Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Audi Concert EU B7 soul podłącz. wzmacniacza


STANIV

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jak podłączyć wzmacniacz do radia Audi Concert EU B7 soul bo za chol... nie mogę dojść co i jak pod kostkę iso B podłączony będzie emulator zmieniarki

pinyrnsvh0.jpg

r4mcsd668eba9e6899f37b6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka C

5 - lewy kanał tył

11 - prawy kanał tył

8 - wspólna masa

kostak D

13 - remonte (załączanie wzmacniacza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wzmacniacz o symbolu 8e9035223D, ma ktoś może opis pinów tego wzmacniacza? znalazłem taki, B6-B7 Stereo Wiring Diagram Pics inside - AudiWorld Forums ale nie wiem czy pasuje do tego wzmaka. Proszę o pomoc, zna ktoś parametry tego wzmacniacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak opis z linku dotyczy tego wzmaczniacza.

Znajdziesz go również w tym wątku :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 B7 Wzmacniacz 23-Styk

wzmacnicz.png

Złącze 23-stykowe niebieskie

1 - Tylny prawy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

2- Sygnał masy z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

3 - Tylny lewy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

9 - Plus przyłączony z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

14 - Głośnik niskotonowy (+)

15 - Głośnik niskotonowy (-)

17 - Tylny lewy głośnik (+)

18 - Tylny lewy głośnik (-)

20 - Tylny prawy głośnik (+)

21 - Tylny prawy głośnik (-)

22 - Zacisk 31

23 - Zacisk 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisk 31 to Masa (-) (GND)

Zacisk 30 to Zasilanie (+) (+12V)

Dzięki, bo właśnie dostałem takiego wzmaka i nie byłem pewien czy będzie działał, ja tam do 1 i 3 podpinam tylko wyjście pod suba, a głośniki zostawiam sterowane z nie ori radia jak do tej pory;) Dołożę tylko suba i tyle ;)

dzięki za upewnienie mie, że dobrze zrobiłem wiązkę przewodów:)

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Mam jeszcze takie jedno pytanko, skąd poprowadzić zasilanie do suba i jak grubym przewodem by się nie przepalił przypadkiem? Jutro prawdopodobnie rozbiorę bok by przykręcić suba i poprowadzę wiążkę sygnałową, ale skad wziąść zasilanie? z radia ciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ np z aku (moze na klemie bedziesz mial nawet dziurke do wpiecia sie drugim kablem).... w karosce doslownie przy aku masz dziury zaslepione gumami.... dziurawisz gume i "wychodzisz" kablem do kabiny pod schowkiem pasazera... pozniej to juz walka z przepychanime progami itp. (kable sygnalowe jakbys ciagnal to nie razem z plusem!) Mase to mozesz wziac gdzie z "jakiejs sruby" w bagazniku...

jakbys chcial wyciagac siedzisko kanapy to jest ono na takich zatrzaskach ... duze prawd, ze przy wyrywaniu/podwazaniu pojdzie Ci ktory zatrzask (grosze w ASO)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj puściłem wiązkę podłączyłem na zwykłe wsuwki wzmaka (z godnie z opisem) i się zdziwiłem bo bardzo cicho gra, i teraz nie wiem czy coś jest nie tak, czy jak sie go schowa do boku to bedzie o wiele głośniej. radio było rozkręcone na maxa ( pioneer deh4000ub) a w subie nie było widać nawet by membrana sie ruszała, ale jak się dotknęło palcem to wibrowała i lekko pluł powietrzem. Sie zastanawiam co może być nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin 23 + pin22- minus( wziąłem z zapalniczki z tyłu w bagażniku zasilanie) Pin 14 i 15 głośnik od suba , pin 9 remote z radia , pin 1i 3 sygnał z wyjścia do subofera z radia i pin2 ekran tych pinów pin 1,2i 3 sa na przewodzie dwużyłowym ekranowanym z końcówkami czincz. Nie mam jeszcze tych orginalnych wsuwek jakie stosuje audi wiec użyłem zwykłych wsuwek do głośników i nadmieniam nigdzie miedzy sobą zworek nie porobiły i ciasno na pinach osadzone były. Przekaźnik aię załączał ( ten sterowany pinem nr 9)

tylne głośniki idą normalnie z radia, nie podłączam ich pod wzmacniacz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...