Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Remik_A4 znalazłem coś takiego na ebay.co.uk cena :good: właściwości podobno super, testowałeś :mysli:

http://cgi.ebay.co.uk/Boy-Butter-Original-Personal-Anal-Lube-Lubricant-/180692752168?pt=UK_Health_HealthCare_RL&hash=item2a12209728

no i w PL niedostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Remik_A4 znalazłem coś takiego na ebay.co.uk cena :good: właściwości podobno super, testowałeś :mysli:

http://cgi.ebay.co.uk/Boy-Butter-Original-Personal-Anal-Lube-Lubricant-/180692752168?pt=UK_Health_HealthCare_RL&hash=item2a12209728

no i w PL niedostępne

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze :good:

glinka Bilt Hamber Auto Clay daje rade ?

ps. chce ja polaczyc z Zymol Lube for Lehm Clay :wink4:

Remik - ogarnij się. Po co Ci ta akurat rzecz Zymola ? Po to żeby mieć coś z napisem Zymol ? Równie dobrze jako lubrykant możesz użyć wody z kilkoma kroplami szamponu. Widzę, że zachłysnąłeś się tematyką - nie kupuj wszystkiego jak leci, bo to nie ma sensu.

Nie wszystkie produkty Z czy S są super - większość z nich jest przereklamowana i ma cenę totalnie z d... wziętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik_A4 znalazłem coś takiego na ebay.co.uk cena :good: właściwości podobno super, testowałeś :mysli:

http://cgi.ebay.co.uk/Boy-Butter-Original-Personal-Anal-Lube-Lubricant-/180692752168?pt=UK_Health_HealthCare_RL&hash=item2a12209728

no i w PL niedostępne

:polew: nie ale jak potrzebujesz szybko na gwalt to moge zakupic i wyslac gratis :wink4:

Lukasz masz racje troche sie zachlysnolem tematem :decayed:

Lubrykant Z... zakupilem poniewaz byl / jest za prawie polowe ceny sklepowej :wink4:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230563942177&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_645wt_1163

ale dobrze wiedziec, ze sa domowe sposoby rownie efektywne co srodki za $

dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby kosztował 2 EURO to ja bym nie kupił, bo i po co to ? Wolałbym jakiegoś detailera w to miejsce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik widzę, że ty za wszelką cenę chcesz mieć WSZYSTKO. Nie ważne, czy wiesz jak to używać czy nie... Po co? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik, masz tego sporo na rynku - do wyboru do koloru. Ja kiedyś sobie kupiłem z Megsa 1 Galon Last Touch i Final Inspection - w sumie 2 galony. Już 3 rok mam i jeszcze sporo zostało więc generalnie nie mam potrzeby kupowania innych. Kilka testowałem, ale póki te mi się sprawdzają i mam ich zapas to nie mam zamiaru zmieniać.

Remik widzę, że ty za wszelką cenę chcesz mieć WSZYSTKO. Nie ważne, czy wiesz jak to używać czy nie... Po co? :mysli:

Dobre pytanie. Miałem to samo na początku zabawy i poza tym, że wydałem kupę kasy na to, to teraz większość leży i nie wiem kiedy to zużyję. Zbędnie wydane pieniądze, a patrzę teraz, że mieć po to żeby mieć to kompletna bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok obiecuje, ze sie ogarne z wydatkami na kosmetyki :naughty::good:

do czyszczenia felg co mozna zastosowac aby nie wydawac $ i rezultat byl :kox:

ps. mam juz od 2 lat paste Mothers do polerowania rantow, ale przydalby sie jakis srodek do czyszczenia :wink4:

do tej pory stosowalem ciepla wode i plyn Fairy - do naczyn :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początku tez chciałem mieć wszystko i wszystkiego dużo, nakupiłem reczników, aplikatorów, woski, politury a teraz leżą bo nie jestem w stanie tego wszystkiego użyć a wydałem na to nie małe siano.

Teraz kupuje tylko to co na prawdę potrzebuję albo jak cos sie kończy a wiadomo, że kosmetyki megsa szybko sie nie kończą :rolleyes: mi tego wszystkiego co mam to chyba na 3 lata jeszcze wystarczy.

Jedyne co to szampon muszę teraz kupić i jakąś szczotkę do mycia felg. Tak więc co polecacie tak żeby dobrze wymyć wszystkie zakamarki z felgi RS4??

