Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AWX] Pierwsze Audi. 1.9 TDI


darasajjj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem aczwórki.

Kilka zdjęć zrobionych przeze mnie naprędce poniżej:

a4.jpg

a4_2.jpg

a4_3.jpg

Z ciekawszych elementów wyposażenia:

- ksenony

- czujnik parkowania tył

- felgi oz 17" caravaggio

W przyszłości wrzucę trochę więcej ciekawych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege ze Szczecina :good: fajna fura :) chyba obnizana troche byla co? jeszcze pokaz co tam masz w srodku :gwizdanie: jakie plany na przyszlosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege ze Szczecina :good: fajna fura :) chyba obnizana troche byla co? jeszcze pokaz co tam masz w srodku :gwizdanie: jakie plany na przyszlosc?

Tak, obnizona - szczerze mowiac nie wiem jeszcze ile - czeka mnie wizyta w warsztacie celem sprawdzenia kodow na sprezynach i amortyzatorach - podejrzewam, ze obnizona sporo :przebiegly: byc moze bede ja minimalnie podwyzszal - nie kreci mnie szuranie podwoziem po progach zwalniajacych.

Co do planow na przyszlosc - mysle o ewentualnym podniesieniu mocy do 150KM, poza tym auto ma praktycznie wszystko czego mi potrzeba, prezentuje sie bardzo dobrze - znaczka nike na pewno jej na dupe nie przylepie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planow na przyszlosc - mysle o ewentualnym podniesieniu mocy do 150KM, poza tym auto ma praktycznie wszystko czego mi potrzeba, prezentuje sie bardzo dobrze - znaczka nike na pewno jej na dupe nie przylepie :>

tak sobie wmawiaj :decayed: posiedzisz na forum, popatrzysz na furki np. Bart-s czy Wrclaguna to inaczej będziesz śpiewał :tongue4:

a gleba to wygląda na jakieś -35 czyli optymalna do jazdy :naughty: jak zrobisz wyżej to nie będzie już tak ładnie wyglądać :cool1:

maźnij dokładki w kolor i będzie furka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pewnie krótko na forum dlatego chce wycisnąć ze swojego klekota tylko 150km i mówi że jest za nisko :naughty:.

Dajmy mu czas to wszystko się obróci o 180 stopni w prawidłową stronę, wiem to z autopsji :decayed:.

Ładna A4, fajny kolorek i nawet ładna felga, z modów to przede wszystkim dokładki w kolor, auto odmłodnieje.

Życzę powodzenia w użytkowaniu i DAJ FOTY WNĘTRZA! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam krajana :) furka :good: jak się wkręcisz w rezanie to się będziesz musiał na odwyk zapisać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: piekna furka!!

jest jeden minus o ktorym nikt nie wspomnial - dwa kolory na jednym boku

ale to nic straszego - prezentuje sie slicznie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: piekna furka!!

jest jeden minus o ktorym nikt nie wspomnial - dwa kolory na jednym boku

ale to nic straszego - prezentuje sie slicznie :hi:

hmm, widzialem to wczesniej , ale mysle ze to tylko swiatlo tak padalo, czasami jest taki efekt, nie przypuszczam by ktos dobral nie ten kolor w tych czasach :tongue4: , bo u mnie jest ten sam kolor i jak swiatlo inaczej pada to wlasnie jest taki efekt, na kolejnej focie juz tego nie ma ( no moze ciut ciut) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: piekna furka!!

jest jeden minus o ktorym nikt nie wspomnial - dwa kolory na jednym boku

ale to nic straszego - prezentuje sie slicznie :hi:

rowniez zauwazylem to na fotach - ciekawy efekt, najprawdopodobniej spowodowany innym katem padania swiatla.

auto jest na 100% bezwypadkowe, no...na 99.9% :wink4: bo tego nigdy nie mozna byc pewien - sprawdzalem go u fachowcow pod tym wzgledem i nic nie znalezli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...