Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolejka na polerkę już jest, moje auto, S-klasa srebrna i Allroad grafitowe, A3 wiśniowe i coś się jeszcze znajdzie

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 528,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolejka na polerkę już jest, moje auto, S-klasa srebrna i Allroad grafitowe, A3 wiśniowe i coś się jeszcze znajdzie

to do końca roku masz co robić :polew: (robiąc to tylko wieczorami) :decayed:

Opublikowano

kolejka na polerkę już jest, moje auto, S-klasa srebrna i Allroad grafitowe, A3 wiśniowe i coś się jeszcze znajdzie

Vario, nie wiem jakie korekty bedziesz robil i do jakiego efektu bedziesz dazyl ale zacznij moze juz teraz zbierac na dobry miernik lakieru :)

Przyda sie :P

Opublikowano

Zdj_cie0419.jpg

Zdj_cie0421.jpg

Chwila roboty a efekty powalające :slina:

W przyszłym tygodniu pełna korekta :)

a To coś po prawej, to mój zaniedbany lakier :sick3:

Opublikowano

Zdj_cie0419.jpg

wank.gif

:polew:

Opublikowano

Przetrzyj jeszcze tą spolerowaną cześć IPĄ :wink4:

Opublikowano

miernik lakieru jest na stanie :good: najgorszy lakier i środek auta jest w A3 bo właściciel niestety jest flejtuch i od tego auta zacznę żeby maszynę obcykać, potem moje i zostaje mietek (generalnie igła) i Allroad

jak będę robił to tylko w weekendy bo w tygodniu może czasu nie być, szykuje się zamówienie i robota w Kaliszu do końca roku

Opublikowano

Tak się zastanawiam - czego używać do moich czarnych OZ'ek ultraleggera?

Opublikowano

bardzo fajny jest RimWax, zabezpiecza felgi i ogranicza przyklejanie się brudu a szczególnie pyły z klocków, mycie też jest dużo łatwiejsze

Opublikowano

mam pytanko albo cos mi sie popie..... :decayed: albo brak :cool1:owaru w sklepie bo cos ubogo tam z towarem :gwizdanie:

Opublikowano

dokladnie w tym braki w towarze albo mi sie zdaje :mysli: gdy szukam NXT Generation Tech Wax 2.0 to wyskakuje brak towaru :thumbdown:

Opublikowano

poszukaj w www.all4auto.pl

Opublikowano

dziekuje kolego :notworthy: lecz ciekawe czemu brak towaru jest na sklepie :tongue4:

Opublikowano

dziekuje kolego :notworthy: lecz ciekawe czemu brak towaru jest na sklepie :tongue4:

pewnie go po prostu brakło i czekają na dostawę :polew:

Opublikowano

dlugo idzie ok miesiaca :>

Opublikowano

nie mogę Rain-X'a nigdzie znaleźć, wie ktoś w którym sklepie mają na stanie ??

Opublikowano

nie mogę Rain-X'a nigdzie znaleźć, wie ktoś w którym sklepie mają na stanie ??

w PL słabo... ale na ebay. mozesz dostac i to taniej

Opublikowano

zanim kupię na ebay'u wolę w PL poszukać

Opublikowano

Apropos Rain-X to ja szukam teraz czegos co ma dluza zywotnosc..

Rain-X nie jest zly ale sa srodki ktora podobno sprawdzaja sie lepiej na szybie czolowej..

Wczoraj doszly do mnie kosmetyki GLASS SCIENCE m.in Rain Clear z detailer.pl

Juz nie pamietam jak to dokladnie bylo ale producent Rain Clear - Unelko Corp. to ta sama firma ktora wymyslila Rain-X.

Ciekaw jestem bardzo jak to sie sprawdza na szybie czolowej i jaka to ma zywotnosc.

Na boczne i tylne szyby to kazda "niewidzialna wycieraczka" jest dobra :tongue4:

PS: Podobno, nowym hardcorowcem jezeli chodzi o szybe czolowa i zywotnosc jest Gtechniq G1 ClearVision Smart Glass. Wszedzie o tym pisza, od Polski, po Norwegie, Szwecje i UK. Sam nie testowalem jeszcze ale ludzie np z wawy ze Swissvax mowia o zywotnosci 2 lata! Pytanie tylko przy jakich przebiegach itp itd..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.