Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No to pisz że z rolki , koleś nie wykorzystał swojej największej przewagi Q i ma tipa to jest to możliwe :)

Piotrek98igo

Tip robi odcinkę na 1,2,3 ale 4,5,6 ciągnie ładnie wysoko :wink4: przy dłuższym przelocie lub z roliki powyżej 150 podejrzewam, że nie miał byś szans :wink4:

wiem przy wyzszych predkosciach by sie systemaczynie powoli oddalal

robilismy sporo prob na trasie itd ,wystarczy ze on opozni reakcje o ulamek sekundy i do 180 bede przed nim,jak rowno ruszamy to jest tak jak na filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly , to dawaj sprawdzimy jak teraz ci jedzie vs 3.0 TDI , po sofcie sprawdzimy znowu :) Ciekawe.

no trzeba trzeba w koncu, choc wolalbym to zrobic juz po ogarnieciu zegarow.

czyli moze za tydzien na spocie ? moznaby skoczyc gdzies gdzie jest troche wiecej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly , pamiętaj o mnie jak byście mieli coś ustawiać :wink4:

@Piotrek98igo , a Ty pochwal się ile tam kucy masz pod maską ,to rozwieje wszystkie dywagacje na temat jak twoje auto jedzie.

Jak rzeźbiłeś u Compotów to na pewno masz jakiś ładny wykresik do obejrzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością wolał bym B7 z 1,9 i większym turbo, porządnymi pompkami i IC niż 2,0 tdi przy tych wszystkich jego przypadłościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny spam tu poszedł... mam kilka filmów z kresek

moje niespełna 170 dieslowskich kuców zostało zjedzone i to nie raz przez piotrka.

czasami nie wyrabiam jak ludzie nie potrafia odczytac podpisu.

Exclusive 1.6 SPORT TEAM 400Nm+ by mr.motors

jezeli cos ma 400 Nm w 1.9 to wiadomo ze mocno po koxie

Jak rzeźbiłeś u Compotów to na pewno masz jakiś ładny wykresik do obejrzenia .

pisze jak woł MR.Motors

A co to za kierownik siedział w tej 3,0 z którą się spinałeś ? Może przysnął kolo z deczka wink4

kierownik ma jeszcze S3 wiec nie jest leszczem

byłem 100 mertów pzred nimi... wciagneli mnie na szybko. kamerzusta nie ogarniał ale 1.9 było góra o jakas dlugosc

I do tego pierwszy raz w życiu z kimś z rolki jechał.

1Z.... widze ze sie demon predkosci udziela...

cienko w temacie jestes. albo zazdrosc Cie zjada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topick odbiegł od tematu, ale mi to nie przeszkadza, tym bardziej, że wynik ustawki bardzo ciekawy. Nie powiedziałem, że kierowca jest leszczem, bo nawet nie wiadomo, kto nim był :wink4: zdradźcie tylko ile tam siedzi kucy w tym 1,9 i co ma pomodzone bo to chyba nie żadna tajemnica :gwizdanie: macie jakąś mapę, którą możecie się pochwalić, jestem bardzo ciekawy tego setupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ustawka była z rolki, to nie ma znaczenia czy tiptronic czy manual. Wybierasz w tipie manualną zmianę biegów i z 2 jedziesz aż do czerwonego pola, więc 3.0 powinien lepiej iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga auta.... 1400 a 1800 to jest róznica....

a ile siedzi :gwizdanie: nalezy do grona 100KM z jednego litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju, nie wiem po co te kłótnie... Lekki sedan PD zmodzony pod 200ps i ponad 400N/m z dobrze trafionym sprzeglem pojedzie tak jak widac na filmie, a ze 3 litrówka ma wiecej ps to na wyzszych biegach bedzie odjezdzać, ale 3.0 to ciezki silnik dlatego sadze nie moze sie wyrwac przed zrywne 1.9 na 2, 3 biegu.

BTW - z tym 3.0 na pewno wszystko okay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki sedan PD zmodzony pod 200ps i ponad 400N/m z dobrze trafionym sprzeglem pojedzie tak jak widac na filmie,

sprzegło seria siedzi :naughty: Sam sie dziwie bo moje z AWX ma juz drgania a u niego nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki sedan PD zmodzony pod 200ps i ponad 400N/m z dobrze trafionym sprzeglem pojedzie tak jak widac na filmie,

sprzegło seria siedzi :naughty: Sam sie dziwie bo moje z AWX ma juz drgania a u niego nic

No nie gadaj :blink: u mnie dwumasówka tez na wiosne do wymiany, bo sprzeglo to nie...

To reasumując - VP37 po dobrym modzie i bez notlaufów :decayed: pod 170ps tez nie musza sie za bardzo bac seryjnych 3.0 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To reasumując - VP37 po dobrym modzie i bez notlaufów decayed pod 170ps tez nie musza sie za bardzo bac seryjnych 3.0 cool1

ale raczej tych 204 kuca

majac pod 170 KM Piotrek ucieka spokojnie 4-5-6 dlugosci...a to juz przepasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Piotrek ma jeszcze tylną kanape wyjętą, koło zapasowe i całą tapicerke bagaznika :kox: i ten jego sedanik wazy 1100kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Piotrek ma jeszcze tylną kanape wyjętą, koło zapasowe i całą tapicerke bagaznika kox i ten jego sedanik wazy 1100kg

no 2 tyg temu klime jeszcze wywalił

kolejne 40 Kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Piotrek ma jeszcze tylną kanape wyjętą, koło zapasowe i całą tapicerke bagaznika kox i ten jego sedanik wazy 1100kg

no 2 tyg temu klime jeszcze wywalił

kolejne 40 Kg

Poważnie mówisz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...