Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie!!!

Jakim stężeniem APC (Autosmart G101) czyścimy/myjemy oponki???

Letnie obuwie trza powoli przygotowywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego właśnie pytam. Kompletnie się nie znam na tym, ale po przeglądnieciu tego i jak widzę co tu się dzieje z autkami. Może to byłby dobry pomysł na interes, a przynajmniej uwolnienie się od tymczasowej pracy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pytam. Kompletnie się nie znam na tym, ale po przeglądnieciu tego i jak widzę co tu się dzieje z autkami. Może to byłby dobry pomysł na interes, a przynajmniej uwolnienie się od tymczasowej pracy :grin:

praca sezonowa owszem ale zima wiadomo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od brudu, spróbuj 1:4 na próbę. Jak nie da rady to spokojnie możesz 1:2 albo 1:1

podziękowoł :)

A korzystając z okazji że jestem na lini.... czy np APC bardziej lub mnie stężone można trzymać w atomizerach po płynach do szyb??? nie rozpuści się???

to samo pytanie dotyczy innych środków chemicznych np czyszczących felgi jak np Blue Gel Weel Cleaner VP???

APC rozpuszczać kranówą czy demineralizowaną???

sorki za laickie pytanie ale wolę zapytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia parowa jest dobrym rozwiązanem do czyszczenia wewnątrz, a nawet prania - interes z tego jest, chociaż do użytku prywatnego nie szedłbym w tym kierunku. W moim mieście, dużo komisów i handlarzy samochodowych, a nawet wypożyczalnie korzystają z takich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność być na prezentacji mycia parowego, jak auto uyebane z błota "zmoczyli" tą parą i zaczęli wycierać fibrami wielkości znaczka pocztowego to obróciłem się i poszedłem do maka po loda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks1adz jak nie masz pojęcia to nie bierz się za robotę, spieprzyć łatwo i na złą opinię łatwo zarobić, nie tak jak na dobrą, zamiast myć auta to może lepiej nagrobki, podobno dobry biznes, sprzęt podobny tylko inna chemia

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks1adz jak nie masz pojęcia to nie bierz się za robotę, spieprzyć łatwo i na złą opinię łatwo zarobić, nie tak jak na dobrą, zamiast myć auta to może lepiej nagrobki, podobno dobry biznes, sprzęt podobny tylko inna chemia

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

:polew::polew::polew: nagrobki.... dobre. tu chyba z nagrobkami by nie wypaliło, wydaje mi się że ludzie nie mają takiego pierdzielca na punkcie cmentarzy jak w PL.

Przecież każdy jakoś zaczynał. Mam do prób kilka autek, nie ma problemu. Dlatego pytam, czytam. Spokojnie, jeszcze nigdzie nie jadę, ae dziękuję za przestrogi i pomoc. Doceniam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrób research i oceń co lepsze dla Ciebie w biznesie mycia, w UK też mogą mieć hopla na utrzymanie nagrobków, często są starsze osoby które nie mają na to siły

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę patrzył. Ale bardziej przymierzam się do autek, z wiadomego względu. tym się troszkę interesuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś???

"A korzystając z okazji że jestem na lini.... czy np APC bardziej lub mnie stężone można trzymać w atomizerach po płynach do szyb??? nie rozpuści się???

to samo pytanie dotyczy innych środków chemicznych np czyszczących felgi jak np Blue Gel Weel Cleaner VP???

APC rozpuszczać kranówą czy demineralizowaną???

sorki za laickie pytanie ale wolę zapytać... "

podziękował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo,ze najlepiej zdemineralizowana.

Kranowka jednak tez daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie maszyna DA + futro sprawdza się to? Czy futro tylko do rotacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie maszyna DA + futro sprawdza się to? Czy futro tylko do rotacji?

Vario tak działa i efekty bardzo fajne więc pewnie się sprawdza... Tylko trzeba na pewno poświęcić więcej czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każde futro wytrzyma na DA, Flexipads dał radę bo jest obszywany

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jaka za***ista kasa jest z mycia nagrobków?

Opieka nad grobami, nagrobkami, grobem, mogiłami - cennik usług

Hahahaha.

No muszę u siebie popatrzeć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...