Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Lepiej okleić folią jak malować :naughty: 200zł

Chyba ta folia to jakieś badziewie.

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 527,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie nie wiem do końca jaka... ale tyle mi zaśpiewał gość za oklejenie dachu.

Widziałem ją i wygląda zupełnie jak 3M carbon 3D.

Opublikowano

witam koledzy ja opisałem mój problem audi wyżej , także jeżeli ktoś może to niech wróci, jeszcze raz ..oto wrzucam te zdjęcia .. może nie widać tego tak jak na żywo ale tam gdzie pozaznaczałem są białe plamy , przechodzące od strony szybera..do końca .. czym to zaradzić a druga sprawa to jakby złaziła mi jakaś folia albo coś w tym stylu.. może lakier ..kuźwa nie wiem bo się nie znam .pomóżcie czy to zaradzę jakimiś środkami ;( najbardziej to widać jak jest umyte auto , albo rosa ;(

a49b23434ae7ab2em.jpg

4998b501aaeb689bm.jpg

b2364d7a07f316f4m.jpg

Opublikowano

witam koledzy ja opisałem mój problem audi wyżej , także jeżeli ktoś może to niech wróci, jeszcze raz ..oto wrzucam te zdjęcia .. może nie widać tego tak jak na żywo ale tam gdzie pozaznaczałem są białe plamy , przechodzące od strony szybera..do końca .. czym to zaradzić a druga sprawa to jakby złaziła mi jakaś folia albo coś w tym stylu.. może lakier ..kuźwa nie wiem bo się nie znam .pomóżcie czy to zaradzę jakimiś środkami ;( najbardziej to widać jak jest umyte auto , albo rosa ;(

a49b23434ae7ab2em.jpg

4998b501aaeb689bm.jpg

b2364d7a07f316f4m.jpg

Bezbarwny schodzi. Ja innego rozwiązania jak ponowne malowanie elementu nie znam niestety. :confused4:

Opublikowano

naprawdę? to lakier bezbarwny

? a jakie są tego koszta kolego :confused4:

Opublikowano

Zależy gdzie i u kogo, ale minimum 300pln.

Opublikowano

no dobrze w takim razie dziękuje .. trza się obejrzeć w lodzi za dobrym lakiernikiem ..a powiedz kolego jeszcze jest sens teraz malować przed zima czy lepiej po?

Opublikowano

no dobrze w takim razie dziękuje .. trza się obejrzeć w lodzi za dobrym lakiernikiem ..a powiedz kolego jeszcze jest sens teraz malować przed zima czy lepiej po?

no pewnie ze jest,a co to za roznica? masz zamiar dachowac na lodzie?

Opublikowano

ale wiemy że zima tez daje trochę po pupie aucie... dlatego pytam czy teraz nie odpuścić i maznąć dach na wiosnę? jak uważasz kokos? :confused4:

Opublikowano

ale wiemy że zima tez daje trochę po pupie aucie... dlatego pytam czy teraz nie odpuścić i maznąć dach na wiosnę? jak uważasz kokos? :confused4:

ja bym polakierowal,zawoskowal i mial w d upie,mniejsze szanse ze ci na swiezy lakier jakis golab nasra :wink4:

Opublikowano

Łukasz, co polecisz do czyszczenia felg z pyłu z klocków? Trochę ten pył już się zadomowił na felgach i podejrzewam, że będzie stawiał opór przy usuwaniu.

Jaka cena za to coś?

Opublikowano
  • Autor

Dla przykładu Wheel Cleaner, ale jeszcze lepszy będzie Wheel Brightener z serii profesjonalnej.

Opublikowano

Hał macz?

Opublikowano

Co byście bardziej polecili do rysek koło klamek i kulistych zarysowań ? SwirlX czy UC bo DC Step 2 to raczej odpada mam kolor grafitowy metalik.

Opublikowano
  • Autor

Co byście bardziej polecili do rysek koło klamek i kulistych zarysowań ? SwirlX czy UC bo DC Step 2 to raczej odpada mam kolor grafitowy metalik.

Ale DC2 to nie jest żadna pasta do usuwania rysek. Weź aplikator, UC i wypoleruj powierzchnię pod klamkami.

Opublikowano

A można tym przejechać cały samochód aby pozbyć się zarysowań kulistych na masce i dachu ?

Proszę o szybką odpowiedz bo dziś zamawiam.

Lukasz powiedz czy posiadasz jakieś produkty które nie są zawarte na stronie ?. Mowa o http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=284 http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=492 i jeszcze chodzi mi ten duży szampon http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=259 bo resztę masz co chce.

Bo mam zamówienie od kumpla który chce parę rzeczy których niestety na twojej stronie http://sklep.osconcepts.pl/ nie ma i mam problem i chyba muszę zamówić w sklepie http://www.meguiars.pl/

I czy masz jakiś upust jak zamawiam jako klubowicz.

Opublikowano

aloha-mam bardzo ale to bardz o zpie... polerkę i mam na aucie fale( na całym aucie :wallbash: ) jest jakaś pasta żeby to zakryć zanim nie dam auta do polerki once again ?

Opublikowano
  • Autor

Bo mam zamówienie od kumpla który chce parę rzeczy których niestety na twojej stronie http://sklep.osconcepts.pl/ nie ma

Powiedz mi proszę skąd masz takie informacje, że to jest mój sklep - przyznam szczerze, że pierwsze o tym słyszę.

Przecież to sklep Oskara, naszego Klubowicza.

i mam problem i chyba muszę zamówić w sklepie http://www.meguiars.pl/

I czy masz jakiś upust jak zamawiam jako klubowicz.

Nie ma tam żadnych rabatów.

Poza tym ściereczek nie kupuj, bo szkoda pieniędzy.

Co do środka do felg to polecam Wheel Brightener, a szampon możesz sobie też kupić Hyper Wash (500ml).

aloha-mam bardzo ale to bardz o zpie... polerkę i mam na aucie fale( na całym aucie :wallbash: ) jest jakaś pasta żeby to zakryć zanim nie dam auta do polerki once again ?

Wrzuć fotę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam, który z tych kosmetyków do pielęgnacji skóry jest najlepszy ? cena podobna

Gold Class Leather Cleaner & Conditioner

Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner

Gold Class Rich Leather Spray

skóra w bardzo dobrym stanie, nie popękana i chciałbym, aby tak jeszcze przez długi czas zostało :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.