Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to mam prywatnie chyba jeszcze ze 2 (albo 1) nowe takie szczoteczki pomarańczowe - kiedyś kupiłem ich kilka, bo myślałem, że włosie się szybko zużyje, a tu 2 lata i nic :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lukasz: zamowilem sobie FLEXa PE14-2 150. Mam nadzieje ze nie bede zalowal :) Festool narazie niedostepny w Norwegii a dystrybutor, wyglada na to ze nie chce kasy zarobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj FLEX minol mnie dzisiaj wraz z kurierem :kwasny: ale nic bedzie jutro :kox:

Pytanie o wosk

wiem, ze naj jest Swissvax , Auto Glym HD jak Makki przedstawil :kox: robi robote :good:

i teraz :naughty:

znalazlem ponoc :wink4: MEGA wosk - HARLY WAX :mysli: CZY KTOS GO TESTOWAL ? :mysli:

gosc sprzedaje przez ebay i niech same liczby powiedza za siebie

7338 - pozytywy

0 - negatywow

Jest to czysta zolta Carnauba :kox:

i najlepsze GWARANTUJE zwrot PELNYCH kosztow jak nie bedzie ktos zadowolony z efektu :naughty:

jak na razie 822 osob :shocked: jest :kox:

wiec cos w tym musi byc :mysli:

http://cgi.ebay.co.uk/HARLY-WAX-car-polish-PURE-NO-1-YELLOW-CARNAUBA-WAX-/370355728382?_trksid=p5197.m8&_trkparms=algo%3DMW%26itu%3DUCC%26otn%3D10%26po%3DLCA%26ps%3D63%26clkid%3D1157235567496353500[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________

hehe musze sie poprawic Swissvax jest ponoc najlepszy ale zaraz po :decayed:

Zynol :toon:

http://www.parcfermeshop.co.uk/product/Destiny_Glaze_Wax_%28226g%29_150

http://www.car-spa.pl/

ps. autentyczny pracownik Swissvaxa przyznal na forum, ze Zynol nr.1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to Zymöl albo Zymoel :angry:

daj spokój już z tymi linkami na ebay.co.uk Remik bo jest to irytujące, w PL kupujemy z polskich sklepów bo ceny są :good:

dla przykładu torba DoDo do kosmetyków w UK 65 PLN + 120 PLN przesyłka, jaki sens ? lepiej kupić za 20-30 PLN więcej u polskiego dystrybutora EOT

mam 2 pytania od siebie

Auto Glym Car Glass Polish, czy jest sens używać na szkło Meguiars Ultimate Quick Detailer po myciu auta a wcześniejszym uzyciu Auto Glyma?

jaka powinna być kolejność stosowania na felgi chromowane, SmartWax Rim Wax a potem Glip Tone Chrome Magic czy odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie zymol :> jebl... sie :tongue4:

koszta przesylki masz racje :wink4:

ale te linki z ebay.co.uk itp. daje dla porownania - aby ktos widzial co, za ile, wlsciwosci...

ps. co niektorzy uzytkownicy OOOO mieszkaja za granica :wink4:

przy okazji, ktos moze przywiesc zachciajke wybierajac sie do PL

Bartek wlepilem rowniez wyzej link do sklepu PL :good:

o ten - http://www.car-spa.pl/

Mysle, ze to ten dzial bo gdzie indziej o tym pisac :read::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyżej tylko poniżej :polew:, myślę, że większość użytkowników naszego forum zainteresowanych kosmetykami samochodowymi, dotyczy także maszyn polerskich ... i nie tylko mają dostęp do netu i różnych allegro podobnych więc widzą jakie są różnice, liczyć też umiemy, to tak na przyszłość

Lukaszr może ustosunkujesz się jako specjalista do mojego zapytania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. autentyczny pracownik Swissvaxa przyznal na forum, ze Zynol nr.1 :decayed:

Tak, jeżeli z Polski to który ?

Remik napisałeś takie pogmatwane posty, że przeczytałem to 2 razy i nie wiem o co chodzi.

Auto Glym Car Glass Polish, czy jest sens używać na szkło Meguiars Ultimate Quick Detailer po myciu auta a wcześniejszym uzyciu Auto Glyma?

Spokojnie możesz użyć :)

jaka powinna być kolejność stosowania na felgi chromowane, SmartWax Rim Wax a potem Glip Tone Chrome Magic czy odwrotnie?

Nie wiem - nie używałem tych rzeczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. autentyczny pracownik Swissvaxa przyznal na forum, ze Zynol nr.1 :decayed:

Tak, jeżeli z Polski to który ?

Hubert

web: www.swissvax.pl

email: [email protected]

mob: 694-880-990

tel: 22 664-47-88

przyznal,ze wosk Zymola jest lepszy ale minimalnie :tongue4: jego zdaniem :wink4:

powiedzial rowniez, ze kosmetyki Zymola sa wielka konkurencja dla Swissvax.

Ja nie testowalem ale czy Zymol czy Swissvax jedno jest pewne sa to 2 najlepsze :good: firmy pod tym wzgledem.

