Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB 2,5 tdi]Moja Audiczka


siwykrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kochana audiczka , rocznk 1998r. 2.5 tdi 150 kucyków , obnizone zawieszenie , fele 17' 225/45, webasto , klimatronik, podg. fotele itp itd

P.S. tapicerka na zdjeciu jest jeszcze brudna , bo moze ktos pomysli ze wytarta , ale juz umyta i jest gicio

1e0b8b8764294728.jpg

aadddb100b345df2.jpg

142b556af198ec70.jpg

91b503b0ee634965.jpg

16dafe802a4e4b10m.jpg

08548576481ebff9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna fela.. Pasuje do autka.. :) Zmien lampki z przodu na poliftowe i kierunki w blotnikach i bedzie jeszcze lepiej.. :th: troche nie podoba mi sie ten grill, ale to nie moje autko.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wygląda super i tak jak kolega napisał lampy przód i migacze na białe bedzie w ci.ke, gril jest ok mi sie podoba :thumbup: :oklaski: :hi:

kolega SIWYKRZYCH sobie posty nabija w jakiś dziwny sposób może byś chociaż przecinek wstawił czy cóś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna Audianka :th:

Zmień tylko boczne kierunki na białe i będzie naprawdę lux. Reszta (przednie światła poliftowe) to już dalsza sprawa moim zdaniem.

Ja bym jeszcze zdjął znaczek Kamei z grilla - jakoś tak mi się nie widzi (chociaż wcześniej mi nie przeszkadzał).

Little OT - o ile masz obniżoną zawiechę? Sam robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny sedanik,zawiecha jak najbardziej :thumbup:. Wrzuc jakies fotki środka.

Jedno co mnie troszke razi to jakies takie zaśniedziałe "fajeczki", spróbuj je troche doczyscić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna. Tylko koniecznie zmień na lampy po drugim lifcie :th: Ja u siebie już to zrobiłem i rewelka. Nie długo wrzucę fotki :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ja kupilem z ta zawiecha , byla sprowadzona z niemiec , a ile ma to nie mam pojecia , a grill mi sie podoba[br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 06:34 _________________________________________________Jaki beda miał kase to zmienie napewno lampy i kierunki , narazie czeka mnie wydatek na mieszkanie remont :( wiec audiczka musi poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :a4fan: lampki po lifcie by się jeszcze przydały :> takie zawieszenie do siebie musze sobie sprezentować :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...