Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie zauważyłem na ka.pl, dobry DA dla nowicjusza, chociaż teraz, mimo posiadanej orbitalnej maszyny, chciałbym rotację np. lare lp-11 czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się bawić z agresywnymi pastami, nie zrobisz DA szkód, tym bardziej że masz czerwony kolor na audi, więc łatwiej będzie Ci dostrzec swirle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 21 to rotacja, 41 to da :decayed:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

ogolnie nie ma problemu bo mam dostepne jakies stare elementy aut w roznych kolorach, jakies maski, blotniki... takze bedzie na czym cwiczyc i wrazie cos wyciagac wnioski w razie nie powodzenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, kurczę, już drugi raz myli mi się że 21 to rotacja, a nie orbitalna :facepalm:

Najlepszym lakierem do zabawy są typowe uni black albo granatowe garniaki ^_^

Jak jeszcze nie masz, dokup sobie backplate 75mm i pady na 80mm, cholernie się przydają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier i felgi Coli potraktowałem :wink:

Czekam na Gliptone i pytanko czy mogę kierę (z zaślepką poduszki) i mieszek potraktować GT12 i GT11 czy są jakieś przeciw?(oczywiście są ze skórki)

min_cdb6a3ac1fd7fd71a52357e6418c70.jpg Uploaded with fotem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliska się :wink: dlatego ja robie tylko cleanerem i to tyle i wtedy trzyma sie ładnie w rękach i nie śliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek..żaden cleaner który miałem na stanie nie ruszał brudu.. zastosowałem APC w niskim stężeniu, szczoteczka i ognia. Pryskałem czyściłem, wycierałem szmatką od razu :good: Skóry zrobiły się ładnie matowe, później poleciałem mleczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek..żaden cleaner który miałem na stanie nie ruszał brudu.. zastosowałem APC w niskim stężeniu, szczoteczka i ognia. Pryskałem czyściłem, wycierałem szmatką od razu :good: Skóry zrobiły się ładnie matowe, później poleciałem mleczkiem.

Czy to jest ten specyfik o którym mi pisałeś? Firmy VALET PRO?

Chciałem kupić kilka kosmetyków do mycia autka w środku i zastanawiam się co tu spece polecicie.

Szukam też czegoś do naprawienie drobnych rys na skórzanych tapicerkach, bo i takie mi się zdarzają.

Z góry dziękuję i pozdrawiam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę księdza, księżulku. ksiącie ? księcie ? :banan: kolende wczoraj mialem

Do środka, najpierw umycie APC, w sumie byle jaki, Valet Pro, nielsen, shiny garage.. mnóstwo jest tego.

do plastików, zakładam że chcesz w macie.. Smartwax smart dressing lub natural look poorboysa.. doskonale odżywia i nadaje świeży wygląd plastikom.. A do codziennej pielęgnacji jakiś Quik Detailer np Megsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę księdza, księżulku. ksiącie ? księcie ? :banan: kolende wczoraj mialem

Do środka, najpierw umycie APC, w sumie byle jaki, Valet Pro, nielsen, shiny garage.. mnóstwo jest tego.

do plastików, zakładam że chcesz w macie.. Smartwax smart dressing lub natural look poorboysa.. doskonale odżywia i nadaje świeży wygląd plastikom.. A do codziennej pielęgnacji jakiś Quik Detailer np Megsa

Hehehe, dobre.

Dziękuję bardzo.

Tak teraz zacząłem czytać ten temacik, cholernie dłuuuuugi.

Aż nie mogę się nadziwić, że w Polsce (stwierdzam to już któryś raz z kolei) ludzie dbają bardziej o swoje autka niż tutaj w Anglii, gdzie teoretycznie, pieniążki większe? Mam na myśli zwykłego "Kowalskiego", który jeździ A4 (B5) i ma takie specyfiki do pielęgnacji auta że ja nawet nie wiem o co chodzi.

Właśnie się zastanawiam nad nabyciem jakiejść większej ilości do pielęgnacji wnętrza aut ale również z zewnątrz. Ale przebrnąć ten temat i wybrać co jest najlepsze, to chyba troszkę mi zajmie :grin:

Gratulację Panowie! Rewelacja jak to czytam i widzę niektóre fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...