Lukasz testowales ten wosk o ktorym pisalem kilka postow wczesniej - HARLY WAX ??? :mysli:

dosc tani i ponoc bardzo dobry :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielkiego doświadczenia ale z tańszych od Swisswax'a ale równie bdb wosków używam i mogę polecić ten wosk:

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/138/wac300-chemical-guys-pete039s-53039.html

Daję go jako ostatnią warstwę na Meguiar's Deep Crystal Step 2 Polish + MG TechWax 2.0 :kox:

Zawiera sporo carnaby bo 53%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik-A4: jezeli chodzi o Swissvax i Zymol to maja te firmy baaardzo podobna historie. Dotyczy to ludzi ktorzy robia woski. Juz nie pamietam jak to bylo ale jeden z gosci zajmujacych sie woskami odszedl ze swissvax i przeszedl do zymola albo odwrotnie. Jakos jest baaaardzo porownywalna a konkurencja jest odwieczna. Wrogowie na norze :)

[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 11:35_________________________________________________

Nie mam wielkiego doświadczenia ale z tańszych od Swisswax'a ale równie bdb wosków używam i mogę polecić ten wosk:

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/138/wac300-chemical-guys-pete039s-53039.html

Daję go jako ostatnią warstwę na Meguiar's Deep Crystal Step 2 Polish + MG TechWax 2.0 :kox:

Zawiera sporo carnaby bo 53%.

Zgadza sie, Pete jest dobry. Ogolnie uwazam ze woski CG sa troche malo doceniane.

Testowalem ostatnio Pete i Celeste Dettaglio z CG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik, widzę tu pewną niekonsekwencję - to jak z tym, co mówił Hubert. Napisałeś najpierw tak:

ps. autentyczny pracownik Swissvaxa przyznal na forum, ze Zynol nr.1 :decayed:

a potem tak:

Hubert

przyznal,ze wosk Zymola jest lepszy ale minimalnie :tongue4: jego zdaniem :wink4:

:naughty: :naughty: :naughty:

Lukasz testowales ten wosk o ktorym pisalem kilka postow wczesniej - HARLY WAX ??? :mysli:

Nie, tego nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz przeciez z jednego i drugieo komentarza, ktory dodalem wynika, ze Zymol jest lepszy wiec... jest chyba nr.1 :wink4:

czy bym kupil Swissvax czy Zymol to i tak pewnie bym roznicy nie widzial :polew:

Harly wax nie testowales... hmmm chyba nikt na forum...

Wiec ja to zrobie :tongue4:

za ta cene raczej warto - http://cgi.ebay.co.uk/HARLY-WAX-car-polish-PURE-NO-1-YELLOW-CARNAUBA-WAX-/370355728382?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item563aebeffe

http://www.detailingworld.co.uk/forum/archive/index.php/t-63209.html

http://www.detailingworld.co.uk/forum/[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 14:08_________________________________________________przyszedl :kox: :kox: :kox:

flex1.jpg

flex2l.jpg

tydzien / dwa zbiore wszystkie fanty i bede :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taka opcja, ze jednego dnia myję dokładnie auto, i glinkuję, a następnego nakładam UC i wosk? oczywiście po wcześniejszym przepłukaniu auta? mam tylko popołudnia do roboty i raczej w jeden dzień sie nie wyrobię, no i garazu zamykanego nie mam bo tak to bym walczył do rana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być problemu z tą kolejnością, ja robiłem podobnie

no to elegancko, zaraz ide walczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Flex to DA tak :mysli:

rotacja :wink4: DA by sie tez przydala...

kurfaaa ile siana na to wszystko idzie :decayed:

jak by moja kobieta wiedziala, ze jej szampon L'Oréal Paris kosztuje prawie 10 x mniej :naughty: od srodka do oczyszczenia samochodu Zymol (poj. 364ml :decayed:)

to by dopiero bylo :!: :polew:

ps. Pawel udanej zabawy :good::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Flex to DA tak :mysli:

rotacja :wink4: DA by sie tez przydala...

kurfaaa ile siana na to wszystko idzie :decayed:

jak by moja kobieta wiedziala, ze jej szampon L'Oréal Paris kosztuje prawie 10 x mniej :naughty: od srodka do oczyszczenia samochodu Zymol (poj. 364ml :decayed:)

to by dopiero bylo :!: :polew:

ps. Pawel udanej zabawy :good::ad:

auto umyte i wygllinkowane :wink4:, jutro walczymy z UC :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze :good:

glinka Bilt Hamber Auto Clay daje rade ?

:wink4:

ps. chce ja polaczyc z Zymol Lube for Lehm Clay :wink4:

glinkę mam Blit Hamber Regular, jest dość twarda, trzeba mieć przy sobie pojemnik z ciepłą wodą i wtedy sie elegancko ugniata :wink4:, ja jako lubrykantu użyłem Wody z dodatkiem Megsowego szamponu Wash&Wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...