryginalnie nie ma tam żadnych maskownic więc racze też nie będzie tam głośników.

Z góry dziękuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierałeś ? może ktoś wcześniej zamontował bez maskownic :mysli: poza tym

ludzie na księżyc latają, a Ty się pytasz czy jest możliwe zamontowanie głośników w tylne drzwi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.Spoko nie,nie rozbierałem no ale w tym aucie nic nigdy nie było robione mam je po ojcu który kupił je od starszego pana w niemczech który na 1000% w nim nic nie robił.Tak sobie myślę.A warto montować z tyłu głośniki w drzwiach.Czy tylko przód + Bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, temat wałkowany tysiąc razy lub lepiej, jeżeli nie zrobisz "dobrego" przodu o po co Ci tył :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sobie odpuszczę ten tył.

PS.Na przód przyjdą helix 62.1 więc nie ma najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Po co ci głośniki z tyłu? scena to porządnie zrobiony system przedni i uzupełnienie niskich subem.

Po 2. Te Helixy raczej dobrego grania nie wniosą, (zarówno góra jak i dół)

Po 3. nie trzeba kupować boczków od kombiaka aby zrobić miejsce pod głośniki w tylne boczki (wyżynarka, MDF - pierścienie, trochę żywicy i wyobraźni i samemu można zrobić miejsce pod nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to żaden ,,haj-end,, :)

Żeby dobrze grało bez suba potrzeba zestaw troszeczkę wyższej klasy, powiedzmy ok 800zł na sam przód + dobre wygłuszenie ok 300zł, dobry montaż na dystansach (najlepiej jak głośnik jest wysuniety przed tapicerkę) do tego jakiś piecyk, powiedzmy że może być używka, to dochodzi min. 400zł, okablowanie, no i przede wszystkim dobre źródło a nie jakiś chińczyk :wink4: Wtedy przód już zagrać powinien dobrze ale nie helixy z najniższej serii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja też nie jestem jakimś audiofilem myślałem nad tymi helixami do przodu a do bagażnika nad głośnikiem JL-audio radio alpine Seria CDA.To poleć mi coś lepszego żeby tak za 2000zł zrobić fajne car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wyżynarka, MDF - pierścienie, trochę żywicy i wyobraźni i samemu można zrobić miejsce pod nie)

Jest gdzieś w necie poradnik jak to się dokładnie robi :?:

Widziałem na fotkach jak się w to bawicie i chciałbym zgłębić tą tematykę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwoty to raczej sie musi zmieścić wszystko razem z okablowaniem i matami.

A co do muzyki to różnie niekiedy dance,techno a niekiedy znów rap i hip hop.

Sprzęt może być używany ale najlepiej jak najwięcej nowego sprzętu bo np.Radyjko raczej jakiegoś używanego alpine CDA sobie wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko jest mnóstwo fotorelacji i tematów na ten temat, wystarczy dobrze poszukać. Oczywiście nikt ci nie da na tacy gotowego rozwiązania. Musisz sam wykazać odrobinę inicjatywy ;)

Przód - Hertz HSK używka ok 450zł + maty ok 200zł + Radio ok 450zł (alpina CDA 7893/4; 9833; Clarion - jakiś Deck)

Piec z oldów Alpine'a ok 400zł i już jest 1500zł

Zostaje 500zł na suba i kabelki... Za 350zł można wyrwać dobrą 10'tkę jak RE SR ;) i masz 150zł na kabelki... 100zł na sygnał i drugie tyle na głośnikowe i elektrownie. Wychodzi delikatnie ponad 2kzł a na pewno będziesz zadowolony! Uwierz mi.

Nowymi klockami zakupiłbyś tylko radio i przód (dość przyzwoite) a tu masz cały system!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko kupić te Hertz na allegro jest tylko jedna aukcja z używanymi.Co innego możesz polecić po za tymi Hertzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam zaklepane Radio Alpine Cda-9853r.Chciałem wiedzieć co potrzebuje aby je zamontować do mojej B5 gdzie mam radio Audi BETA CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...