Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

slepy, tak glinkę mam Bilt Hamber

tez nad nią myślę bo wychodzi dużo taniej niż kit Megsa :wink4:

musisz brać wszystko z Megsa?

nie, ale Oskar ma niezłe ceny na Megs'a :decayed:

szampon, UC i wosk został mi z zeszłego sezonu, teraz to takie uzupełnienie zestawu :wink4:

A czemu pytasz? Proponujesz coś lepszego? :naughty:

ja bede robił zamówienie w showcarshine.pl, jest troszkę drożej niż u Oskara, ale wybór jest znacznie większy, bo jest tam nie tylko Megs :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zerknąć u mojego dostawcy www.all4auto.pl - jeżeli źle zrobiłem z wklejeniem tego linku w tym wątku to proszę dać znać i usunę bez bicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zerknąć u mojego dostawcy www.all4auto.pl - jeżeli źle zrobiłem z wklejeniem tego linku w tym wątku to proszę dać znać i usunę bez bicia

znam ten sklep VArio :good:, chce wziąść na początek 100gramową, ale narazie nie mają i wezmę chyba 200g :wink4:, czekam tylko az bedą mieć dostępny UC i robię zamówienie, bo wezmę całego a nie sampler :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają UC ale na stronie jakoś sam nie znalazłem :mysli: kupowałem UC w tym sklepie, kliknij kontakt i zadzwoń do Wojtka, podpytaj czy ma na stanie, jak chcesz jutro mogę go sam zapytać bo chcę podjechać po 5 L Surfex'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają UC ale na stronie jakoś sam nie znalazłem :mysli: kupowałem UC w tym sklepie, kliknij kontakt i zadzwoń do Wojtka, podpytaj czy ma na stanie, jak chcesz jutro mogę go sam zapytać bo chcę podjechać po 5 L Surfex'a

ja bede brał w showcarshine.pl :wink4:, i tam czekają na dostawe UC, tak samo jak na Gold Class szampon :wink4:, myślę że do następnego tygodnia już wszystko bedzie i złoże zamówienie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, źle zrozumiałem część wypowiedzi

Surfex, to jest APC tak?, ja myślę o APC od Megsa :mysli:, ile ta 5litrówka z SurfexA kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89 złotych za 5 L bańkę więc cena git, 1 L kosztuje 39 zł, używam Surfexa i jestem bardzo zadowolony, z APC Megsa nie miałem styczności więc się nie wypowiem na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surfex całkiem ok - któregoś razu wezmę 2 na raz i porównam sobie z Megsowym:

http://sklep.osconcepts.pl/bilt-hamber-surfex-hd-all-purpose-cleaner-p-78.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surfex całkiem ok - któregoś razu wezmę 2 na raz i porównam sobie z Megsowym:

http://sklep.osconcepts.pl/bilt-hamber-surfex-hd-all-purpose-cleaner-p-78.html

a tego APC od Megsa używałeś? daje radę? bo ten Surfex jest w takiej samej cenie, i nie wiem co brać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, chce wziąść na początek 100gramową, ale narazie nie mają i wezmę chyba 200g

chyba nie dostaniesz 100gramowej, bo wiekszosc sklepow juz od dawna nie ma i z tego co gdzies wyczytalem chyba juz nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, chce wziąść na początek 100gramową, ale narazie nie mają i wezmę chyba 200g

chyba nie dostaniesz 100gramowej, bo wiekszosc sklepow juz od dawna nie ma i z tego co gdzies wyczytalem chyba juz nie bedzie

no to szkoda, bo 200 jest spora, jak na jedno auto :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy ale glinka 200 g to starczy na kilka razy a koszt 60 zł to nie majątek, ja ok 1/4 - 1/3 i zostało do ponownego użytku objechałem wielkiego pick-up'a - poszukaj chetnego do wspólnego zakupu i będzie 100 g za 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy ale glinka 200 g to starczy na kilka razy a koszt 60 zł to nie majątek, ja ok 1/4 - 1/3 i zostało do ponownego użytku objechałem wielkiego pick-up'a - poszukaj chetnego do wspólnego zakupu i będzie 100 g za 30 zł

wiem, wiem , napewno sie opłaca wziąść bardziej 200g, a ile ona może leżeć zeby sie jej nic nie stało? rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilt Hamber ma fajne szczelne pudełko, jak LukaszR pisał przed użyciem namoczyć w ciepłej wodzie i do roboty

no pod koniec tygodnia bede zamawiał zabawki, dzisiaj zrobiłem próbę pianownicy Karchera, na zwykłym szamponie i fajnie pieni, tylko wiadomo ze nie utrzymuje sie tak jak aktywna piana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze Megsową glinkę, która od dwóch lat jest rozpakowana w pudełku w woreczku i nic jej nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywna piana i tak nie może być za długo na aucie, jak miałem myjnię to korzystaliśmy z Karchera RM806ASF z pianownicą, jak była dłużej niż 5-6 minut to na chromowanych listwach w grupie VAG zostawały dziwne plamy i zacieki i trzeba było polerować niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywna piana i tak nie moze być za długo na aucie, jak miałem myjnię to korzystalismy z Karchera RM806ASF z pianownicą, jak była dłużej niż 5-6 minut to na chromowanych listwach w grupie VAG zostawały dziwne plamy i zacieki i trzeba było polerować niestety

ja myślę o Neutral Ph Foam :wink4:, wiadomo że piana nie bedzie siedzieć na aucie Bóg wie ile czasu :wink4:, wychodzę z załozenia że lepiej bedzie auto przejechać tą pianą niż odrazu sie brać za mycie na 2 wiadra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...