Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wcześniej pisałem cena to dokładnie 66 EUR, ale to nie tylko o to chodzi. Jak już kupować, to takie, jak ma być :decayed:

Wow, cena naprawdę dobra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam możesz je pousuwać :wink4:

Lukaszr a takie pytanko na ile razy wystarczy glinka?? tzn ile razy mogę nia przelecieć :naughty: samochód?? i czy bród który w niej sie gromadzi po pewnym czasie nie rysuje powierzchni lakieru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr a takie pytanko na ile razy wystarczy glinka?? tzn ile razy mogę nia przelecieć :naughty: samochód?? i czy bród który w niej sie gromadzi po pewnym czasie nie rysuje powierzchni lakieru??

Wszystko zależy od brudu na aucie i od stanu glinki - jak będzie naprawdę brudna i/albo się rozwarstwiać, przyklejać do palców nawet gdy będzie ciepła to wtedy do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiem o co lotto :naughty:

A czy sama glinka usunie nalot przy nadkolach, pod listwami i na tylnym zderzaku typu maleńkie kropeczki asfaltu?? bo troche tego mam po zimie, to chyba od tego ze jeżdze w 90% po autostradach.

Czy musze zapodać najpierw jakiś inny środek do usunięcia tego?? Kiedyś usuwałem to benzyną ekstracyjną bo niczym innym nie szło :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wolnego dnia i niezłej pogody postanowiłem wypróbować tego sławnego megłajersa :naughty:

...i szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich efektów :blink: więc polecam niezdecydowanym, nawet do jasnych lakierów

co prawda do lakieru mam tylko szampon NXT, UC i wosk NXT 2.0 ale na pewno rozbuduję ten zestaw

nie miałem czasu pstryknąć lepszych fotek:

(druga nieco poprawiona :wink4:)

dscn0952a.jpg

dscn0950a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sama glinka usunie nalot przy nadkolach, pod listwami i na tylnym zderzaku typu maleńkie kropeczki asfaltu?? bo troche tego mam po zimie, to chyba od tego ze jeżdze w 90% po autostradach.

Czy musze zapodać najpierw jakiś inny środek do usunięcia tego?? Kiedyś usuwałem to benzyną ekstracyjną bo niczym innym nie szło :no:

Powinna usunąć, ale w tych miejscach lepiej wziąć właśnie specjalną benzynę ekstrakcyjną lub nitro (ale to trochę mocne) i przetrzeć wszystkie miejsca od dolnej strony auta - tam jest najwięcej syfu i szkoda glinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitro to już chyba hardcore :naughty: ale benzyna ekstracyjna pomaga bo stosowałem. To nic będzie trzeba zamówić glinke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej pisałem cena to dokładnie 66 EUR, ale to nie tylko o to chodzi. Jak już kupować, to takie, jak ma być :decayed:

Wow, cena naprawdę dobra :wink4:

No i mimo, że się rozmyśliłem, to ją kupiłem :decayed: :decayed:

Mówię do gościa, że nie, bo obroty za wysokie itd, a on mi łup...

...po starej znajomości za 49,90 :naughty:

Jakoś nie mogłem sobie odmówić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chciałbym Cię zobaczyć jak pierwszy raz podchodzisz z tą szlifierką (bo piszesz że obroty duże) do swojego lakieru :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chciałbym Cię zobaczyć jak pierwszy raz podchodzisz z tą szlifierką (bo piszesz że obroty duże) do swojego lakieru :>

Daj mi trochę czasu. Na początek wyłączona, potem będę kręcił ręką :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac : zawsze możesz wsiąść ze szrotu za grosze jakieś stare drzwi/maskę/itp - do eksperymentów z maszyną.

Bedę testował na Stralisie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie :) troche OT, interesował się ktoś teflonowaniem lakieru ? robił ktokolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jest ktoś z Trójmiasta kto posiada odpowiedni zestaw MG i umiejętności, aby zająć się odnowieniem mojego wozidełka? Oczywiście odpłatnie, tylko wolę dać je w ręce kogoś poleconego i z forum niż zupełnie obcego, a sam nie mam niestety gdzie tego zrobić, po za tym brak czasu i umiejętności...

PS. Łukasz - jako znawca kosmetyków MG - co sądzisz o usłudze odnowienia lakieru i zabezpieczeniu Diamondbrite? Warto się w to bawić (droooogo) czy lepiej zrobić auto porządnym zestawem MG i efekt identyczny/podobny/lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jest ktoś z Trójmiasta kto posiada odpowiedni zestaw MG i umiejętności, aby zająć się odnowieniem mojego wozidełka? Oczywiście odpłatnie, tylko wolę dać je w ręce kogoś poleconego i z forum niż zupełnie obcego, a sam nie mam niestety gdzie tego zrobić, po za tym brak czasu i umiejętności...

PS. Łukasz - jako znawca kosmetyków MG - co sądzisz o usłudze odnowienia lakieru i zabezpieczeniu Diamondbrite? Warto się w to bawić (droooogo) czy lepiej zrobić auto porządnym zestawem MG i efekt identyczny/podobny/lepszy?

nie warto - przynajmniej nie za taka kase.

Łukasz zrobi Ci to najlepiej - kwestia tylko jego czasu. Widziałem jego robote na furze Oskara - rewela !! Auto jak z salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Łukasz jest w WAW a ja GDA :)

A na to potrzeba pewnie całego dnia...?

wiem - ale mamy tu w W-wie mase atrakcji i fajne kluby gogo - nie będziesz się nudził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie :) troche OT, interesował się ktoś teflonowaniem lakieru ? robił ktokolwiek ?

Takie coś to na krótką metę.

Panowie, a jest ktoś z Trójmiasta kto posiada odpowiedni zestaw MG i umiejętności, aby zająć się odnowieniem mojego wozidełka? Oczywiście odpłatnie, tylko wolę dać je w ręce kogoś poleconego i z forum niż zupełnie obcego, a sam nie mam niestety gdzie tego zrobić, po za tym brak czasu i umiejętności...

PS. Łukasz - jako znawca kosmetyków MG - co sądzisz o usłudze odnowienia lakieru i zabezpieczeniu Diamondbrite? Warto się w to bawić (droooogo) czy lepiej zrobić auto porządnym zestawem MG i efekt identyczny/podobny/lepszy?

Piero, powiem na przekór i skwituję to tak: "jeżeli dowiem się, że zrobiłeś coś Diamondbrite lub wykonałeś u nich usługę, to sam osobiście do Ciebie przyjadę i nakopię Ci do tyłke ...". Mam nadzieję, że to wystarczy.

Tylko Łukasz jest w WAW a ja GDA :)

A na to potrzeba pewnie całego dnia...?

Nie świadczę takich usług :wink4:

Nie mam miejsca na takie coś, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma już na stronce NXT Generation Car Wash :( będzie coś nowego, jakaś nowa seria kosmetyków się szykuje? i jaki to był ten kod rabatowy dla klubu bo ni cholery nie mogę go znaleźć :embarras

przepraszam za takie pytania ale nie mam czasu by wałkować cały temat :( kiedyś go przeczytałem ale widzę, że sporo tu się dzieje...

Łukasz a czy coś takiego nada się do polerowania http://www.allegro.pl/item956217015_polerka_1400w_power_up_gratis_nakladka_i_tarcza.html (jeśli zastosować Professional Rotary Backing Plate 14 mm i soft pady)??

myślę o jakiejś maszynce bo ostatnim razem jak robiłem mycie, glinkowanie, polerowanie i wosk to zszedł mi się cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...