Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiadomo, piana swoje robi byle nie za długo była na aucie, swoją drogą zależy to od gęstości, w profi myjkach można to optymalnie wyregulować[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________osobiście wolałem zajmować się takimi furkami :)

3c181053df4467b8.jpg

1a235c3d2ada5305.jpg

f7ae1d14af26c573.jpg

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 527,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiadomo, piana swoje robi byle nie za długo była na aucie, swoją drogą zależy to od gęstości, w profi myjkach można to optymalnie wyregulować[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________osobiście wolałem zajmować się takimi furkami :)

3c181053df4467b8.jpg

1a235c3d2ada5305.jpg

f7ae1d14af26c573.jpg

to już konkretny kaliber, ciekawe ile glinki by na takiego weszło :naughty:

Opublikowano

myśle, że 200 g na kabinę TGA XXL by wystarczyło ale mogę się mylić

Opublikowano

myśle, że 200 g na kabinę TGA XXL by wystarczyło ale mogę się mylić

ostatnio tyle zużyłem na kabinę mojego Atego razem z dachem i owiewką :polew: więc mogło by być mało, fakt że ja już miałem tam ogromny syf, ale nie powiem rezultat rezultatem. Wbrew pozorom takie kabiny robi się dosyć łatwo, same płaskie powierzchnie, jak już jest jakiś plastik to jest on masywny i łatwo go ominąć, ogólnie tragedii nie ma :decayed:

Opublikowano

witam.chcialem sie dowiedziec czy moge najpierw nawoskowac samochod a odrazu po przejechac go qd???

Opublikowano

Po wosku nie używamy Ultimate Quik Detailera tylko po następnym myciu.

Opublikowano

dzieki

Opublikowano

dzisiaj kolejne kosmetyki doszly :naughty:

dscn5291i.th.jpg

dscn5288n.th.jpg

dscn5289b.th.jpg

dscn5290s.th.jpg

a tu caly zestawik, z tym, że mało widać bo poupychane większość

dscn5295i.th.jpg

dscn5293e.th.jpg

dscn5294b.th.jpg

Opublikowano

3b5ca1fd2e912d02.jpg

znalazłem dzisiaj taką rotację, za 299 PLN 1100 W i elektroniczna regulacja prędkości, całkiem fajnie leży w ręce jak na tak dużą maszynę

ma ktoś jakąś opinię na temat tej maszyny?

dzisiaj miałem w ręku DAS-6 i nie do końca mi przypasowała

za opinię z góry dziękuję

Opublikowano

dzisiaj kolejne kosmetyki doszly :naughty:

dscn5291i.th.jpg

dscn5288n.th.jpg

dscn5289b.th.jpg

dscn5290s.th.jpg

a tu caly zestawik, z tym, że mało widać bo poupychane większość

dscn5295i.th.jpg

dscn5293e.th.jpg

dscn5294b.th.jpg

na kosmetykaaut.pl, widziałem cały arsenał, i czapki z głów :hi:, jest tego sporo :wink4:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 21:42_________________________________________________Panowie na stronce z której chce brać kosmetyki nie mają 500ml GoldClass Car Wash, co polecacie innego? brać NXT?, czy moze jakaś inna marka :mysli:

Opublikowano

jam mam butlę 1893 ml Gold Classa, starczy jeszcze na długo bo jest mega wydajny, mniejszej pojemności chyba nie ma w tym szamponie

Opublikowano

jam mam butlę 1893 ml Gold Classa, starczy jeszcze na długo bo jest mega wydajny, mniejszej pojemności chyba nie ma w tym szamponie

jest 473ml, tylko ma być dostępny w połowie lipca :confused4:, a ja chce robić zamówienie pod koniec tego tygodnia :kwasny:

Nie chce ktoś kupić 500ml szamponu Gold Class? :naughty:

Opublikowano
:mysli: w all4auto mają 2 pojemności 1,8 L i 3,7 L
Opublikowano

:mysli: w all4auto mają 2 pojemności 1,8 L i 3,7 L

chyba zobaczysz bez logowania :wink4:

http://showcarshine.pl/10-mycie

Opublikowano

racja, jest, może w a4a mają tak, że wyświetla tylko to co na stanie :mysli:

Opublikowano

dzisiaj miałem w ręku DAS-6 i nie do końca mi przypasowała

a ja dzisiaj wlasnie pierwszy raz pracowalem dasem 6 i bardzo mi przypadla do gustu...

ostanie dni w pracy (bo mamy dostęp do takich maszyn) siedzialem przy polerce Felx (tylko inny model chyba, może starszy jakieś)

http://www.mrcleaner.pl/flex-pe14-2-150-p1416.html

i przy makicie 9227

i lepiej mi bylo na makicie pracować

a jak dzisiaj zlapalem dasa o az mi sie buzia usmiechnela, jak fajna mala maszynka :)

Opublikowano

co ręka to inna opinia, z chęcią bym przetestował kilka modeli i dokonał wyboru

Opublikowano

Mam pytanko do osób bardziej doświadczonych. Czy na preparat zawierający już niewielką ilość Carnauba mogę nałożyć nxt 2.0, który jest woskiem syntetycznym?

Opublikowano

slepy często używanym szamponem też jest Duragloss Car Wash Concentrate #901

Opublikowano

slepy często używanym szamponem też jest Duragloss Car Wash Concentrate #901

oo tak!!! genialny szampon :kox:. Ostatnio go testowałem :good: :good: Dobra piana, super poślizg, i extra połysk po umyciu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.