Ps. Remik słuchaj chłopaków i się ogarnij jak to napisał Łukasz bo nie ma sensu wywalac kasy na coś czego sie nie wykorzysta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem szczotkę Megsa, ale nie wchodzi za łatwo w szelki zakamarki (RS4), teraz wziął bym raczej coś takiego http://www.mrcleaner.pl/monster-shine-ultra-safe-wheel-spoke-brush-szczotka-do-felg-p1180.html , http://www.mrcleaner.pl/monster-shine-delux-brush-szczotka-do-felg-p1210.html tanie i wszędzie wejdą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę podlecieć do sklepu megsa i zobaczyc co tam mają.

Nieraz najtańsze jest najlepsze :)

Dzisiaj zakupiłem szampon Meguiar's Gold Class Shampoo and Conditioner i powiem wam, że jest zaje***ty :good:

Mam jeszcze pytanie dla kolegów którzy używali wosku Mirror Glaze #16, a mianowicie jaki kolor ma ten wosk?? bo ja mam niebieski. Zakupiłem go jakiś czas temu bo miał dobre opinie a ja nie jestem z niego zadowolony :no: Czyżbym kupił jakąś podróbkę?? Kupiłem go na allegro bo jest wycofywany ze sprzedaży i ciężko go dostać w sklepach które zajmują się rozprowadzaniem megsa czy innych kosmetyków.

Dlaczego jestem niezadowolony?:

- zapach nędza, pachnie jak świeczka (ale to jest najmniejszy problem)

- poleruje się go ciężko

- po wypolerowaniu lakier nie jest zbyt gładki

Porównuje ten wosk z NXT 2.0 który jak na razie jest dla mnie woskiem nr.1

Jakie są wasze opinie?? Łukasz może ty się wypowiesz?? Gdybym wiedział, że taki będzie to zakupiłbym cos innego np. Dodo Juice albo Meguiar's Ultimate Paste Wax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę podlecieć do sklepu megsa i zobaczyc co tam mają.

Nieraz najtańsze jest najlepsze :)

Dzisiaj zakupiłem szampon Meguiar's Gold Class Shampoo and Conditioner i powiem wam, że jest zaje***ty :good:

Mam jeszcze pytanie dla kolegów którzy używali wosku Mirror Glaze #16, a mianowicie jaki kolor ma ten wosk?? bo ja mam niebieski. Zakupiłem go jakiś czas temu bo miał dobre opinie a ja nie jestem z niego zadowolony :no: Czyżbym kupił jakąś podróbkę?? Kupiłem go na allegro bo jest wycofywany ze sprzedaży i ciężko go dostać w sklepach które zajmują się rozprowadzaniem megsa czy innych kosmetyków.

Dlaczego jestem niezadowolony?:

- zapach nędza, pachnie jak świeczka (ale to jest najmniejszy problem)

- poleruje się go ciężko

- po wypolerowaniu lakier nie jest zbyt gładki

Porównuje ten wosk z NXT 2.0 który jak na razie jest dla mnie woskiem nr.1

Jakie są wasze opinie?? Łukasz może ty się wypowiesz?? Gdybym wiedział, że taki będzie to zakupiłbym cos innego np. Dodo Juice albo Meguiar's Ultimate Paste Wax.

ja mam DoDo Juice Purple Haze Pro, we wtorek bede nakładał, póki co zapach za***isty we wtorek powiem jak sie sprawuje przy aplikacji i po nałozeniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym kupić Dodo to do mojego koloru musiałbym zakupić Dodo Juice Light Fantastic (Soft Wax) ale na razie mam 2 woski i nie będę dokupywał kolejnego bo nie zużyje tego przez 10 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym kupić Dodo to do mojego koloru musiałbym zakupić Dodo Juice Light Fantastic (Soft Wax) ale na razie mam 2 woski i nie będę dokupywał kolejnego bo nie zużyje tego przez 10 lat :)

no jest tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo w aplikacji jest fajny, nie mówiąc o polerowaniu, może ten wosk świeczką pachnący jest już przeterminowany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo w aplikacji jest fajny, nie mówiąc o polerowaniu, może ten wosk świeczką pachnący jest już przeterminowany :mysli:

Czekam na opinię łukasza bo wiem, że używał #16 i sobie chwalił. Nigdzie na opakowaniu nie mogę znaleźć daty produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...