Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB 2,5 tdi]Moja Audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja kochana audiczka , rocznk 1998r. 2.5 tdi 150 kucyków , obnizone zawieszenie , fele 17' 225/45, webasto , klimatronik, podg. fotele itp itd

P.S. tapicerka na zdjeciu jest jeszcze brudna , bo moze ktos pomysli ze wytarta , ale juz umyta i jest gicio

1e0b8b8764294728.jpg

aadddb100b345df2.jpg

142b556af198ec70.jpg

91b503b0ee634965.jpg

16dafe802a4e4b10m.jpg

08548576481ebff9m.jpg

Opublikowano

Ladna fela.. Pasuje do autka.. :) Zmien lampki z przodu na poliftowe i kierunki w blotnikach i bedzie jeszcze lepiej.. :th: troche nie podoba mi sie ten grill, ale to nie moje autko.. :przebiegly:

Opublikowano

Bardzo ładna wygląda super i tak jak kolega napisał lampy przód i migacze na białe bedzie w ci.ke, gril jest ok mi sie podoba :thumbup: :oklaski: :hi:

kolega SIWYKRZYCH sobie posty nabija w jakiś dziwny sposób może byś chociaż przecinek wstawił czy cóś :polew:

Opublikowano

Bardzo ładna Audianka :th:

Zmień tylko boczne kierunki na białe i będzie naprawdę lux. Reszta (przednie światła poliftowe) to już dalsza sprawa moim zdaniem.

Ja bym jeszcze zdjął znaczek Kamei z grilla - jakoś tak mi się nie widzi (chociaż wcześniej mi nie przeszkadzał).

Little OT - o ile masz obniżoną zawiechę? Sam robiłeś?

Opublikowano

Bardzo ładny sedanik,zawiecha jak najbardziej :thumbup:. Wrzuc jakies fotki środka.

Jedno co mnie troszke razi to jakies takie zaśniedziałe "fajeczki", spróbuj je troche doczyscić ;)

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Tak jak piszą koledzy, kierunki do wymiany i będzie :th:

Opublikowano

fajna, tylko wole ori grill... :a4fan:

Opublikowano

Bardzo ładna. Tylko koniecznie zmień na lampy po drugim lifcie :th: Ja u siebie już to zrobiłem i rewelka. Nie długo wrzucę fotki :audi:

Opublikowano

zawias dużo pomaga w wyglądzie :audi: :th:

Opublikowano
  • Autor

juz ja kupilem z ta zawiecha , byla sprowadzona z niemiec , a ile ma to nie mam pojecia , a grill mi sie podoba[br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 06:34 _________________________________________________Jaki beda miał kase to zmienie napewno lampy i kierunki , narazie czeka mnie wydatek na mieszkanie remont :( wiec audiczka musi poczekac.

Opublikowano

Ładna ta twoja :a4fan: kolorek fajny grill też, no i webasto to jest to :) ( też mam )

Acha zamaż sobie rejestracje

Opublikowano
  • Autor

rejestracja jest juz inna wiec spox

Opublikowano

ładniutka seria, super silniczek :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje wszystkim ze moja audiczka sie podoba .Pozdrowionka :a4fan:

Opublikowano

EEE no cacy wózek,kolor super :thumbup: gratki

Opublikowano

Bardzo ładna tylko lampy trzeba zmienić, będzie o niebo lepiej - oryginalne po lifcie albo FK

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanko w jakiej włąsnie tej cenie sa lampy zeby zmienic na te nowsze :wink4: , czy cos trza przerabiac , trudny to montaz :a4fan:

Opublikowano

ładna :a4fan: lampki po lifcie by się jeszcze przydały :> takie zawieszenie do siebie musze sobie sprezentować :dance:

Opublikowano

wymiana lampek przód i tył by się przydała i będzie miodzio :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko na lampy zbieram kase hehe wszystko powolutku . Dzieki jeszcze raz za opinie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.