Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Opublikowano

Zieluu oraz tomekhxc dzisiaj od 10.00 do 11.30 na Macu :kox:

Opublikowano

Zieluu oraz tomekhxc dzisiaj od 10.00 do 11.30 na Macu :kox:

:friends:

Opublikowano

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Zieluu oraz tomekhxc dzisiaj od 10.00 do 11.30 na Macu :kox:

:friends:

:drunk:

Opublikowano

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:

Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz

Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:

Edytowane przez simplus

Opublikowano

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:

Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz

Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:

koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje

Opublikowano

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:

Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz

Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:

koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje

Wszystko sprawdzone przed trasą :wink:

Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem :decayed:

Opublikowano

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:

Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz

Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:

koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje

Wszystko sprawdzone przed trasą :wink:

Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem :decayed:

Ale było mnie słychać jak Ci odpowiadałem?

Jak będziesz jechał następnym razem tą trasą napisz to może jakiś microspocik zrobimy. Mieszkam przy samej 19ce między Niskiem a JL

A jakie wrażenia z jazdy przed J.Lub. na 1BV ?:-)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

No właśnie nie

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?
Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach


A jechał jechał ... :)
Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:
Ale ramek jakoś nie widziałem ...
Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:
Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz
Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:
koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje

Wszystko sprawdzone przed trasą :wink:
Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem :decayed:
Ale było mnie słychać jak Ci odpowiadałem?
Jak będziesz jechał następnym razem tą trasą napisz to może jakiś microspocik zrobimy. Mieszkam przy samej 19ce między Niskiem a JL
A jakie wrażenia z jazdy przed J.Lub. na 1BV ?:-)

No właśnie nie :kwasny:

Co do zawieszenia, to nie było jakiegoś strasznego telepania. Ale to do Kraśnika potem w kierunku Kazimierza …. masakra jakaś :facepalm:

Pewno, że dam znać jak będę jechał :wink:

Opublikowano

No właśnie nie

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:

Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz

Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:

koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje

Wszystko sprawdzone przed trasą :wink:

Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem :decayed:

Ale było mnie słychać jak Ci odpowiadałem?

Jak będziesz jechał następnym razem tą trasą napisz to może jakiś microspocik zrobimy. Mieszkam przy samej 19ce między Niskiem a JL

A jakie wrażenia z jazdy przed J.Lub. na 1BV ?:-)

No właśnie nie :kwasny:

Co do zawieszenia, to nie było jakiegoś strasznego telepania. Ale to do Kraśnika potem w kierunku Kazimierza …. masakra jakaś :facepalm:

Pewno, że dam znać jak będę jechał :wink:

szczerze ja wolę jechać tą drogą niż drogą przez Biłgoraj :D , jedź tą drogą na biłgoraj a przekonasz się i zdecydujesz się jechać przez Kraśnik

Opublikowano

No właśnie nie

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:

Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz

Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:

koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje

Wszystko sprawdzone przed trasą :wink:

Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem :decayed:

Ale było mnie słychać jak Ci odpowiadałem?

Jak będziesz jechał następnym razem tą trasą napisz to może jakiś microspocik zrobimy. Mieszkam przy samej 19ce między Niskiem a JL

A jakie wrażenia z jazdy przed J.Lub. na 1BV ?:-)

No właśnie nie :kwasny:

Co do zawieszenia, to nie było jakiegoś strasznego telepania. Ale to do Kraśnika potem w kierunku Kazimierza …. masakra jakaś :facepalm:

Pewno, że dam znać jak będę jechał :wink:

szczerze ja wolę jechać tą drogą niż drogą przez Biłgoraj :D , jedź tą drogą na biłgoraj a przekonasz się i zdecydujesz się jechać przez Kraśnik

Czekaj czekaj …. z Rzeszowa do Kazimierza drogą przez Biłgoraj ? :huh:

Chodziło mi bardziej o wybór drogi przez Bełżyce Nałęczów … :wink:

Opublikowano

No właśnie nie

Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze?

Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach

A jechał jechał ... :)

Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego :wink:

Ale ramek jakoś nie widziałem ...

Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)

Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę :wink:

A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się :facepalm:

Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz

Pierwszy raz tak duże na trasie :kwasny:

koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje

Wszystko sprawdzone przed trasą :wink:

Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem :decayed:

Ale było mnie słychać jak Ci odpowiadałem?

Jak będziesz jechał następnym razem tą trasą napisz to może jakiś microspocik zrobimy. Mieszkam przy samej 19ce między Niskiem a JL

A jakie wrażenia z jazdy przed J.Lub. na 1BV ?:-)

No właśnie nie :kwasny:

Co do zawieszenia, to nie było jakiegoś strasznego telepania. Ale to do Kraśnika potem w kierunku Kazimierza …. masakra jakaś :facepalm:

Pewno, że dam znać jak będę jechał :wink:

szczerze ja wolę jechać tą drogą niż drogą przez Biłgoraj :D , jedź tą drogą na biłgoraj a przekonasz się i zdecydujesz się jechać przez Kraśnik

Czekaj czekaj …. z Rzeszowa do Kazimierza drogą przez Biłgoraj ? :huh:

Chodziło mi bardziej o wybór drogi przez Bełżyce Nałęczów … :wink:

No raczej z Rzeszowa do Kazka przez Biłgoraj średnio po drodze :wink::):huh:

Co piątek jeżdżę po żonę do Op. Lub to od Kraśnika mało głowy nie urwie po tych koleinach :facepalm: Ja też mam 1BV to jak po oranym się jedzie :boobs::doh:

Opublikowano

czyja to?

a256557f4eaa6e8fmed.jpg

czesto stoi w Jaśle na ul.Towarowej przy barze ELITTE :decayed:

Edytowane przez niziol13

Opublikowano

Dzisiaj koło 15:50 na obwodnicy koło skarbca czarna B5 sedan RZE ?8S4 z naklejką na klapie.

Jechałem Transitem DPD :kox: Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

czyja to?

a256557f4eaa6e8fmed.jpg

czesto stoi w Jaśle na ul.Towarowej przy barze ELITTE :decayed:

moje autko też zawita w Jaśle :D

Opublikowano

Pozdro dla załogi z avanta B5 na RLA zmierzającego w stronę Kolbuszowej ;)

Opublikowano

Widziany

Sumoss na Dworcowej o godzinie 12 , pomrugany i pozdrowiony :D , audziczka rownież pozdrowiona

Opublikowano

widziane audi A4 b8 na lawecie z rozbitym przodem czyje to ?

szkoda takiego autka współczuje

Opublikowano

R7 Jarek co ty masz pod postem :v

Einstein zmarł w 1955 roku ponieważ dwadzieścia lat później urodził się Harry a jedna planeta byłaby za mała dla nich dwóch...

co ty ludziom sprowadzasz w błąd :P
Einstein zmarł 1955 roku a 20 później czyli rok 1975 urodził się Harry , czyli mam rozumiem że mam 40 lat :v :v :v :D

Edytowane przez harry19-19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.